Як бути сексуальною і стильною

Всі дівчата хочуть виглядати сексуально і привабливо, і стверджувати, що вони стильні і вже зрілі. Хочете?


Кроки

 1. 1

  Підберіть одяг. Речі можуть надати сексуальності тому, хто їх носить. Підбирайте одяг ніжних пастельних тонів, з легким нальотом сексуальності, як би даючи знати, що ви сексуальна, але не поспішайте виставляти це напоказ. Ви можете також носити одяг яскраву і блискучу, показуючи тим самим, що ви готові демонструвати свою сексуальність. Ви можете також вибрати стиль невинної дівчини, одягненої в яскравий одяг. Не забувайте про одяг з картатим малюнком, про шотландці! Br>
  • Носіть одяг, який підкреслює вашу фігуру, наприклад, майки та приталені моделі. Спробуйте також спідниці і легінси. Довжина спідниці повинна бути на долоню вище коліна. Але не слід одягатися занадто відкрито, не носіть ультра міні, короткі шорти і занадто відкриті топи.

 2. 2

  Правильно позиціонує себе. Це дуже важливо, якщо ви хочете дійсно бути сексуальною. Ви повинні бути врівноважені, завжди пунктуальні і горді собою, ви повинні вміти контролювати себе. Не варто бути тихою, боязкою і невпевненою в собі. Ви повинні бути, як Білосніжка.

 3. 3

  Будьте у формі. Як мінімум, три рази на тиждень бігайте, займайтеся боксом або просто ходите. Тоді ви завжди будете у формі. Не перестарайтеся, щоб не перекачати свої м`язи або щоб не стати занадто худий.
 4. 4

  Не бійтеся бути розумною. Не просто знати про щось, а бути дійсно утвореної в інтелектуальній сфері. Читайте книги, дивіться новини, читайте журнали і переглядайте інтернет сайти.

 5. 5

  Будьте ласкаві і милі. Хлопці люблять дівчат, які доброзичливі і милі по відношенню до інших. Але й не слід бути дурепою.


Поради

 • Якщо ви збираєтеся відкрити ноги, то ваш верх повинен бути закритим. І навпаки, якщо ви відкриваєте верх, то ноги повинні бути закриті. Занадто відкритий топ і короткі шорти не виглядають сексуально. Ви будете виглядати або смішно, або непристойно.


 • Непогано, якщо ви будете носити біжутерію. Вона прикрасить вас, і ви будете виглядати привабливіше. Наприклад, ви можете носити прості намиста або браслет.
 • Ваше волосся повинні бути або акуратно покладені, або злегка недбало.
 • При виборі одягу не думайте про те, що вона повинна бути сексуальною.
 • Якщо ви носите штани, то надіньте майку або навіть сорочку з високим коміром. Якщо ви одягаєте шорти, то носите сорочки з коротким рукавом.
 • Носіть зручні симпатичні речі.
 • Читайте книги і говорите про політику, про світ, про ядерні війнах і про поточні події. Чоловіки обожнюють розмовляти.

Попередження

 • Дуже важливо стежити за тим, щоб ви не переборщувати. Ваша поведінка має бути природним. Не слід робити дурних і відчайдушних вчинків. Ми, дівчатка, повинні триматися разом!