Як бути слухняною дитиною

Вам не подобається незадоволений погляд батьків? Можливо, батьки краще ставляться до вашого старшому братові, який у всьому слухається батьків? Ви хочете бути схожим на нього? Якщо так, то час поміняти свій бунтарський дух і навчитися поважати старших!
Метод 1 з 3: Повага

 1. 1

  Перш ніж поміняти себе, ви повинні визнати факт, що ваші батьки старше вас, а ви ще дитина, і вам слід поважати старших, тому що ви ніколи не навчитеся добре поводитися, якщо не буде поважати старших.

 2. 2

  Працюйте над своїм послухом, коли батьки просять вас щось зробити, відразу виконуйте їх прохання, не ставлячи зайвих питань. Навіть якщо ви зовсім не хочете цього робити, постарайтеся це зробити з радістю. Це не так погано, як ви думаєте.

 3. 3

  Визнайте, що ви дитина. Ви повинні погодитися з фактом, що ви дитина, навіть якщо ви дуже розумні, в будь-якому випадку дорослі знають більше, ніж ви. Зрозуміло, вони знають більше не тому що ви не досить розумні, а тому що вони прожили довше, ніж ви і у них більше життєвого досвіду.

 4. 4

  Допомагайте по дому, навіть якщо вас не просять про це. Якщо вашій мамі зовсім не хочеться мити посуд, порадуйте її, помивши посуд замість неї.

 5. 5

  Чи не грубити дорослим. Чи не грубити, що не сквернословьте, не варто робити вигляд, що вам нудно від моралей батьків.

 6. 6

  Постарайтеся бути поблажливими. Батьки теж люди і можуть помилятися. Замість того щоб докоряти їм у чомусь, проявіть зрілість і спробуйте увійти в їхнє становище. Не звертайте уваги на якості, які вам не подобаються, натомість зосередьтеся на тому, що вам подобається в них.

 7. 7

  Будьте вдячними. Повірте, це нелегко бути батьком. Ваші батьки витрачають багато сил, щоб піклуватися про вас належним чином. Цінуйте їх за те, що вони роблять для вас, і будьте їм вдячні за це.

 8. 8

  Якщо у вас є брати і сестри, ставитеся до них з любов`ю і повагою. Ставтеся до них, так як ви хотіли б, щоб вони ставилися до вас. Дотримуйтесь цього золотому правило в спілкуванні з усіма людьми. Якщо ваші брати і сестри молодше вас, допомагайте їм. Коли вони хочуть пограти з вами, грайте з ними (якщо ви вільні). Ви можете бути хорошим прикладом для них. Якщо ваш брат або сестра старше вас, проявляйте до них повагу, однак пам`ятайте слухатися ви повинні батьків.

 9. 9

  Зробіть батькам щось приємне. Вони так багато роблять для вас.

 10. 10

  Дотримуйтеся правил. Лягайте спати вчасно і прокидайтеся в 8 - 8.30 на вихідних, і в 6 - 6.30. в будні дні.

 11. 11

  Отримуйте гарні оцінки. Ваші батьки не зможуть пишатися вами, якщо ви отримуєте погані оцінки. Прагніть навчатися краще і радуйте батьків гарними оцінками.

Метод 2 з 3: Зовнішній вигляд

 1. 1

  Тепер прийшов час відмовитися від рваних джинсів і футболок з неналежними написами. Віддайте перевагу таким кольорам як рожевий і світло-блакитний. Вибирайте одяг ніжних нейтральних кольорів.

 2. 2

  Не носіть занадто багато прикрас.

 3. 3

  Якщо батьки не дозволяють вам користуватися косметикою, не робіть цього! Якщо вам від 5 до 9 років, не використовуйте косметику взагалі, якщо вам 10 - 11 років, ви можете скористатися блиском для губ з фруктовим ароматом, якщо вам 12 років, ви можете використовувати рум`яна, звичайно якщо батьки не будуть проти. Якщо вам 13 років, то ви можете нафарбувати очі тушшю.

 4. 4

  Є кілька способів укласти волосся. Заплетіть косички, ви будете виглядати мило, і батьки будуть задоволені.

 5. 5

  Приймайте ванну. Батьки / опікуни не повинні вам постійно нагадувати про те, що потрібно прийняти ванну.

 6. 6

  Використовуйте дезодорант і духи. Але тут важливо пам`ятати про міру. Ви можете накопичити грошей і купити собі дезодорант або духи.

Метод 3 з 3: Поведінка

 1. 1

  Слідкуйте за своїми манерами. Не перебивайте старших. Говоріть, будь ласка і спасибі. Якщо у вас трапилася відрижка, не забудьте сказати, вибачте. Якщо хтось просить передати сіль / перець / цукор і т.д., зробіть це негайно. Притримаєте двері перед людиною, якщо його руки зайняті сумками.

 2. 2

  Не розмовляйте під час їжі.

Поради • Дотримуйтесь правилами, встановленими в школі і вдома.
 • Виконуйте всі домашні завдання.
 • Будьте зрілим, розумним і надійним.
 • Ваша кімната повинна бути чистою.
 • Чи не бийтеся, навіть якщо інші роблять це.
 • Посміхайтеся, посміхайтеся, посміхайтеся!
 • Не беріть на себе роль учителя.
 • Намагайтеся їсти акуратно.
 • Слідкуйте за тим, щоб шнурки на черевиках були зав`язані.
 • Якщо вам не подобаються фрукти, їжте овочі і навпаки.
 • Відповідайте на питання під час уроку.

Попередження

 • Чи не отримуйте погані оцінки.
 • Не займайтеся чимось небезпечним.
 • Не сваріться.
 • Не паліть і не вживайте алкогольні напої.
 • Вимикайте телефон на уроках. Ви можете брати телефон в школу, якщо вам дозволили батьки, і це не суперечить правилам школи.
 • Ведіть себе так, щоб не отримати покарання, не розмовляйте коли говорить учитель, приносите все необхідне приладдя, і не жуйте жуйку на уроці.
 • Не грайте в багнюці.