Як стати резидентом штату Техас

Отримання статусу законного жителя Техасу процес досить простий і передбачає велику кількість бонусів. Наприклад, ви зможете голосувати на виборах до місцевих і державних органів влади. Також громадянство Техасу буде не зайвим при вступі до університету в даному штаті, так як не треба буде виплачувати додаткові кошти, які стягуються з нерезидентів штату. Крім того, можна буде претендувати на зниження податку на прибуток і корпоративного податку. Далі наведені деякі кроки, які описують процес отримання статусу резидента Техасу.

Кроки

 1. 1

  Потрібно бути громадянином США. Всі бажаючі стати резидентом штату Техас повинні бути громадянами США. Громадянство присвоюється при народженні на території даної країни, за її межами, якщо батьки американці, або в процесі натуралізації.

 2. 2

  Переїдьте в Техас. Щоб отримати статус резидента Техасу, необхідно мати у власності будинок в будь-якому місті даного штату. Для цього може знадобитися покупка або оренда житлового приміщення, на поштову адресу якого потім буде приходити пошта. Для отримання даного статусу також необхідний офіційний рахунок від будь комунальної служби або телефонної компанії.

 3. 3

  Отримайте водійське посвідчення штату Техас. Всі резиденти повинні отримати водійське посвідчення або посвідчення особи протягом 90 днів після переїзду в Техас. Це може бути зроблено в будь-якому відділі транспортних засобів.  • Для отримання водійського посвідчення або посвідчення особи буде потрібно оформити відповідну заяву і сплатити стандартний податок.
  • Необхідно надати діючу автостраховку.
  • Якщо у вас є водійське посвідчення, отримане в іншому штаті або іншій країні, його також необхідно надати у відділ транспортних засобів. Таким чином ви підтвердите наявність необхідних навичок, внаслідок чого письмовий іспит і іспит на водіння здавати не доведеться. Медкомісію пройти все одно необхідно.

 4. 4

  Пройдіть техогляд. Дану процедуру необхідно пройти протягом 30 днів після переїзду в Техас і виконувати її щорічно. 5. 5

  Зареєструйте свій транспортний засіб. На це також відводиться 30 днів. Техаську реєстрацію потрібно оновлювати щорічно.

 6. 6

  Зареєструйтеся на вибори. Заповніть заяву на надання права голосування в будь-якому поліцейській дільниці або органі державної влади та надішліть її за 30 днів до призначеного дня виборів.

 7. 7

  Стати резидентом з метою отримання освіти.
  • Проживайте в Техасі. Університети вважають резидентами Техасу тільки тих, хто прожив у штаті повний рік, тобто 12 місяців поспіль.
  • Закінчите школу в Техасі в рік вступу до університету.
  • Якщо ваші батьки резиденти Техасу, то ви повинні значитися в їх податкової декларації як утриманець. І навпаки, переконайтеся, що ви не зазначені як утриманець, якщо вони, на відміну від вас, не є резидентами штату Техас.