Як стати громадянином Великобританії

Редагувати користувачем Ksycheva, Arina.Iv, Wika і ще одним іншим

Великобританія, яка складається з Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, є привабливою країною для багатьох людей, зокрема для американців, чиє захоплення британськими речами має свій термін - англофілія. Процес отримання громадянства Великобританії може бути заплутаним, тому що існує кілька різних видів британського громадянства, включаючи подвійне громадянство, і вимоги для кожного з них різні.

Кроки

 1. 1

  З`ясуйте, може бути ви вже ставитеся до певної категорії британських громадян. Ви можете бути британським підданим, британським зарубіжним громадянином, громадянином британських зарубіжних територій або під британської захистом осіб. У кожного з них інший спосіб отримання громадянства, на відміну від тих, хто не є британським громадянином.

 2. 2

  Переконайтеся, що ви відповідаєте вимогам для отримання британського громадянства.
  • Вам повинно бути більше 18 років. Неповнолітні можуть подавати заяви, подані від їхнього імені батьками або опікунами.
  • Іммігрують в Сполучене Королівство легально і дотримуйтесь імміграційні закони.  • У вас повинен бути хороший характер. Ви повинні показати повагу прав і свобод Великобританії, дотримуватися законів і виконувати ваш обов`язок і обов`язки, як резидент цієї країни. Це включає в себе сплату прибуткових податків і внесків соціального страхування. Агентство прикордонного контролю, яке контролює імміграцію у Великобританії, буде це перевіряти спільно з поліцією та іншими державними органами.
  • Продемонструйте здоровий розум. Також це називається «вимога повної потужності», ви повинні бути здатні приймати власні рішення і розуміти наслідки отримання громадянства Великобританії.
  • Живіть у Великобританії щонайменше 5 років після подачі заяви на громадянство. Якщо ви одружені або у вас є партнер з громадянством Великобританії, вам потрібно буде жити в цій країні тільки 3 роки.

 3. 3

  Використовуйте форму AN для подачі заяви на громадянство.


  • Заявіть про ваш намір жити у Великобританії, працювати на уряд за кордоном, працювати в компаніях, якими володіє Сполучене Королівство або в міжнародних організаціях, де Великобританія є їх членом.
  • Розкрийте вашу будь-яку причетність до тероризму, злочинів проти людства, геноциду або військових злочинів. Якщо ви не впевнені в тому, що слід вам вказати будь-яку вашу діяльність, яка може бути визначена як одна з них, коли ви подаєте заяву, обов`язково згадайте про неї.
  • Навчіться говорити англійською, уельській або шотландському гельській мовою, як рідною.
  • Здайте екзаменаційні тести на знання життя у Великобританії.

 4. 4

  Візьміть участь у церемонії отримання громадянства, принесіть присягу і промовте клятву вірності королеві перед реєстратором.

Поради

 • Якщо ви є громадянином країн європейської економічної зони або Швейцарії і ви користувалися правом на вільне переміщення, то вимоги до резидентів країни можуть бути іншими.
 • Ви ще можете стати громадянином Великобританії, якщо ви вчинили злочин, включаючи деякі порушення дорожнього руху, і якщо термін звинувачення минув, що означає, що пройшов деякий період часу з тих пір, як ви були засуджені, і протягом якого ви не були засуджені за новий злочин.