Як стати волоцюгою

Бути волоцюгою нелегко: можуть зустрітися небезпеки або ж ви зіткнетеся з самотністю. Бродяги пускаються в шлях з багатьох причин: дослідження, нові враження і знайомства з новими людьми-чого у них ніколи не могло б бути з огляду певних юридичних або грошових обмежень. Багато людей сприймають бродяжництво, як повну свободу від лещат сучасного суспільства.

Кроки

 1. 1

  Будьте кмітливим! Знання та обізнаність є основними джерелами влади для бродяг. Бути волоцюгою - значить покладатися тільки на самого себе, тому не довіряйте тому, що книги або ЗМІ розповідають вам. Замість цього, проводите дослідження самостійно, станьте самоучкою, дізнайтеся свої сильні і слабкі сторони. Ваш особистий досвід є самим важливим і цінним джерелом, на основі якого необхідно будувати базу знань.
  • Дізнайтеся свою історію! Перед тим, як залишити позаду себе комфортні громадські зручності з усіма доступними повноваженнями, підкріплені юридичними правами, і, нарешті, приступити до пошуку пригод по всьому світу, дізнайтеся якомога більше про історію людства. Знати, як влаштований світ, і те, з чим ви можете зіткнутися, будучи волоцюгою, є питанням надзвичайної важливості. Ви ж не хочете стримувати себе через недосвідченість, особливо коли ви ризикуєте всім, ставши волоцюгою, тому постарайтеся дізнатися якомога більше про те, що рухає суспільство вперед, і про те, що утримує його від прогресу.
  • Любіть все і вірте всьому! Ніколи не робіть того, чого робити не хочете! Це найважливіший момент, як стати істинним бродягой- якщо ви не розумієте, про що йде мова, ви напевно не зможете віддатися бродяжництва в повній мірі. Майте на увазі, що любити все не означає, що ви повинні робити абсолютно все, а довіряти всім не означає, що ви повинні вірити всьому, що хтось говорить вам, це означає просто приймати все, як воно є, і не намагатися нікого змінити, особливо себе! Крім того, не дозволяйте нікому змінити вас, і ніколи не робіть того, що змушує вас почувати себе некомфортно. Любіть себе і вірте собі, завжди залишайтеся самим собою-будьте волоцюгою!

 2. 2

  Стати волоцюгою. Звільніть з роботи, відмовтеся, віддайте або продайте свою нерухомість з усіма своїми володіннями і вирушайте бродяжити. Стати волоцюгою - означає розірвати всі офіційні зв`язки, стати фінансово вільним, випасти з поля зору і слідувати своїм власним "бродяжніческой" кодексу. Бродяги ніколи ні з чим себе "не пов`язують", так що ви не повинні присвячувати себе тому, що не зможете кинути і піти у будь-який момент.
  • Приймайте те місце, де ви бродяжать, як свій рідний дім. Спробуйте загубитися серед місцевих жителів, а не виділятися, носите практичний одяг замість тієї, що кидається в очі-хоча іноді краще постати в якості звичайного туриста / мандрівника, а не бродяги, щоб позбутися від необгрунтованих підозр. Якщо ви опинитеся в країні, де розмовляють невідомому вам мовою, постарайтеся знайти ввічливий спосіб, як уникнути вербального спілкування з незнайомцями.
  • Спілкуйтеся з людьми і навколишнім середовищем, а також будуйте стосунки, коли є така можливість. Якщо представляється шанс, візьміть з собою попутника. Людина завжди краще, ніж собака, тому ставтеся до інших так, як би ви ставилися до себе. Маючи хороший особистий моральний кодекс, ви зможете бродяжити протягом тривалого часу. Завжди уникайте неприємностей і не вдавайтеся до яких-небудь погроз або насильства. Робіть якомога більше добрих справ для всіх, замість того, щоб надавати особисті послуги, і не стаєте одержимі грошима.
 3. 3

  Пакуйте речі розумно. Ваш рюкзак завжди повинен бути якомога легше і менше. Упакуйте нешвидкопсувні продукти, які не потрібно буде готувати, наприклад, горіхи і мюслі. При вас завжди повинно бути не менше полгаллона (2 літри) чистої водопровідної води, де б ви не знаходилися. Якщо ви берете з собою який-небудь маленький і легкий електронний прилад, який вимагає підзарядки, було б непогано захопити компактний універсальний адаптер. Його можна купити в магазинах електротехніки, або виготовити вручну з окремих частин.
  • Дурні покупки можуть швидко перетворити вас з бродяги в жебрака. Якщо хочете робити безпечні і дешеві покупки, завжди йдіть в супермаркет. Купуйте по можливості перевірені продукти від широко визнаних і надійних великих брендів, особливо купуючи засоби для особистої гігієни. Купуйте одяг з поліестеру, пам`ятайте, ви зіткнетеся з проблемою вологості, і упакуйте запасний комплект одягу, щоб завжди була можливість випрати і висушити брудні речі. Купуйте спортивне взуття, яка не прийде в непридатність через кілька місяців носіння. Використовуйте антибактеріальні засоби, щоб уникнути неприємних запахів.

 4. 4

  Бережіть здоров`я. Погане харчування або погана гігієна можуть швидко порушити ваш бродяжніческій спосіб життя.
  • Уникайте вживання всіх продуктів тваринного походження, включаючи м`ясо (рибу), яйця, мед і молочні продукти. Їжте багато фруктів і якомога більше свіжих овочів. Вживання одного зубчики часнику в день (його легше їсти разом з іншими продуктами) - хороший спосіб підтримувати своє здоров`я на належному рівні, до того ж розжовування часнику захистить ваші зуби, хоча це неминуче призведе до неприємного запаху з рота. Вживання алкоголю час від часу, наприклад, білого вина, допоможе поліпшити ваш процес травлення, але це також може привести до неприємного запаху з рота, крім того тимчасово обмежить контроль над тілом, так що краще вживати алкогольні напої прямо перед тим, як збираєтеся подрімати.
  • Якщо не хочете пахнути як лайно або втратити зуби в перший же рік бродяжництва, тоді завжди носите з собою мило і зубну щітку, але не варто носити гелі для душу або шампунь, вони тільки додадуть непотрібний вагу. Громадські автобусні / залізничні / АЗС станції і торгові центри - відмінні місця, де знаходяться туалет і раковина з водою, якими можна скористатися в гігієнічних цілях, попрати білизну, а також поповнити свої запаси води. Якщо підстрижете волосся коротше, легше буде піклуватися про особисту гігієну.

 5. 5

  Тримайте руку на пульсі. Дуже важливо бути в курсі свого оточення і завжди знати, що відбувається навколо вас. Перше, що ви повинні зробити, це купити крихітний компас і компактну карту, щоб завжди знати, де ви знаходитеся і куди ви збираєтеся.


  • Постарайтеся по можливості підключатися до Інтернету. Таким чином, ви зможете дізнатися майже все про місто, куди ви прямуєте, в тому числі про тих місцях, де можна буде задовольнити свої щоденні потреби.

 6. 6

  Знайдіть джерело доходу. Сама важка сторона бродяжництва - це отримувати достатньо коштів, щоб вижити. Бродяги, як правило, не жебраки і у них немає роботи, тому вам доведеться знайти альтернативні шляхи отримання грошей, наприклад, можна продавати фотографії своїх подорожей.
  • Хоча в багатьох країнах світу можна знайти тимчасову підробіток, майте на увазі, що вам найчастіше будуть відмовляти, так як ви бродяга без будь-яких юридичних документів, що підтверджують вашу особу, тому багато роботодавців не захочуть ризикувати, взявши до себе на роботу людину без документів. Випадковий заробіток і брудну роботу ви зможете знайти завжди, але найкраще уникати таких робочих місць, тому що, як бродяга без будь-яких юридичних документів, ви не зможете звернутися до державних органів, щоб попросити захисту при несправедливому поводженні або образі. Коротше кажучи, законні способи отримати роботу вкрай обмежені, а незаконні способи, як правило, не надійні.
  • Якщо трапиться так, що ви знайдете чиюсь заначку, наприклад, втрачені банківські кошти, і ніхто вас при цьому не бачить, забирайте її! Але ніколи нічого не крадіть у людей, які працювали для того, щоб купити собі ці речі.

 7. 7

  Знайдіть місце для ночівлі. Бродягам доводиться звикати спати на вулиці, так як може бути зовсім нелегко, знайти безпечне місце для відпочинку, де вас не будуть турбувати. Попрощайтеся з довгим 8-годинним сном, і звикайте спати по пару годин кілька разів на день. Відпочивайте стільки, скільки ви можете і, якщо це можливо, не відмовляйте собі у сні, коли ви відчуваєте, що вам це необхідно.
  • Ви можете знайти когось, хто дозволить вам залишитися в його будинку, хоча це буває вкрай рідко, оскільки люди в основному з підозрою ставляться до бродяг. У погану погоду можна залізти в занедбані будівлі, хоча, як правило, набагато безпечніше залишатися всередині автобусної / залізничної станції або в торгових центрах. Іноді можна подрімати на громадських лавках, але в багатьох країнах це викличе підозри у проходять повз співробітників служби безпеки або поліцейських офіцерів, які можуть попросити вас пред`явити документи, в результаті чого ви опинитеся під вартою, якщо не зможете довести свій статус проживання.

 8. 8

  Знайдіть можливість пересуватися. Важко бути волоцюгою без способу пересування. У міських районах найкраще підійдуть піші прогулянки. Автостопом або вантажним поїздом можна подорожувати між містами. Обидва ці варіанти можуть бути досить небезпечні, але тоді ви не станете волоцюгою, якщо будете вести безпечне і комфортне життя, як і всі інші. Якщо у вас є трохи грошей, які ви можете витратити, подорожуйте з міста в місто громадським транспортом.

 9. 9

  Відвідайте інші країни. Для істинного бродяги без будь-яких юридичних документів дуже важко буде перетнути кордони в інші країни. Вам слід уникати незаконних організацій, якщо тільки вони не допомагають вам сховатися від тиранічної влади, але вони можуть також змусити вас працювати на них в обмін на перетин кордону з дуже невеликою платою за кілька років вперед. Після прибуття в іншу країну або регіон, ви повинні зробити все можливе, щоб уникнути конфлікту з владою або місцевими жителями, так як ті можуть дуже швидко закінчити ваші бродяжніческой пригоди.
  • Незалежно від того, звідки ви родом, не слід відправлятися в ті країни, які не шанують американських мандрівників і туристів, тому що в таких країнах, як правило, низькі соціальні стандарти, але при цьому високі обмеження на свободу звичайних людей, що, отже, обмежуватиме багато в чому і вас як волоцюгу. Також краще не подорожувати в регіони з високою вологістю і довгими або холодними зимами, так як це зашкодить не тільки вашому здоров`ю, але й рюкзаку. З іншого боку, переконайтеся, що країна вашого призначення економічно успешна- в іншому випадку буде важко знайти необхідні речі на кожен день за низькою ціною.
  • Бродяжництво з одного штату в інший в межах Сполучених Штатів, як правило, не являє собою проблему. Але при перетині національних кордонів всередині Шенгенської зони Євросоюзу, необхідно - згідно юридичній вимогу - пред`являти посвідчення особи, щоб підтвердити, що ви є громадянином ЄС- ця процедура гарантує, що ви будете депортовані владою вашої країни, якщо перевищите термін перебування в іншій країні, який становить 90 днів. Додайте до цього економічна криза ЄС, і європейський континент швидко перетвориться на велику тюремну систему з озброєними охоронцями на кожному розі, в результаті ЄС буде закритий для справжніх бродяг. Позитивним моментів є лише те, що США і ЄС використовують єдині валюти - долар і євро відповідно.

 10. 10

  Вивчайте нові мови. Вивчення нової мови може стати в нагоді, якщо ви відправляєтеся в іншу країну. Англійська мова є другою мовою за поширеністю в усьому світі, навіть у країнах, де він не є офіційною мовою, так що добре б оволодіти англійською мовою, перш ніж вирушати в дорогу. Інші популярні мови, як іспанська та китайська, можуть також стати в нагоді.


Поради

 • Вік - не що інше, як цифра, так що не дозволяйте їй зупинити вас. Чим ви старше, тим більше необхідного досвіду у вас є за плечима. Чим ви молодші, тим легше вам буде справлятися зі своїми бродяжніческой пригодами.