Як спланувати подорож на чартерних автобусах

Ви збираєтеся в подорож і вибрали автобус в якості основного засобу пересування? Це відмінне рішення, але необхідно ретельно все спланувати, щоб по-справжньому насолодитися поїздкою і не опинитися в неприємній ситуації. Обміркуйте, коли і куди ви хочете потрапити, скільки з вами буде людей, і, виходячи з цього, заздалегідь подбайте про квитки, оскільки попит на них дуже великий.

Кроки

 1. 1

  Розробіть маршрут.
  • Після того, як ви визначилися з місцем прибуття, виберіть чартерну компанію і домовтеся з її представниками про проживання. Потім займіться культурною програмою: подивіться, які місця вам хотілося б відвідати і дізнайтеся, скільки коштує квиток, що слід взяти з собою, чи надаються там які-небудь знижки на групові екскурсії або особливим категоріям осіб (наприклад, дітям, літнім людям, інвалідам) . У більшості музеїв і парків діє система «оптом - дешевше», так що подорож великою компанією в цьому сенсі дуже вигідно.
 2. 2

  Визначтеся з датами поїздки


  • На початковому етапі приготуйтеся бути гнучкими в плані дат. Коли ви вирішите, в яких числах збираєтеся їхати, зв`яжіться з обраною компанією і дізнайтеся, які з рейсів найкраще вписуються у ваш розклад. Більшість компаній дозволяють бронювати квитки за 1-2 місяці. Якщо ваші плани змінилися, обов`язково повідомте про це чартерну фірму якомога швидше. В іншому випадку ви ризикуєте втратити свої гроші.

 3. 3

  Виберіть компанію
  • Перед тим, як кидатися бронювати квитки, краще зайдіть на сайти кількох чартерних компаній. Порівняйте сервіс, ціни та акції, вивчіть відгуки клієнтів і особливості оплати. Виберіть ту компанію, яка найбільше відповідає вашим вимогам та бюджету. Ціна поїздки може змінюватися в залежності від декількох факторів: довжина маршруту, кількість пасажирів, тип автобуса, додаткові послуги, екскурсії, вхідні квитки і так далі. Взявши до уваги всю цю інформацію, ви точно зробите правильний вибір. Щасливої дороги!