Як спланувати групову поїздку за кордон

Плануєте групову поїздку? Неважливо, їдете ви з сім`єю на відпочинок або групою друзів або ще з якихось причин їдете групою, все це набагато складніше планувати, ніж якби ви подорожували одні. Тим не менш, задоволення, які ви отримаєте, попиваючи лімончелу на віллі в Італії чи на курорті в Індонезії з 5, 10 або 20 вашими друзями, варто додаткових зусиль, витрачених на підготовку.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся, хто їде, як далеко і коли. Звичайно, всі люди люблять подорожувати по світу, але перед тим як почати планувати, переконайтеся, що всі згодні їхати. Не обов`язково приймати остаточне рішення. Наприклад, у січні ви можете вирішити, що ваша сім`я - з 14 дорослих і 9 дітей - готова до 5-6 денного або тижневого відпочинку в Європі з 11 або 27 липня. Цього достатньо, щоб переходити до другого кроку.

 2. 2

  Одного або невелику групу людей позначте головними. Скільки б з вами не їхало, 8, 15 або 100 чоловік, у вашій групі має бути лідер, який займатиметься основним плануванням. Інші члени групи можуть і повинні брати участь у прийнятті більшості рішень - куди їхати, чим займатися. Але при цьому вам не потрібно, щоб 20 людей замовили 20 різних обідів. Чим більше ваша група, тим важливіше цей крок.

 3. 3

  Визначтеся з ціновою категорією. Хто їде і який у них бюджет поїздки? Дядя- «грошовий мішок» може захотіти витратити $ 6000 за тиждень, батьки розраховують на $ 4000, а ваші родичі-молодята розраховують на $ 1500. Щоб усі були задоволені, розраховуйте на максимально низьку ціну. В даному випадку, ви можете запропонувати бюджет поїздки в $ 2500 і запропонувати молодятам або вести орендовані машини, або зайнятися організаційними моментами в обмін на знижку. Або, можливо, богатенький дядько погодитися заплатити за спільну вечерю або за орендовані машини. Ще ви можете зібрати гроші тільки на «фіксовані» витрати. Це означає, що з усіх ви візьмете однакову суму, яка піде на оплату житла та орендованого транспорту. При цьому індивідуальні витрати, такі як їжа, покупки і розваги будуть оплачуватися особисто.

 4. 4

  Виберіть місце. Хоч це і здається простіше простого, це найскладніший крок. Двадцять людей не обов`язково хочуть їхати в одне і те ж місце і займатися одним і тим же. Зробіть список, хто що хоче робити, і підготуйте масу навідних запитань. Якщо ваші друзі всі скажуть, що вони хочуть поїхати в Нову Зеландію, Південну Африку або на Карибські острови, ви будете знати, що їм до душі активний відпочинок біля океану. Може вийти так, що ви виберете місце, відштовхуючись немає від визначних пам`яток, а від того, чим там можна зайнятися.




 5. 5

  Вивчіть місце, куди ви підете. Ви нарешті визначилися з місцем, кількістю людей і бюджетом? Де ви зупинитеся? Що будете робити? Купуйте путівник або почитайте на інтернет форумах. Це тільки здається, що все буде дорого, але зазвичай зняти віллу в Європі, на Карибських островах або в Південній Африці дешевше, ніж знімати номер в готелі - особливо в тому випадку, якщо ви збираєтеся готувати самі.

 6. 6

  Забронюйте поїздку. Як тільки ви визначилися з місцем і знайшли житло, яке більш-менш всім підходить, бронюйте його. Тепер у вас є чітка дата поїздки, і все у вашій групі можуть заздалегідь бронювати квитки і займатися питаннями транспорту. Переконайтеся, що ні в кого немає простроченого паспорта, що у всіх проставлені візи і зроблені щеплення.

 7. 7

  Визначтеся, чим займатиметься ваша компанія. Обговоріть з друзями: можливо, вони хочуть посидіти в басейні і поговорити, як у старі добрі часи, або хочуть пострибати з банджо, або відправитися на сафарі? Спробуйте знайти щось середнє, що підійде всім. Можливо, відпочинок на пляжі можна урізноманітнити восьмигодинним сходженням на вулкан, уроками самби і походом до нічного клубу. Якщо у вас більше однієї орендованої машини або ви вивчили розклад громадського транспорту, на час ваша група може розділитися.

 8. 8

  Розробіть маршрутний журнал для групи. Навіть з групою друзів або родиною маршрутний журнал може стати неоціненною річчю. Додайте в нього вага номери мобільних телефонів, місцеві номери і контактну інформацію, розклад прибуття, приблизний розпорядок дня, час броні ресторанів і т.д.

 9. 9

  Поїхали! Все це попереднє планування дасть свої результати, коли ви приїдете на вашу віллу в Тоскані, еко-курорт на Коста-Ріці або на спа в Угорщині. Ви з компанією можете спокійно насолоджуватися відпочинком, а не думати, куди піти, де і як що зробити. По можливості, міняйте організаторів, щоб ті, хто вже займався організацією могли розслабитися.

Поради



 • Навіть якщо ви орендували кілька машин і розбилися на невеликі групи, щоб зайнятися різними речами, час від часу проводите час всі разом. У перший і останній день бажано всім зібратися, щоб привітати один одного і попрощатися.
 • Якщо ви все летите одними авіалініями, дізнайтеся, чи не пропонують вони групові знижки. Деякі пропонують номери в готелі.
 • На день найміть місцевого гіда. Місцевий гід буде дуже корисний і вигідний, особливо коли оплата ділиться на всіх. Крім усього іншого, він розповість вам, які ресторани найкращі.
 • Щоб запросити до групи або обговорити якісь моменти, скористайтеся такими сайтами для планування групової подорожі, як triporama.com або yahoo`s trip planner.
 • Пам`ятайте: не всі будуть задоволені прийнятими рішеннями. Нагадайте цим хлопцям, що вони лише 1/10 або 1/100 групи, і що хороші спогади набагато важливіше розміру басейну і відсутності телевізора в номерах.
 • Створіть групу в yahoo або google, щоб обмінюватися листами в групі, ділитися фотками та історіями з поїздки.

Попередження

 • Є причина, по якій кажуть, що не варто подорожувати з людиною, поки не вступив з тим в шлюб. Подорож може бути справжнім стресом, і під час нього виявляються кращі і гірші риси людини. Якщо не згодні, що не приймайте це близько до серця.
 • Переконайтеся, що ви й організатори продумали якомога більше деталей. Завжди легше відійти від плану або внести до нього зміни, ніж будувати плани по прибуттю.