Як спати в машині

Якщо у вас є можливість зручно розміститися на сидіннях свого авто, то ви можете спати прямо в машині, ніж ви значно заощадите свої витрати (так як вам не доведеться знімати номер в готелі). Іноді сон в автомобілі є життєвою необхідністю - наприклад, тоді, коли вам потрібно відпочити, але ніхто не може змінити вас за кермом. Є багато способів, як можна перетворити свій автомобіль в безпечне і комфортне місце відпочинку у випадку, якщо вам потрібно відпочити під час поїздки. Прочитайте цю статтю, і ви дізнаєтеся про ці способи.
Метод 1 з 2: Що взяти з собою

 1. 1

  Візьміть постільні приналежності - подушку і ковдру, якщо це зима і дуже холодно - можна взяти спальний мішок.
  • Візьміть достатню кількість ковдр і подушок, щоб забезпечити комфортний відпочинок всім пасажирам, і особливо дітям. Якщо ви їдете удвох, і сидите за кермом по черзі, то, щоб заощадити місце в машині, можна взяти один комплект спальних приладдя.

 2. 2

  Якщо вам важко засипати поза своєму ліжку, візьміть з собою в дорогу речі, з якими ви зазвичай засинаєте будинку. Наприклад, якщо ви любите почитати на ніч, то візьміть з собою в поїздку книгу і ліхтарик, щоб трохи почитати перед сном.

 3. 3

  Візьміть що-небудь, щоб завісити вікна в машині. За допомогою рушники або футболки ви сховаєтесь не тільки від сонця і машин, а й від цікавих поглядів.

 4. 4

  Якщо плануєте спати в світлий час доби, візьміть з собою капелюх і сонячні окуляри. По-перше, ви захистите себе від сонця, по-друге, ви сховаєтесь від чужих поглядів.

Метод 2 з 2: Сон в машині

 1. 1

  Знайдіть безпечне місце, де ви зможете спокійно припаркуватися. Бажано, щоб це місце не було поруч з галасливою трасою, і щоб там не було заборонено перебувати тривало час. У деяких місцях заборонена нічна парковка, тому переконайтеся в тому, що ви можете залишитися в обраному місці на ніч.
  • Поставте автомобіль на офіційній 24-годинний стоянці. Уздовж багатьох трас є спеціально організовані парковки, на яких можна залишатися на ніч.

 2. 2

  Занавесьте чим-небудь вікна. Це необхідно для того, щоб вам не заважали сонце і потік автомобілів, також якщо хтось захоче, подивитися, чим ви не займаєтеся, то він не зможе цього зробити. Можна завішувати не всі вікна, а лише ті, які дивляться на схід чи виходять на парковку. 3. 3

  Відкрийте вікна, і до вас в машину буде постійно проникати свіже повітря, тому ви не спітнієте і не задихнетеся.

 4. 4

  Розкладіть подушки і ковдри, самі зручно ляжте. Можна розкласти передні сидіння, а можна лягти на задньому сидінні.

 5. 5

  Вранці зробіть все те, що ви зазвичай робите вранці - вмийтеся і почистіть зуби. Це допоможе вам прокинутися і підготувати себе до чергового дня за кермом. Обов`язково візьміть з собою в дорогу кілька пляшок чистої води.

Поради

 • Завжди блокуйте всі двері перед тим, як лягти спати в машині. Цим ви убезпечите себе і своїх пасажирів під час відпочинку, особливо в темний час доби.
 • Перш, ніж зупинитися на нічліг на стоянці, переконайтеся в тому, що у вас потім не буде з цим жодних проблем, оскільки бувають не тільки платні парковки (що вже не приємно), але і парковки, на яких можуть ставити свої машини тільки місцеві жителі , або парковки, на яких не можна залишати машини на ніч.
 • Обов`язково візьміть в дорогу подушку, інакше у вас затечет шия, і ви зовсім не відпочинете.
 • Увімкніть спокійну музику, яка допоможе вам заснути.