Як створити туристичну брошуру

Креативна, грамотно написана і добре оформлена туристична брошура повинна стимулювати бажання відправитися в подорож. У цій статті ви дізнаєтеся, як створити привабливу туристичну брошуру, яка торкнеться фантазії читачів і спонукає їх замовити путівки у вашому агентстві.
Метод 1 з 2: Текст

 1. 1

  Напишіть заголовок, який викличе у читача інтерес і бажання прочитати брошуру до кінця.

 2. 2

  Не вказуйте ціну на лицьовій сторінці. Якщо ви пропонуєте недешеві послуги, спочатку докладно опишіть вашу пропозицію, а тільки після цього вказуйте вартість послуг.

 3. 3

  Визначте вашу цільову аудиторію. Любителі пішого туризму мають інші цілі і переваги, ніж ті, які подорожують всією сім`єю або туристи, відпочиваючі в умовах класу люкс.

 4. 4

  Текст повинен відповідати цільової аудиторії і пропонованому туристичному напрямку.
  • Подорож в історичне поселення може бути дуже пізнавальним. Тому текст брошури, швидше за все, повинен бути орієнтований на шкільну та студентську аудиторію. Курорти, які спеціалізуються переважно на весільному відпочинку, повинні акцентувати увагу на романтичних деталях і послугах, які зроблять весілля і медовий місяць незабутніми.

 5. 5

  Опишіть основні особливості туристичного напрямку. Ретельно відберіть найпривабливіші послуги, які будуть найбільш цікаві вашої цільової аудиторії, і опишіть їх в основних розділах брошури. Не старайтесь повністю описати всі послуги, а вкажіть декілька найбільш затребуваних. Вони повинні спонукати клієнтів розшукати ваше агентство, щоб дізнатися про все докладніше.
  • Згрупуйте інформацію в брошурі по розділах. В одній частині помістіть опис умов проживання, а в іншій опис розваг та послуг.

 6. 6

  Чітко і ясно організуйте інформацію в брошурі.
  • Зробіть брошуру зручною для читання. Якщо вона містить занадто багато тексту, потенційні клієнти, ймовірно, не побажають перечитувати її всю.
  • Пишіть короткі, але чіткі пропозиції.
  • Не допускайте в тексті пунктуаційних, граматичних та лексичних помилок. Ніщо не підриває віру у надійність вашої фірми так, як помилки у назві пропонованого вами курорту.

 7. 7

  Вибирайте легким для читання шрифти.


  • Для заголовків і ключових фраз використовуйте збільшені або різнокольорові шрифти, щоб вони виділялися на тлі основного тексту.

 8. 8

  Обов`язково включіть в текст контактні дані та графік роботи вашого агентства.

 9. 9

  При бажанні, додайте в текст кілька позитивних відгуків від попередніх клієнтів.

Метод 2 з 2: Візуальне оформлення

 1. 1

  Виберіть фотографії, що демонструють краси пропонованого туристичного напрямку.
  • Наприклад, щасливий відвідувач, обіймає дельфіна в аквапарку біля моря, або жінка на сеансі масажу у відкритому спа на тлі тропічного заходу.
  • Фотографії повинні бути актуальними і високої якості!
  • Усі люблять бачити щасливих людей, тому постарайтеся включити знімки радісних відвідувачів, а не порожніх готельних кімнат і безлюдних пляжів. Це допоможе читачам уявити себе в цьому місці.

 2. 2

  Ретельно вибирайте колірну схему.
  • Щоб передати розслаблюючу атмосферу спа-курорту використовуйте приглушені пастельні тони. Рекламу дитячих курортів найкраще оформляти яскравими насиченими кольорами. Брошуру про історичну місцевість краще виконати в "античному" стилі, використовуючи ефект "сепія" та коричневі тони.

 3. 3

  Організуйте оформлення брошури таким чином, щоб текст і графіка гармоніювали один з одним.

 4. 4

  Не поскупилася на послуги професійного видавництва друкованої продукції.
  • Надайте видавцю остаточний макет і віддрукуйте пробний варіант брошури. Це виключить будь-які зміни, які могли б вплинути на загальний дизайн і оформлення.