Як зібрати набір туалетного приладдя для подорожей

Ви знаєте, що потрібно бать з собою, коли подорожуєте. Найчастіше, ви берете одні й ті самі речі для кожної поїздки, коли збираєте туалетні приналежності. Якщо ви часто подорожуєте, то краще упакувати їх одного разу, щоб в будь-який момент захопити речі, і нічого не забути знову.


Кроки

 1. 1

  Створіть список. Ви краще всього знаєте, що вам потрібно взяти в поїздку. Ви можете подивитися різні списки в інтернеті для того щоб знати що потрібно для певних місць і випадків.

  • Увімкніть сезонні речі в ваш список. Якщо ви використовуєте сонцезахисний крем в основному влітку, а бальзам для губ взимку, включайте обидві речі.

 2. 2

  Зберіть речі, які вам необхідні. Пам`ятайте, ви залишаєте цю сумку запакованою, що не включайте туди елементи, які ви використовуєте щодня вдома.
  • Візьміть пляшечки і налийте туди ваш шампунь і кондиціонер.
  • Використовуйте такі ж кошти, як і вдома. Найдешевший спосіб придбати шампунь, це купити його у великому обсязі і розлити його в маленькі баночки, і ви точно знаєте, що ваш улюблений шампунь підходить вашому волоссю.
  • Або ж, якщо для вас неважливо, яким милом або шампунем користуватися, ви можете збирати маленькі набори з готельних номерів, і тримати їх в комплекті для тих місць, де вони не передбачені.
  • Оберніть пляшечки з шампунем поліетиленовим пакетом, на той випадок, якщо вони відкриються.  • Перед поїздкою пробуйте будинку всі товари, перед тим як брати їх з собою в дорогу. Тімбукту, не місце де краще виявити у вас алергію на щось, або ви не можете що-небудь використовувати. Використовувати ваш набір вдома так само хороший спосіб перевірити чи надовго вам вистачить шампуню і зубної пасти.

 3. 3

  Купуйте дублікати товарів, які ви збираєтеся покласти в комплект. Купуйте окрему бритву, крім тієї якою користуєтеся вдома (це може бути одноразова бритва), маленьку зубну пасту, та ін.

  • Знайдіть речі, які у вас вже є. У вас є запасна зубна щітка, гребінець, пінцет або пилочка?

 4. 4

  Виберіть сумку. Спробуйте один з доступних пакетів, так само можете використовувати простий пластиковий пакет на застібці. Якщо ви купуєте сумку, вибирайте з безліччю відсіків, щоб ваші речі не перемішувалися. Іноді дорожні сумки для туалетного приладдя роблять з ручкою, щоб повісити на гачку.
  • Якщо ви подорожуєте літаком, і у вас будуть туалетні приналежності в ручній поклажі, вам потрібно буде показати всі рідини. У цьому випадку в США встановили ліміт рідини 100мл і вимагають покласти їх у пакет на застібці. Упаковка в більш доступному місці буде зручніше. Спробуйте завантажити всі тверді речі в окремий пакет, якщо економите простір.

 5. 5

  Заповніть вашу туалетну сумку. Ви повинні зібрати компактно всі необхідні речі не тільки для вашої поїздки, а й для будь-якої подорожі.

 6. 6

  Поповніть свій комплект туалетного приладдя, додайте або приберіть деякі речі, коли повернетеся, і будете розпаковувати сумку. Ваш набір буде готовий до наступної поїздки, і ви все ще будете пам`ятати, чим саме ви користувалися. Прийшов час купити нову бритву? У вас закінчується шампунь? Спочатку подбайте від цьому, а потім покладіть весь набір в ящик або на полицю, або навіть в ваш чемодан, щоб бути готовим до наступного разу. 7. 7

  Коли ви подорожуєте з одного сумкою, ви можете купити свій шампунь, зубну пасту, коли приземлитеся. Одні з кращих сувенірів це іноземні туалетні приналежності. Якщо 300 мільйонів європейців можуть жити без певної марки зубної пасти, швидше за все, ви зможете теж.

Поради

 • Якщо ви не впевнені в тому, що класти в вашу сумку, ось кілька пропозицій: дезодорант, шампунь, кондиціонер, зубна паста / зубна щітка, гель для душу / мило, гребінець, лосьйон для обличчя, гель для гоління і косметика.
 • Коли повертаєтеся з поїздки, розберіть сумку, відразу поповните ваш комплект туалетного приладдя, щоб бути готовим до наступного разу. Ви можете долити ополіскувач для рота і шампунь в пляшечки, і замінити порожній дезодорант, на новий. Не залишайте напівпорожні речі, їх краще використовувати вдома.
 • Вибирайте ємності компактного розміру, щоб заощадити місце і вагу
 • Тримайте поруч ваш список для подорожі, який включає список туалетного приладдя. Якщо у вас є час, коли складаєте речі, перегляньте список ще раз і перевірте набір, перед тим як ви підете.
 • Не використовуйте предмети з вашого набору, коли ви вдома. Більшість предметів недорогі і їх легко знайти. Купуйте запасні, якщо вам потрібно скористатися ними.
 • Покладіть невелику картку або записку, в вашу сумку з набором. Під час подорожі, напишіть те, що вам потрібно замінити або додати, коли ви доберетеся до будинку.
 • Так як багато приналежності маленькі, залишайте їх закритими, це збереже вам багато час, коли будете їх збирати в останню хвилину.
 • Не надто турбуйтеся про те, що ви забули. Більшість предметів, які входять в набір можна легко купити або замінити по дорозі, якщо ви щось забули або втратили.
 • Якщо у вас є фотоапарат, зробіть фотографію всього вмісту. Це може служити візуально інвентаризацією вашим речам.
 • Кілька речей, які не є туалетним приладдям, але можуть стати в нагоді вам в сумці, так що не забудьте їх. Такі речі як білизняна гумка (затискачі, мило для білизни), набір для шиття, і дорожній будильник.
  • Якщо є спеціальні предмети, які необхідні вам кожен раз, такі як окуляри або ліки, вони не повинні залишатися в наборі весь час. Внесіть їх в список необхідних речей і перевіряйте, кожен раз, коли збираєте сумку.

Попередження

 • You know the drill, but please look it up if you are not sure.

  Якщо ви будете летіти з цим набором туалетного приладдя, уточніть діючі правила безпеки аеропорту та вміст набору відповідно.