Як зібрати речі для переїзду

Зібратися у двотижневу відпустку буває досить складно, але зібрати речі для переїзду може бути жахливо складно! Мало хто з нетерпінням чекає того моменту, коли треба починати пакувати речі, навіть якщо вони не можуть дочекатися переїзду. Почніть збирати порожні коробки як мінімум за місяць до переїзду, якщо не раніше. Великі магазини і лікарні завжди мають великий запас чистих порожніх коробок, тому варто дізнатися, чи можете ви взяти кілька для переїзду. Почніть збирати речі якомога раніше, щоб уникнути поспіху.
Частина 1 з 3: Початок і організація

 1. 1

  Зберіть усі необхідні матеріали та коробки різних розмірів. Вам знадобляться міцні коробки різних розмірів, щоб упакувати в них речі різної величини. Переконайтеся, що ви придбали матеріали високої якості і міцні коробки, зверніться до професіонала за рекомендаціями. А також подумайте про те, щоб придбати:
  • Набивки
  • Бульбашкову обгортку
  • Пакувальні листи
  • Газети, чисту газетний папір
  • Ножиці
  • Міцна пакувальна стрічка
  • Наклейки для маркування
  • Маркувальні ручки

 2. 2

  Створіть папку з усіма важливими документами, які знадобляться вам під час переїзду. Покладіть в папку: підтвердження про замовлення машини для переїзду, інформацію про фірму, яка допомагає вам з переїздом (за наявності), записи ветеринара (знову ж таки, за наявності), гроші для вантажників, бронь готелю, контактну інформацію важливих людей (агента нерухомості або господаря будівлі) та будь-які інші важливі документи, які знадобляться вам до того, як ви зможете розпакувати коробки.
  • Тримайте цю папку в безпечному місці, наприклад, у вашому особистому сумці, щоб не втратити і не упакувати її помилково. Ще її не варто класти туди, де вона не зариється в бардаку, який обов`язково утворюється.

 3. 3

  Зберіть валізу або коробку для кожного члена сім`ї за кілька днів. Ця коробка повинна містити мило, зубну пасту і щітку, рушник і мочалку, одноразову бритву (при необхідності), домашній одяг (зручні штани або щось подібне) і двa повних комплекти змінного одягу, а також що-небудь ще, що знадобиться кожному члену вашої родини в перші кілька днів (поки все інше буде ще запаковано). Так все, що їм знадобиться, буде доступним.
  • Тримайте ці коробки і валізи в безпечному місці, де їх не спутають з чимось іншим, може бути в машині або ще десь (на роботі або в будинку сусіда). Привезіть їх з собою на машині або тим транспортом, за допомогою якого ви переміщується.

 4. 4

  Зберіть одяг, який ви можете використовувати для набивання. Замість того, щоб купувати величезну кількість пухирчастої обгортки або пачки пінопласту, зверніться до вашого одягу, щоб забезпечити набивання. Це не тільки збереже ваші гроші, але й ви, одночасно, упакуєте ваш одяг - вб`єте двох зайців одним пострілом. Одяг набагато податливі паперу або пухирчастої плівки.
  • Що стосується виробів зі скла, загорніть кожен виріб в носок. Неначе шкарпетки призначені саме для цього. Якщо вони вдаряться один про одного, з ними нічого не трапиться.

 5. 5

  Зробіть фотографії складних налаштувань, наприклад, задньої частини вашого телевізора. Є щось, що ви намагалися налаштувати правильно цілу вічність, і ви відчуваєте огиду, що вам доведеться розібрати це? Тоді зробіть фото, щоб подивитися пізніше.
  • Ви також можете захотіти зробити фотографію для класифікації рамок і декоративних цілей. Не кажучи вже про ностальгію і спогадах.

Частина 2 з 3: Ефективна і продуктивна упаковка

 1. 1

  Створіть просторе пакувальне місце у вашому домі. Вам знадобиться затишне, просторе простір, де ви можете покласти всі ваші речі, потім почати упаковку. Тут у вас під рукою будуть коробки, пакувальні матеріали, ручки, скотч і ярлики. Це ваша Я-роблю-своє-справу кімната.
  • У міру упаковки кожної коробки, пронумеруйте їх, на додаток до кімнаті і змістом. У цьому випадку, якщо у вас буде Х кількість коробок, ви дізнаєтеся, коли однією буде не вистачати, на додаток до того, що ви зможете сказати вантажникам, скільки коробок у вас є.

 2. 2

  Починайте збиратися і не пакуйте повітря. Ретельно обертайте кожен предмет папером, одягом або пузирчастими пакетами. Кладіть їх у коробки з обережністю і, по можливості, в самій зручній позиції, щоб уникнути поломок. Речі потяжелее повинні бути в нижній частині коробки, а ті, що легше, у верхній частині. Спробуйте покласти в коробку якомога більше речей, щоб скоротити число коробок, які вам знадобляться.
  • Упакуйте такі важкі речі, як книги, іграшки і т.д. в маленькі коробки. Чи не переповнюйте коробки до такого стану, щоб вони зламалися від тяжкості.
  • Упаковуйте крихкі речі з особливою увагою і обережністю. При необхідності, використовуйте додаткові шари обгорткового паперу або пухирчастої плівки для обгортання крихких речей. Помістіть харчову плівку між пляшками та кришками, щоб запобігти протікання. Покладіть вату між крихкою косметикою.
  • Використовуйте зім`яті газети або папір, щоб заповнити порожній простір в коробках.

 3. 3

  Упакуйте все, що належить кожній кімнаті, і позначте назви кімнат на коробках. Це суттєво полегшить процес розпаковування після переїзду. Почніть упаковувати по одній кімнаті за раз, першим ділом упаковуючи невеликі речі, щоб прибрати їх і звільнити місце. Акуратно позначте і заклейте кожну коробку, щоб ви всі знайшли при розпакуванні.
  • Це також спростить завдання вантажникам. Якщо вони не будуть поспішати, то вони, швидше за все, розкладуть коробки з відповідних кімнатах.

 4. 4

  Почніть розбирати на частини будь великі речі і поміщати всі металеві частини і кріплення в товсті, закриваються пластикові пакети, розбиваючи по виду і кімнаті, якої вони належать. Упакуйте всі пакети в одну коробку з підходящими інструментами - універсальними гайковим ключем, викрутками, плоскогубцями і т.д. Це полегшить процес зворотного збирання після переїзду.
  • Помістіть коробку з інструментами і кріпильними матеріалами в центральному місці, де кожен член сім`ї зможе її знайти. Це набагато спростить процес зворотного збирання всіх розібраних предметів. Додайте в цю коробку маленькі речі, типу пультів управління, коробок з цвяхами та інших подібних предметів, які знадобляться вам відразу після переїзду. 5. 5

  Очистіть кожну кімнату по одній, починаючи з кухні. Викинете сміття і упакуйте тільки ті речі, які ви дійсно регулярно використовуєте. Використовуйте пластикові контейнери для їжі, щоб зібрати всі окремі предмети, які ви знайдете при звільненні ящиків на кухні і в інших кімнатах. Помітьте всі коробки, залежно від їх вмісту і кімнат, до яких вони належать, потім міцно закрийте їх або заклейте стрічкою. Ви можете використовувати пакети різних розмірів для цієї ж мети. Помістіть всередину кожного пакета наклейки, що описують вміст даного пакету, наприклад, "дроти від телевізора" і "ручки і олівці". Помістіть всі контейнери і пакети у велику коробку, позначивши її залежно від кімнати і вмісту.
  • Тарілки повинні бути розставлені вертикально, як пластинки. Не забудьте подивитися в посудомийній машині!
  • Щось має залишитися недоторканим, наприклад, намисто (щоб не заплуталося)? Спробуйте харчову плівку або скотч, щоб звернути так, як є, потім упакуйте.

Частина 3 з 3: Закінчуючи роботу

 1. 1

  Зберіть коробку «Відкривати перший» останньої. Ця коробка буде містити речі, якими ви будете користуватися, аж до самого дня переїзду. Подумайте, які речі вам знадобляться вам до відкриття коробок. У неї корисно зібрати такі речі, як рідина для миття посуду, губку, рулон паперових рушників, серветки, кілька ручок, ножиці, пластикові або паперові тарілки і виделки, штопор, рушники для кожного члена сім`ї, одну каструлю і одну сковорідку, один пластиковий ополоник , додатковий ніж для відкриття коробок і т.д.
  • Пам`ятайте, що людям потрібно буде мити руки, є і приймати душ до того, як ви закінчите розпаковувати речі. Ця коробка все полегшить.
  • Також, візьміть пару цукерок Lifesavers або інших льодяників, на випадок, якщо хтось зголодніє або знизиться рівень цукру в крові в день переїзду. Це хороший спосіб зберегти гарний настрій.

 2. 2

  Розставте коробки після того, як ви зібрали, позначили і закрили їх. Постарайтеся зібрати всі коробки по кімнатах, які ви закінчили упаковувати. Тримайте всі подовжувачі та розетки в одній коробці, щоб їх було легше знайти після переїзду.
  • Ясно позначте коробки з інструментами і подовжувачами. Подумайте про те, щоб помітити ці коробки яскраво жовтим або червоним.
  • Залиште всі гайки і болти на предметі після того, як ви розберете його. Таким чином, вам буде набагато легше відразу зібрати назад ліжко або світильник, замість того, щоб шукати їх.

 3. 3

  Якщо ви вели рахунок коробок, перерахуйте їх. Ви знаєте, де кожна з них? Потрібна додаткова робота скотчем? Ви зібрали більше коробок, ніж думали, і вам потрібно попередити вантажників, що вам потрібен вантажівка побільше?
  • Які тендітні, а які міцні? Є такі, які ви захочете перетягнути самі, про всяк випадок? Можливо, ви захочете відставити деякі, щоб завжди знати, де вони.

 4. 4

  Подивіться в кожній кімнаті і переконайтеся, що всі перенесено. Всі речі на останню хвилину помістіть в одну кімнату. Пам`ятаєте, після того, як ви заповните вантажівка, і вантажники скажуть вам, що все готово до відправлення, перевірка всіх кімнат, щоб переконатися, що ви нічого не залишили - ваш обов`язок. Коли ви переконаєтеся, що всі кімнати порожні, настане час закрити двері і покинути це місце!

Поради

 • Якщо вам важко при покупці коробок або збираєтеся залишати якісь коробки в камері схову або на вулиці, подумайте про те, щоб купити пластмасові контейнери. Багато магазини продають великі пластмасові контейнери майже за таку ж ціну, що і картонні коробки, тільки пластмасові контейнери міцніші, ніж звичайні коробки, а також мають ручки, є більш стійкими і не промокають.
 • Коли ви упаковуєте коробки, пам`ятайте, що рушники, мочалки і шкарпетки є чудовим матеріалом для пакування крихких речей. Маленькі пластикові пакети також чудово підійдуть для цього, так як вони утримують повітря.
 • Замовте вантажівка, як тільки ви визначитеся з точною датою переїзду. За тиждень до переїзду, зателефонуйте в компанію перевезень, щоб підтвердити ваше замовлення.
 • Використовуйте тарілки з пінопласту між звичайними тарілками, щоб вони не розбилися під час перевезення.
 • Останньою справою зберіть чистячі засоби, так як вони знадобляться вам в новому будинку.
 • Сумки з одягом можна використовувати як перешкод між крихкими речами або ж для заповнення порожніх просторів у вантажівці. Помітьте кожен пакет по вмісту або кімнаті.
 • Використовуйте спеціальну пакувальну стрічку, а не скотч, для закріплення коробок.
 • Рушники, майки та не б`ються речі можна скласти в мішки для сміття. Використовуйте міцні пакети із зав`язками і не набивайте їх до такого стану, що вони стали непідйомними. Ясно позначте всі пакети, щоб не сплутати їх із сміттям!
 • Чи не спустошуйте ящики комода. Якщо в них є крихкі речі, обкласти їх рушниками або шкарпетками, щоб вони не зламалися.
 • Використовуйте наволочки, щоб загорнути в них портрети / картини ... Вони відмінно підходять для цього!

Попередження

 • Як тільки ви приїдете в ваш новий будинок, нехай робочі вивантажать речі з вантажівки. Якщо щось розбилося, вони у відповіді за це. Якщо ви будете допомагати, то у вас не буде права вимоги.
 • Тримайте при собі робочі або садові рукавички, щоб захищати руки під час переїзду. Чи не пакуйте їх. Вони вам знадобляться для завантаження і розвантаження.
 • Коли день переїзду наблизиться, складіть коробки в одну кімнату, щоб ви змогли перемістити меблі та важкі предмети в транспорт першими, і щоб не блукати навколо коробок, які повинні бути складені останніми.
 • Безкоштовно не означає краще! Не беріть порожні коробки з магазинів, де продають їжу. Ці коробки можуть містити комах або їх яйця. Візьміть коробки з винних магазинів (вони досить міцні, щоб утримати велику кількість повних скляних пляшок) або купіть нові коробки в компаніях по переїзду. Коробки для офісного приладдя також підійдуть, так як вони чудово підходять для зберігання речей і досить маленькі, щоб діти змогли їх взяти.
 • Злийте воду з водних матраців десь за два дні до переїзду. Вони довго висихають і мають бути сухими в день переїзду. Тримайте садовий шланг поряд з водним матрацом, щоб ви змогли наповнити його водою після розвантаження вантажівки.