Як запланувати поїздку в Нью Йорк

Нью-Йорк може стати приголомшливим місцем для першої туристичної поїздки. Кращий спосіб спланувати свою подорож, що займає більшу частину часу, - це підрахувати наявні в бюджеті гроші і визначитися з визначними пам`ятками, в яких ви бажаєте побувати.

Кроки

 1. 1

  Складіть список місць, що ви хочете побачити або відвідати. Перед своїм відправленням приділіть якийсь час на вивчення особливих пам`яток, архітектурних пам`яток, музеїв або навіть цікавлять вас бродвейських шоу, де потрібна попередня покупка квитків.

 2. 2

  Плануйте здійснити тижневу подорож. Залиште, принаймні, два дні на дорогу.

 3. 3

  Будьте організовані! У разі відсутності хорошої організації, ви будете поспішати і швидко вимотуватися в місті. Краще діяти не поспішаючи, так, ви зможете насолодитися гарним містом.

 4. 4

  Захопіть з собою карти міста по приїзду в свій готель і попросіть ради. Поясніть адміністраторам готелі, що ви ніколи не бували в Нью-Йорку раніше, і вони направлять вас в правильному напрямку. Якщо допомоги в вашому готелі ви не знайдете, то знайдуться дуже милі люди за його межами, які охоче нададуть допомогу.

 5. 5

  Подорожуйте без нічого. Не варто ходити з величезною сумкою, заповненою непотрібними речами. Все, що вам потрібно, це маленький гаманець, мобільний телефон, карта і фотоапарат.
 6. 6

  Наберіть легкі закуски і складіть їх в своїй кишені. Швидше за все, ви захочете побачити якомога більше пам`яток і проголодаетесь від безлічі пішохідних прогулянок. Важливо також уникнути зневоднення, так що візьміть деякі напої.

 7. 7

  Носіть протягом дня зручне взуття. Вам доведеться багато ходити!

 8. 8

  Візьміть більше однієї картки лінії метрополітену. У Нью-Йорку дуже заплутана система метро. Не соромтеся попросити когось про допомогу.

 9. 9

  Забезпечте себе готівкою на весь час поїздки. Основним способом вашого пересування буде таксі, якщо тільки ви не купите карту метро або не будете гуляти пішки. Крім того, продавці по всьому місту пропонують напої та відмінні закуски, доступні протягом усього дня для покупки за готівку.

 10. 10

  Не перевантажуйте ваш перший день відвідуванням всіх цікавих місць. Відкладіть достатній час на дорогу, щоб дістатися до обраної вами пам`ятки, а також декілька годин, щоб не поспішаючи насолодитися красою даної місцевості. 11. 11

  Розділіть свій день за наявності особливих місць, які ви вирішили відвідати. Наприклад, якщо ви хочете пройтися по магазинах на П`ятій авеню (5th Avenue), заплануйте поїсти де-небудь на Верхньому Іст-Сайді (Upper East Side), а також пошукайте поблизу інші цікаві містечка, куди з`явиться бажання сходити.

 12. 12

  Завжди пам`ятайте адресу свого готелю.

 13. 13

  Розпитайте місцевих власників магазинчиків про хороших кафе, куди можна зайти за наявності вільного часу, щоб перекусити або перехопити кави. Вони напевно знають такі місця, про які мають поняття тільки справжні жителі Нью-Йорка!

Поради

 • Візьміть з собою додаткові батарейки.
 • Біля Емпайр Стейт Білдінг (Empire State Building) і Статуї Свободи (Statue of Liberty) завжди черга. Спробуйте прийти туди або дуже рано, або в нічний час.
 • Використовуйте більшу частину свого вільного часу. Не спіть занадто довго, тому як ранок - це найкращий час для огляду міста. У разі втоми здрімніть в той же день перед відвідуванням театру і ресторану ввечері.
 • Покладіть додаткові готівкові гроші в своє взуття.

Попередження

 • Завжди дотримуйтеся обережності. Користуйтеся пішохідними переходами, подорожуйте з ким-небудь і просто будьте в курсі того, в якому оточенні перебуваєте.
 • Люди тут не проявляють відкриту доброзичливість, але також не будуть цілеспрямовано грубити. Не бійтеся попросити про допомогу.