Як подорожувати літаком з немовлям або маленькою дитиною

Переліт на літаку з маленькою дитиною може бути великим стресом для батьків, дітей та інших пасажирів. Так як немає гарантії, що переліт буде повністю спокійним, і що буде проведена правильна підготовка до нього, саме ви можете допомогти кожному зберегти спокій. Просто почніть із кроку 1, описаного нижче, де запропоновано корисні поради як успішно здійснити подорож на літаку з вашим немовлям або малюком.

Кроки

 1. 1

  Залишайтеся стриманими, якщо це можливо. Подорож без місця, яке дозволяється використовувати для дітей старше 2х років менше безпечне, ніж політ з підтвердженим місцем. Федеральне агентство повітряного транспорту рекомендує використання системи фіксації для всіх дітей з народження до п`яти років.
  • У разі виникнення будь-яких труднощів при польоті, таких як надзвичайні ситуації на злітно-посадковій смузі або попадання в зону турбулентності, може бути важким або неможливим навіть для сильної людини утримувати дитину.
  • Від Федерального агентства повітряного транспорту: Чи знаєте ви найбезпечніше місце для вашої дитини під час потрапляння в зону турбулентності або при виникненні надзвичайних ситуацій за системою безпеки для дітей (дитяча утримує система (ГОСТ Р 41.44-2005) або пристрій, що не на ваших колінах? https://faa.gov/passengers/fly_children/crs/

 2. 2

  Придбайте велику сумку для підгузників. Для дітей без місця не береться багаж, дозволяється тільки спеціальна сумка.
  • Сплануйте процес годування грудьми, якщо це можливо. Стюардеси НЕ будуть підігрівати пляшечки або суміші для вас. br>

 3. 3

  Подумайте над тим, щоб ваша дитина був одягнений в одну річ, будь то, наприклад, комбінезон з ніжками, якщо ви турбуєтеся, що можете втратити речі. Подбайте, щоб ваша дитина був одягнений максимально комфортно. Перебуваючи в літаку, дозвольте йому сидіти одному на кріслі, так як сидіння на колінах в літаку довгий час це вже не жарти.
 4. 4

  Візьміть з собою велику сумку для підгузників, якщо ви збираєтеся в подорож на день. Покладіть туди змінний одяг або два костюма, підгузники, іграшки (палички, олівці та розмальовки для малюків), дитячі серветки і необхідну посуд.
  • Ви повинні будете пред`явити співробітникам митного поста дитяче харчування, суміші, ліки. Немовлята і малюки є винятком із правила 3-1-1.

 5. 5

  Подумайте над тим, щоб купити які-небудь нові іграшки, щоб здивувати вашого малюка, вони зможуть на довгий час привернути увагу вашої дитини. Ви можете використовувати їх до тих пір, поки ваш малюк не заспокоїться. Якщо політ проходить добре, прибережіть іграшки на зворотний політ додому.

 6. 6

  Здивуйте вашої дитини цукеркою або солодощами, які ви раніше йому не давали. Крихітні чупа-чупс - відмінний вибір, тому що процес смоктання може допомогти з проблемою тиску на вуха при перельоті.

 7. 7

  Візьміть беруші не для вашої дитини, але для себе і для оточуючих вас людей. Якщо ваша дитина сильно кричить, ви можете запропонувати недорогу пару поролонових берушей вашим сусідам, тим самим проявивши свою турботу про їх спокої в деякій мірі. smile.

 8. 8

  Підійдіть заздалегідь до свого виходу на посадку. Запитайте у агента про багажній бирці для вашої коляски. Вони помістять вашу коляску в фюзеляж літака і віддадуть її вам, коли ви вийдете з нього, щоб ви змогли посадити туди дитину і провезти його в зал видачі багажу. 9. 9

  Поки ви перебуваєте біля виходу на посадку, запитаєте агента, чи дозволено посадка сім`ям з дітьми першими. Він або вона ймовірно скажуть "так".

 10. 10

  Запропонуйте вашому малюкові сік або воду в спеціальному стаканчику з соломинкою, так щоб малюк не облив вас, себе і сусідів вмістом. Стюардеси роздають напої в салоні літака, однак не видають кришечки і соломинки при перельотах. Подумайте над тим, щоб придбати чашку, соломинку і кришку в кіоску, де продають бутерброди і напої перед посадкою на літак.

 11. 11

  Принесіть ковдру, щоб укрити вашої дитини і попросіть додаткові подушки і ковдру, як тільки займете своє місце в літаку. Подушки занадто об`ємні та їх важко упакувати. Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина спала на подушці, яку видають авіалінії, накрийте її просто ковдрою, яке ви взяли з дому. Якщо ваш малюк хоче спати у вас на руках, вам знадобиться додаткова подушка.

 12. 12

  Візьміть на борт тільки все найнеобхідніше. Ви не зможете швидко і легко дістати ваші речі під сидінням або у відсіку над сидінням, таким чином, вони будуть просто зайвим вантажем.

 13. 13

  Подорожуйте під час сонного години. Деякі діти засинають прямо в літаку, так як їм здається, що їх везуть в машині.

Video: Travel by Plane with an Infant or Toddler

Поради

 • Якщо ви плануєте подорожувати літаком 3 або 4 рази на рік, купіть таку коляску, яка складається в автомобільне крісло, такий товар називається «Коляска-автокрісло», колеса і ручки якій піднімаються в нижній частині сидіння і розкриваються відповідно. Хоча Федеральне агентство повітряного транспорту дозволяє використання такої коляски-трансформера в польоті, однак це не гарантує, що крісло підійде під сидіння, яке ви купили.
 • Відвідайте сайт tsa.gov і сайт вашої авіакомпанії, щоб почерпнути більше корисної інформації. Деякі закордонні рейси надають переносні дитячі ліжечка для немовлят.

* Будьте готові до того, що вам доведеться витягувати сплячу дитину з коляски, бо її будуть просвічувати на пункті перевірки на безпеку.

 • Використовуйте слінгорюкзак з гарною підтримкою для спини, наприклад фірми Мандука, слінгорюкзак з м`якою конструкцією, щоб ваші руки залишалися вільними, якщо ви будете нести багаж.
 • Візьміть з собою автомобільне сидіння, якщо у вас не буде можливості придбати інше по прибуттю в пункт призначення.
 • Побавити або погодуйте дитину з пляшечки під час зльоту і посадки, щоб запобігти появі болю у вухах.
 • Дізнайтеся про застосування антигістамінів. Використання антигістамінних препаратів може допомогти запобігти біль у вухах. Дотримуйтесь рекомендацій медичного персоналу.