Як подорожувати потягом з Лос Анджелеса до Сан Франциско

Каліфорнійські влада розглядає план зі створення швидкісного поїзда "куля" від Лос-Анджелеса (LA) до Сан-Франциско до 2030 року. Такий поїзд доставив би пасажира з одного кінця в інший за 2 години 40 хвилин. На даний момент, це якась лінива поїздка на Starlight узбережжя Amtrak, що забезпечує мальовниче споглядання Тихоокеанського узбережжя Сполучених Штатів. Довжина маршруту єдиного поїзда, який їде по всьому західному узбережжю складає 1,377 миль, від Сіетла до Лос-Анджелеса і назад. Назва була взято від 2 колишніх поїздів Тихоокеанського призначення, Coast Daylight і Starlight. Зараз вони їздять щодня. Ця стаття підкаже вам, як подорожувати в даному напрямку.

Кроки

 1. 1

  Заплануйте неквапливу поїздку. Поїзд Coast Starlight, цінуватися не через точного часу прибуття, а за прекрасний вид за вікном. Сама поїздка займає приблизно 12 годин, з 10 ранку до 10 вечора, але воно може змінюватися в залежності від розкладу руху поїздів в Amtrak.

 2. 2

  Забронюйте квиток на сайті Amtrak. Є можливість раннього бронювання або за тиждень. Amtrak надає спеціальні пропозиції для подорожуючих в одну сторону з вівторка по п`ятницю. Замовляйте завчасно, щоб отримати вигідні знижки. Є 7 варіантів доступних купе або плацкартних вагонів. Ціна квитка, в яких варіюється від 50 $ до 600 $ (34-413 євро або 31-371 фунтів) за людину.

 3. 3

  Виберіть пунктом відправлення Лос-Анджелес і пунктом призначення "Емервіль". В це місто можна дістатися лише через затоку з Сан-Франциско. Ви підете зі станції на площі Джека Лондона в Окленді і пересядете на автобус, який доставить вас до будівництва поромів Сан-Франциско, станції Caltrain, Union Square або до торгового центру міста.

 4. 4

  Забронюйте спальний вагон, якщо плануєте спати або хочете більшу кількість зручностей. Хоча Coast Starlight і їде по узбережжю в основному вдень, ви можете захотіти спати під час тривалої поїздки.
  • Бронюючи місце в плацкартному вагоні, ви отримаєте гарні місця з великою кількістю простору, навіть порівняно з місцями в літаку. У вас будуть подушки і їжа на місці, якщо не захочете йти в вагон-ресторан.  • Бронюючи купе, ви отримуєте, як в Amtrak кажуть, "вітальню на колесах". Сюди входить доступ в інтернет, безкоштовна їжа, яку можна з`їсти або в спеціальному вагоні, або в особистих апартаментах.

 5. 5

  Підготуйте упаковку для свого велосипеда, якщо плануєте брати його з собою на Starlight. На цих потягах всі велосипеди повинні бути упаковані. Коробку можна купити на станції Union, в Лос-Анджелесі. І вам доведеться сплатити 5 $ (3,4 євро або 3 фунти) збір за доставку.

 6. 6

  Приїжджайте на станцію Union вранці в день поїздки. Адреса такий: "800 North Alameda Street, Los Angeles, CA 90012". Залізнична станція знаходиться близько Китайського Музею, поряд з автострадою Святої Анни. Вона працює цілодобово, перевірка багажу починається в 5:45 ранку.

 7. 7

  Приготуйтеся чекати. Потяги часто запізнюються, хоча розкладу значно покращилися останнім часом. 8. 8

  Насолоджуйтесь пейзажем. Coast Starlight проїжджає більшу частину Каліфорнійського узбережжя. Розглядайте його з технічного вагона.

 9. 9

  Вивантажувати на станції Джека Лондона в Окленді. Як частина маршруту Coast Starlight, вам нададуть автобус, який довезе до Сан-Франциско. Не всі поїзди забезпечують надання автобуса, але цей включає дану пропозицію з обслуговуванням багажу.

 10. 10

  Прислухайтеся до оголошень в поїзді про те, де вам потрібно пересісти на автобус до Сан-Франциско. Є варіанти посадки на платформах в центрі і на околицях. Сідайте на автобус Coast Starlight до Сан-Франциско.

 11. 11

  Вийдіть з автобуса на потрібній вам станції. Є такі: Ferry Building, Financial District, Fisherman`s Wharf, the SF Shopping Center і станція Caltrain.

 12. 12

  Заберіть свій багаж і рухайтеся в потрібному напрямку вже в Сан-Франциско. Можете скористатися таким транспортом як: таксі, швидкісні потяги та електро автобуси.

Поради

 • Ви можете також забронювати поїздки по місту, які дозволяють вибирати етапи подорожі, заходити і виходити. Як альтернативу ви можете забронювати квиток на мульти-поїздку, яка дасть вам можливість необмежених подорожей в межах зазначеного часу. Це хороший варіант, якщо ви хочете провести деякий час в прибережних містах Каліфорнії і пересісти на потяг Coast Starlight на наступний день. Зверніть увагу, що цей поїзд ходить 1 раз на день.
 • Також ви можете вибрати маршрути інших поїздів та автобусів. Це обмежить фактичний час перебування в поїзді, але поїздка буде швидше, тому що автобуси більше дотримуються розкладу. Ви можете поїхати Тихоокеанським Surfline від Лос-Анджелеса до Санта-Барбари і автобус Amtrak від Санта-Барбари до Сан-Франциско. Поїздка займе 2,5 години на поїзді і 8 годин на автобусі. Також можна сісти на автобус в Бейкерсфілд з Лос-Анджелеса і поїзд San Joaquin в Окленд, де ви пересядете на автобус, який їде до Сан-Франциско. Ця поїздка займе 6:00 на поїзді і 3 години на автобусі.
 • Якщо ви забронювали спальний вагон, є можливість спробувати сир і вино місцевого виробництва, за окрему плату в Тихоокеанському вагоні.

Попередження

 • Coast Starling їде по залізничних коліях, які приділяють першорядне значення фрахтування трафіку. З цієї причини, поїзди рідко приходять вчасно. Цей поїзд не підходить вам, якщо у вас жорсткий графік.