Як перевірити бронь квитка на AirAsia

AirAsia це низькобюджетна авіакомпанія з Малайзії. Вона забезпечує пасажирські перевезення на місцевих та міжнародних рейсах між боле ніж 400 містами в більш ніж 25 країнах. Це перша авіакомпанія в Азії, яка стала використовувати технологію поїздок без використання паперових квитків. Їх сайт в інтернеті дозволяє мандрівникам робити все в режимі онлайн, у тому числі і управляти покупкою квитків. Використовуйте сайт AirAsia для перевірки броні квитка, також ви можете зателефонувати в авіакомпанію.

Кроки

 1. 1

  Перегляньте ваш план польоту. При покупці квитка онлайн ви повинні отримати електронний лист від авіакомпанії з деталями польоту. Перевірте план польоту, щоб не було помилок в його деталях, включаючи дату і час поїздки, місце і кількість пасажирів.

 2. 2

  Зателефонуйте в авіакомпанію. AirAsia управляє 16 телефонними довідковими центрами в Азії, Європі та Австралії. Телефонні номери кожного центру можна знайти на сайті AirAsia.

 3. 3

  Скористайтеся інтернет сайтом. Перейдіть на AirAsia.com щоб перевірити і обробити вашу бронь.  • Підтвердіть ваше замовлення онлайн. Як тільки ви потрапите на сайт, клікніть на закладку «Manage My Booking» вгорі сторінки. Вам треба буде увійти в свій обліковий запис або створити її. Після цього ви зможете ввести номер рейсу або своє ім`я, щоб підтвердити бронь.
  • Внесіть зміни в ваше замовлення. Якщо вам треба змінити або скасувати бронь квитка зробіть це через закладку «Manage My Booking». Там же ви можете оплатити замовлені, але не придбані квитки.
  • Оберіть місця і тип харчування. З моменту як ви знайшли своє замовлення на сайті, ви можете вибрати собі місця і тип харчування. Вам треба буде оплатити такий вибір, якщо ви цього не зробили при купівлі квитка.
  • Повідомте деталі свого квитка іншим людям. У вас є можливість відправити електронний лист з деталями вашої поїздки самому собі або іншим особам.


  • Перевірте статус вашого рейсу. Перед тим як податися в аеропорт перевірте за допомогою сайту, що затримок немає. Клікніть на віконце «Status of Flight» і введіть номер свого рейсу.
  • Відстежуйте ваш багаж. Якщо вам треба розібратися з багажем, який загубився або відстав під час вашої подорожі з AirAsia, клікніть на віконці «Baggage Tracking Service» і введіть ваше ім`я та номер рейсу.

 4. 4

  Зв`яжіться з партнерами AirAsia яких ви можливо використали. AirAsia співпрацює з Expedia, туроператором в інтернеті. Якщо ви забронювали вашу поїздку через них відвідайте Expedia.com, щоб перевірити бронь вашого квитка.

Поради

 • AirAsia намагається підтримувати систему роботи без використання паперових квитків, і вони заохочують своїх клієнтів працювати з купленими квитками через інтернет. Якщо ви не впевнені, що можете це зробити самостійно, зверніться до турагенту за допомогою у бронюванні та підтвердженні квитків на авіалінії.
 • Відгуки в інтернеті про службу підтримки клієнтів AirAsia позитивні. Клієнти повідомляють про вигідні тарифи, зручних рейсах і простих процедурах.

Попередження

 • AirAsia позиціонує себе на ринку як низькобюджетна і проста авіакомпанія. Це означає що ви заплатите менше за ваш переліт, але не отримаєте ніяких надмірностей при підготовці до польоту або під час нього. Будьте готові платити за те, що деякі інші авіакомпанії надають безкоштовно, наприклад закріплення за вами певного місця, закуски і напої.