Як упакувати ручну поклажу

Ви збираєтеся провести кілька годин в металевій трубі в кількох тисячах метрів над землею і ви не хочете нудьгувати. Грамотно упакована ручна поклажа є однією з небагатьох речей, що стоять між вами і нудьгою. WikiHow допоможе вам упакувати сумку або валізу для ручної поклажі, тоді у вас буде все необхідне, щоб перенести політ якомога легше.
Метод 1 з 2: Упаковка сумки для ручної поклажі

Невелика сумка розміщується під кріслом, в той час як валіза або більша сумка зберігається на полиці для ручної поклажі над пасажирським кріслом. Залежно від правил авіакомпанії і класу ви можете взяти з собою на борт одне або два місця ручної поклажі. Поради про те, як упакувати валізу для ручної поклажі, викладені у другій частині.

 1. 1

  Виберіть відповідну сумку. Переконайтеся в тому, що вона міцна, її легко носити, і в неї вміщаються всі необхідні вам речі. Що ще більш важливо, переконайтеся, що своїми габаритами вона відповідає вимогам вашої авіакомпанії. Перевірте на сайті авіакомпанії, які максимально допустимі розміри ручної поклажі. Якщо ви летите декількома авіакомпаніями, виберіть розмір сумки, який відповідає вимогам всіх авіакомпаній. Ви можете отримати уявлення про те, чи підходить сумка чи ні, прикинувши, чи поміститься вона під пасажирським кріслом.
  • Сумка для відпустки: Ідеальна сумка має містке основне відділення з безліччю кишень. Кишені відмінно підходять для того, щоб зберігати всі ваші речі окремо: одна кишеня для гаманця / телефону, інший - для макіяжу, третій - для книги і т.д. Велика дамська сумка, сумка через плече або сумка-сетчел - чудові варіанти, в них достатньо місця для речей і, як правило, відмінні кишені.
  • Сумка для відрядження: Як ви вже здогадалися, портфель є дуже хорошим варіантом ручної поклажі для працюючої людини. Підберіть такий, який можна надіти на плече, якщо вам потрібно буде бігти до виходу на посадку. Портфелі з вбудованими органайзерами і кишенями для гаманця / телефон / ключів / інших предметів першої необхідності просто ідеальні.
  • Ручна поклажа дитини / підлітка / студента: Безсумнівно, рюкзак. У рюкзаки ідеально розмістити ноутбуки, підручники, конспекти та іграшки. Блискавка також гарантує, що всі ваші речі залишаться на місці, і ви не втратите ні ігровий пристрій, ні суперважливу зошит.

 2. 2

  Складіть список речей, які ви повинні будете упакувати. Найкраще почати з предметів першої необхідності, а потім перейти до речей для розваги або роботи. Предмети першої необхідності включають в себе паспорт, гаманець з грошима або кредитною карткою, телефон, ліки, які можуть вам знадобитися, і, звичайно, квитки на літак. Інші речі, які можна взяти з собою, включають:
  • Предмети для роботи або навчання: ноутбук та зарядні пристрої для нього, бізнес-замітки, конспекти, домашні завдання, навчальні матеріали і т.д.
  • Розваги: книги, навушники і iPod, Game Boy, DVD, які можна дивитися на ноутбуці, журнали, путівник, іграшки і т.д.
  • Ліки та туалетне приладдя: найкраще взяти необхідні вам ліки в салон літака. Крім того, ви можете побажати захопити запасну пару контактних лінз, рідина для полоскання рота і т.д.
  • Предмети для сну: сюди входять дорожня шийна подушка, маска для сну, беруші і т.д. Надувні шийні подушки краще, оскільки вони займають дуже мало місця у спущеному стані.

 3. 3

  Розгляньте варіант затримки рейсу. Якщо ви застрягнете на ніч під час пересадки або ваш решті багаж загубиться (моліться богам подорожей, щоб цього не сталося), можливо, буде непогано захопити на борт кілька додаткових предметів. Ви можете покласти їх в окремий невеликий пакет у вашу ручну поклажу. Ці предмети включають:
  • Зубну щітку і пасту, гребінець або щітку для волосся, свіжу пару нижньої білизни, шкарпетки і дезодорант.

 4. 4

  Переконайтеся, що всі ваші електронні апарати та делікатні речі захищені. Ручної поклажі найчастіше здорово дістається, тому краще захистити ваші цінні речі. Якщо ви берете з собою ноутбук або планшет, помістіть їх в хороший захисний чохол.

 5. 5

  Правильно упакуйте рідини. Пам`ятайте, що на провезення рідин (у тому числі кремів і гелів) в ручній поклажі діють певні обмеження. Вам потрібно буде упакувати рідини в один невеликий (багато авіакомпаній вимагають, щоб розмір був приблизно 20 х 20 см) прозорий пластиковий пакет із застібкою. Максимальний обсяг ємностей з рідиною - 100 мл або 100 г, так що забудьте про свої плани взяти гігантську пляшку сонцезахисного крему з собою в салон літака.
  • Ви можете упакувати великі ємності у валізу, що здається в багаж, або купити необхідні вам рідкі предмети в місці призначення. Купуйте воду в пляшках та інші напої після проходу через стійку контролю служби безпеки.

 6. 6

  Покладіть всі необхідні речі в легкодоступний місце. Вам потрібно буде пред`явити паспорт і квитки принаймні двічі, так що тримаєте їх в місці, звідки з можна легко дістати. Збирайте предмети першої необхідності спочатку, але не кладіть їх на дно сумки.
  • Покладіть ноутбук в легкодоступний місце, щоб ви змогли легко дістатися до нього при проході через контроль безпеки. У більшості випадків вас попросять дістати ноутбук з ручної поклажі, щоб його просканувати. Це також відноситься до пластикового пакету з рідинами, якщо ви вирішите такої взяти з собою.

 7. 7

  Упакуйте предмети для розваги. Поклавши в сумку предмети першої необхідності, покладіть предмети для розваг. Те, що ви їх кладете останніми, гарантує, що дійсно необхідні речі влізуть в сумку. Чи не набивайте сумку - ви ж не хочете тягати всюди 10-кілограмовий мішок. Переконайтеся, що блискавка застібається (якщо на сумці є застібка-блискавка), щоб нічого не вивалилося.
  • Дізнайтеся більше про вашої авіакомпанії. У деяких літаках є вбудовані системи розваг, в деяких пропонуються фільми, а в деяких навіть не подають їжу. Пакуйте ручну поклажу відповідно. 8. 8

  Приготуйте теплий одяг для літака. Толстовка або піджак прекрасно підходять, тому що найчастіше на борту буває досить холодно. На худий кінець, ви завжди можете прив`язати піджак або толстовку до своєї сумці (або зав`язати навколо талії).

Метод 2 з 2: Упаковка валізи для ручної поклажі

 1. 1

  Грамотно виберіть валізу. У той час як в кожної авіакомпанії є свої правила, допустимий розмір ручної поклажі зазвичай становить 55 см х 40-45 см х 20-25 см або 115 см в сумі 3-х вимірів. Відмінно підходить валізу для ручної поклажі 50 см в довжину, оскільки він ідеально поміститься на полиці для розміщення ручної поклажі. Перевірте на веб-сайті авіакомпанії її специфічні вимоги.
  • Також віддайте перевагу валізі з двома коліщатками, тому що чотириколісний чемодан часто починає котитися сам по собі (особливо якщо ви не будете притримувати його в автобусі, що везе пасажирів до літака).

 2. 2

  Розкладіть всі предмети одягу, які ви хочете взяти з собою. Потім зменшите кількість удвічі. Постарайтеся подорожувати без нічого, адже ви хочете упакувати всі необхідні речі в крихітний валізу. Вам дійсно потрібні три пари штанів і 10 сорочок? Швидше за все, ні. Залиште тільки те, що вам дійсно необхідно. Також намагайтеся вибирати одяг з більш легких матеріалів, яку можна вдягати шарами. Джинсова тканина важче інших матеріалів, таких як бавовна, тому пакуючи валізу, візьміть до уваги вагу вашого одягу.
  • Скоординує кольору предметів одягу. Це допоможе вам створити більше комбінацій предметів одягу. Пам`ятайте, що чорний поєднується з усіма іншими квітами.
  • Якщо у вас зовсім не виходить обмежити кількість одягу, яку ви берете з собою, спробуйте слідувати наступному правилу: одна сорочка на два дні і одна пара брюк або шортів на три дні. Застосуйте це правило до одягу, яку ви виклали, і подивіться, чи зменшить воно кількість речей.

 3. 3

  Сплануйте, які туалетні приналежності ви візьмете. Оскільки мова йде про ручної поклажі, ви, швидше за все, обмежитеся стандартним невеликим пластиковим пакетом для рідин. Ви також можете передбачити косметичку для сухих предметів, таких як засоби макіяжу, дезодорант і т.д. Що стосується великих ємностей, може, буде краще купити їх, коли ви доберетеся до місця призначення, або використовувати безкоштовні шампуні, гелі для душу і т.д., які пропонуються в готелях і мотелях.

 4. 4

  Перш ніж укладати речі в чемодан, сплануйте, в якому одязі ви поїдете. Одягніть самі важкі та громіздкі предмети, щоб не довелося класти їх в ручну поклажу. Приміром, надіньте джинси з курткою або толстовкою, а також важкі черевики, так у вас в сумці залишиться більше місця для інших речей.

 5. 5

  Упакуйте розваги, електроніку та інші дрібні предмети в сумку для ручної поклажі (а не в чемодан). У деяких випадках пасажири мають право на два місця ручної поклажі, тоді валізу кладеться на полицю для розміщення ручної поклажі, а сумка - під крісло. Див. Вище поради про те, як правильно упакувати сумку для ручної поклажі.

 6. 6

  Застосуйте ефективну техніку упаковки. Є багато різних методів ефективної упаковки. Використовуйте один метод або спробуйте поєднання різних методів. Переконайтеся, що всі предмети, які ви повинні будете дістати при проходженні контролю безпеки (наприклад, туалетні приналежності), знаходяться на самому верху. Деякі з цих методів включають:
  • Метод згортання: звертайте, згортайте і ще раз згортайте одяг в компактні рулони! Це відмінний спосіб заощадити місце, особливо в порівнянні зі складанням предметів одягу. При цьому одяг також менше мнеться.
  • Використовуйте компресійні пакети. Помістіть одяг у ці пакети, застебніть, а потім стисніть їх так, щоб все повітря вийшов. Ви будете вражені, наскільки крихітними стають ці пакети.
  • Засуньте речі в кожен куточок і затишне місце. Засуньте шкарпетки у взуття, сукні в затишні куточки. Це буде не сама організована ручна поклажа на світі, але ви, безумовно, захопіть все необхідне.

Поради

 • Візьміть з собою легку ковдру або светр, якщо ви легко мерзнете.
 • Подумайте про те, чи не взяти з собою їжу. Якщо вона не рідка і добре упакована, вона повинна пройти через контроль безпеки.
 • Перевірте, що взяли з собою електронні прилади і достатньо грошей для надзвичайних ситуацій.
 • Обов`язково перевірте вимоги авіакомпанії щодо розміру та ваги багажу. Як правило, існують обмеження розміру та ваги ручної поклажі.
 • Ознайомтеся з правилами авіакомпанії щодо обмежень ручної поклажі. Деякі авіакомпанії дозволяють проносити в салон літака поряд з основною сумкою ноутбук, маленьку дамську сумку чи інші речі для особистого користування. Інші авіакомпанії (особливо бюджетні перевізники) дозволяють лише одну сумку, і обмеження габаритів можуть бути дуже суворими. Дізнайтеся це заздалегідь, щоб в останню хвилину вам не довелося здавати сумку в багаж.