Як привітатися на іспанському

Існує багато способів привітатися іспанською мовою - деякі способи підійдуть в будь-якій країні, що говорить на іспанською мовою, а деякі тільки в окремих країнах. Найпростіший спосіб привітатися по-іспанськи - просто сказати "? Ола!", Що означає "здрастуйте" або "привіт". Якщо хочете дізнатися, як ще можна привітати співрозмовника іспанською мовою, то прочитайте цю статтю.
Метод 1 з 5: Привітання

 1. 1

  Скажіть "? Hola!" - Вимовлятися як О-ла і значить "здрастуйте", але може означати і "привіт."

Метод 2 з 5: Привітання за часом доби

 1. 1

  Скажіть "? Buenos dias!" Вимовляється БУЕ-ніс ДІ-ас, використовується в значенні "добрий ранок", хоча дослівно перекладається "добрий день."

 2. 2

  Скажіть "? Buenas tardes!" Вимовляється Буено-ас ТАР-дес, значить "добрий день."

 3. 3

  Скажіть "? Buenas noches!" Вимовляється Буено-ас НО-чес, значить "доброї ночі."

Метод 3 з 5: "Як справи?" в якості привітання

 1. 1

  Скажіть "? Como estas?" Вимовляється КО-мо ЕС-ТАС, значить "як справи?". Використовуйте цю фразу в неформальній ситуації, коли звертаєтеся до співрозмовника свого віку (або молодше) або до когось з таким же соціальним статусом.

 2. 2

  Скажіть "? Como esta?" Вимовляється КО-мо еС-ТА, значить "як ся маєте?". Використовуйте цю фразу при зверненні до співрозмовника старше вас або вище за соціальним статусом.

 3. 3

  Скажіть "? Como estan?" Вимовляється КО-мо ес-ТАН, значить "як у вас справи?". Використовуйте цю фразу, коли звертаєтеся до групи людей.

Метод 4 з 5: Неформальне "Як справи?" в якості привітання

 1. 1

  Запитайте "? Que pasa?" Вимовляється КЕЙ ПА-са і значить "як справи?" або "що відбувається?" або навіть "що новенького?" і т.д. Використовується в колі друзів. 2. 2

  Запитайте "? Que tal?" Вимовляється КЕЙ ТАЛЬ і значить "як справи?" або "Привіт." Це приятельські версія "? Que tal estas" або "? Que tal esta Usted?" Використовується серед друзів.

 3. 3

  Запитайте "? Como te va?" Вимовляється КО-мо Тей ВА і значить "як ти поживаєш?" або "що в тебе нового?" Використовується серед друзів.

 4. 4

  Запитайте "? Que onda?" Вимовляється КЕЙ ОН-да і значить "як справи?" (Дослівно, "що на хвилі") в латино-американських країнах. Використовується в колі друзів.

Метод 5 з 5: Привітання в різних країнах

 1. 1

  Венесуела. Щоб сказати "привіт" у Венесуелі, скажіть "? Epa chamo!" - В чоловічому роді і "? Epa chama!" в жіночому роді. Вимовляється Е ПА ЧА-мо / ма.

 2. 2

  Пуерто Ріко. Щоб сказати "привіт" в Пуерто Ріко, скажіть "? Que hubo!". Вимовляється КЕЙ у-бо.

 3. 3

  Іспанія. Щоб сказати "привіт" в Іспанії, скажіть "? Que hay?". Вимовляється КЕЙ ЕЙ.

 4. 4

  Мексика. Щоб сказати "привіт" в Мексиці на сленгу, скажіть "? Q`bole!". Вимовляється КЬЮ бо-ле.