Як навчити графічного відображення пропозиції

Графічне зображення пропозиції є увядающим мистецтвом. Хоча колись йому навчали на більшості уроках англійської, зараз його використовують не так часто. Багато вчителів вважають, що уроки граматики краще поєднувати з уроками письма. Але графічне зображення може допомогти учням безпосередньо проаналізувати пропозиції і зрозуміти, як формуються пропозиції. Учні з хорошими візуальними та кінетичними здібностями краще зрозуміють матеріал за допомогою даного методу. Якщо ви не впевнені в тому, з чого почати цей процес, почніть з навчання основ і просувайтеся до більш цікавим і творчим способам практики графічного зображення пропозицій.
Метод 1 з 2: Навчання основам графічного зображення пропозицій

 1. 1

  Почніть з навчання основ. Розкажіть про те, як функціонують слова- вам не обов`язково концентруватися на назвах слів на самому початку уроку. Допоможіть учням побачити, як слова поєднуються між собою.
  • Наприклад, ви можете попросити студентів уявити короткі речення в дії, показавши, що виконує будь-яку дію (підмет / іменник), яку дію виконується (дієслово), і як вони співвідносяться один з одним
  • Ви можете попросити їх представити в дії такі пропозиції, як «Келлі стрибає» і «Карла пише». Як тільки студенти освоять цей матеріал, переходьте до більш складним реченням, таким як «Келлі швидко перестрибує через синю парту» і «Карла пише курсивом на дошці».

 2. 2

  Почніть називати частини мови. Навчіть студентів розрізняти іменники, займенники, дієслова та прикметники. Потім перейдіть до прислівники, прийменники, сполучники, часткам і междометиям. Покажіть зв`язок між тим, що ви обговорювали на уроці, і офіційними назвами частин мови. .

 3. 3

  Допоможіть студентам зрозуміти, що таке підмет і присудок. Це перший крок до формального графічного ізображенію- все, що було до цього, - лише спроба закласти основиk.
  • Знайдіть підмет. Перегляньте попередні приклади, розповідаючи про те, що таке іменник, тобто те, що виробляє дію в реченні. Наприклад, у реченні «Келлі швидко перестрибує через синю парту», слово «Келлі» є підметом.

  • Розкажіть про присудок. Розкажіть студентам, яку роль виконує друга частина пропозиції, а також про визначеннях, які допомагають зрозуміти сенс того, що відбувається, таких як пряме визначення. Присудком в даному випадку буде «швидко перестрибує через синю парту».

 4. 4

  Обговоріть, як конкретні слова визначають інші слова. При цьому зв`яжіть попередню дискусію з відносинами в реченні. Вкажіть, які слова в реченні визначають інші слова.
  • Обговоріть, яким чином пов`язуються такі слова, як прийменники, частки та спілки для того, щоб пропозиція мало сенс.

  • Приміром, «швидко» визначає слово «перестрибує», так як у реченні описано, як Келлі здійснювала стрибок.

 5. 5

  Схиляйте учнів до взаємодопомоги. Під час графічного зображення пропозиції напишіть пропозицію на дошці, щоб студенти могли його зрозуміти. Щоб підсилити ефект, попросіть їх прибуття в групах, щоб графічно зобразити власні пропозиції.


  • Ви також можете попросити групи учнів вивчити кожну частину мови і навчити цьому інших учнів у класі, щоб урок був більш ефективним. У цьому випадку вони багато дізнаються про частини мови і допоможуть іншим вивчити потрібну інформацію

Метод 2 з 2: Альтернативні методи викладання

 1. 1

  Зробіть процес графічного зображення пропозиції більш інтерактивним. Не кожен може навчатися шляхом спостереження за тим, як учитель графічно зображує пропозицію на дошці. Спробуйте задіяти в цей процес кожного студента.
  • Напишіть кожне слово в реченні на аркуші паперу або картоні. Відокремте ділянку на підлозі для підмета і присудка. Нехай інші учні розкажуть задіяним у процесі учням про те, на якій ділянку підлоги їм слід стати.

  • Ви також можете попросити учнів фізично показати слова, пов`язані між собою, наприклад, поставити фрази з приводами поруч, щоб візуально показати зв`язок між ними.

 2. 2

  Спробуйте пограти у веселі граматичні ігри, такі як Mad Libs. Напишіть історію, опускаючи головні слова. Потім попросіть студентів заповнити пропуски, сидячи за партою, але не дозволяйте їм побачити історію цілком. Пропуски в історії повинні представляти собою частини мови, такі як іменник або дієслово, щоб студенти знали, яке слово ставити замість пропуску.
  • Попросіть деяких студентів прочитати свої історії, не дивлячись на те, що у них немає початкового тексту. Хоча це не навчає графічному зображенню пропозиції, це допомагає учням вивчити частини мови.

 3. 3

  Використовуйте картки з нотатками. Також можна записати рівну кількість дієслів, іменників і визначень (таких як прийменникові фрази) на картках. Роздайте кожному учневі по картці. Попросіть їх пройтися по кімнаті, щоб знайти двох інших людей, щоб кожна група складалася з іменника, дієслова і визначення. Потім попросіть дітей скласти пропозиції за картками.
  • Для ще однієї гри необхідно сформувати групи. Дайте кожній групі по пакету зі словами, записаними на картках. Нехай вони розсортують картки за частинами мови протягом певного часу. Команда, яка найбільш правильно це зробить за певний відрізок часу, перемагає в грі. 4 ..

 4. 4

  Ваш метод викладання повинен бути веселим і цікавим. При навчанні техніці графічного зображення, спробуйте робити все легко і весело, щоб було цікаво. Також не бійтеся змінювати техніку викладання, щоб вона була до душі більшій кількості учнів. Кожен вчиться по-різному, тому зміна підходу допоможе учням краще зрозуміти матеріал.


Поради

 • Використовуйте ці інструкції для створення власних ігор, в які можна грати з учнями.