Як написати поштову листівку

Редагувати користувачем Mbahdanau, Wika, RUwika і ще одним іншим

У далекі-далекі часи - або, принаймні, до появи Вконтакте - люди мали звичку розповідати друзям і близьким про свої подорожі та пригоди допомогою листівок. Як правило, це були зображення з мальовничими видами або типовими сценами туристичних місць. Примітки записували на зворотному боці, вказували адресу, і в залежності від ціни марки листівки відправлялися з будь-якої точки світу в будь-яке місце. В сьогоднішній час миттєвого обміну цифровими фото, відправлення листівок стає втраченим мистецтвом. Ми внесемо свій внесок і покажемо вам як це робити - і наступного разу ви, перебуваючи в якомусь прекрасному місці, надішліть нам листівку!
Частина 1 з 2: Підписання власних поштових листівок

 1. 1

  Купуйте листівку. Будь-яка хороша листування починається з чогось, що ви повинні написати. Листівки для туриста типу «бажаю тобі побути тут» є в кожному магазині подарунків на кожному курорті по всьому світу.
  • На Евересті в Непалі або на Горі Грома у світі Діснея, ви знайдете професійні листівки, які виглядають чудово і змусять ваших друзів кусати лікті від заздрощів.
  • Чому б і ні? Іноді ви бачите листівку і ви просто впевнені, що вона розсмішить хтось. Купуйте її!
  • Створіть спортивний інтерес. Ми знаємо людину, до якої додому одним влітку забігла білка. Після двох тижнів спроб зловити її, йому нарешті це вдалося. Він виїхав за 30 кілометрів від міста і випустив білку. Через пару днів, він отримав листівку від якогось «містера Пухнастик». Потім ще одну і ще одну в міру того як безстрашний Пухнастик подорожував по країні. Кілька друзів залучилися у гру, і до осені він отримав листівки з найбільших міст по всьому світу. Спробуйте зробити це під Вконтакте!

 2. 2

  Заповніть листівку. Тепер, коли у вас є цінні знання, час попрацювати над деталями. Формат листівки дуже простий.
  • Переверніть листівку на зворотний бік. У верхньому правому куті буде місце для поштового штампу (там повинен бути порожній прямокутник).
  • Як правило, листівки немов би розділені на дві частини, причому в правій частині записується адреса одержувача (там, де рядки), а зліва (там, де порожнє місце) ви можете написати або намалювати одержувачу що душі завгодно.

 3. 3

  У верхньому правому куті поставте дату. Це не обов`язково, але бажано - так одержувач зуміє зрозуміти, коли ви відправляли листівку (а заодно зможе з`ясувати, скільки оперативно працюють доблесні поштові служби). Навіть ви самі можете бути здивовані тим, як швидко (або навпаки) дійде до вас листівка.

 4. 4

  Вирішіть, кому ви відправляєте листівку. Почніть з вітання. Навіть простеньке «Здрастуйте, разлюбезная моя Катерина Матвіївна» згодиться, хоча можна і дати волю фантазії і написати таке вітання, якого ще не бачив світ!

 5. 5

  Напишіть послання. Перше правило написання листівок - нікому не гов ..., пардон, правил немає. Можете обійтися без слів і навіть букв, можете малювати своє послання. Вам вирішувати, вибір від і до за вами. Хтось багато пише, заповнюючи убористим текстом всю листівку, хтось - ні ... Загалом, самі вирішуйте, як ви поступите. Головне - залиште місце для адреси одержувача. Ось вам кілька порад на цей рахунок:


  • Напишіть людям про те, чим ви зараз займаєтеся (якщо це має відношення до подій). Людям подобається слухати закордонні історії або навіть просто розповіді за межами їх маленького особистого світу. Якщо у вас накопичилося більше, ніж одна історія, то вам слід запастися листівками. Не вміщається в одну листівку кілька оповідань - краще надішліть кілька листівок.
  • Як варіант, можете написати про те, чим ви займалися або що їли напередодні. Зрештою, напевно ви вже з`їли щось таке, про що навіть не можна подумати, що це годиться в їжу - так здивуєте ж свого знайомого, який отримує листівку!
  • Щоб одержувач не помер від заздрості, закінчите листівку чимось на кшталт «А, що вже там, приїжджай, щоб побачити все своїми очима!»

 6. 6

  Підпишіть листівку. Так як дотримуватися всі формальності не обов`язково, то і прощатися коштує приблизно в тому ж стилі, що і вся ваша листівка взагалі. Ні, ну правда, коли ви, прощаючись з кимось особисто, говорили «З повагою, Вася» або «З найкращими побажаннями, Петя»? Напевно ви прощалися якось звичніше! "Приїжджай!", "Побачимося!", "ЛЮБЛЮСКУЧАЮОБОЖАЮ !!!!" Можете, втім, знову напружити фантазію: "З любов`ю, твоя перекотиполе-онука" або щось в такому ж дусі.

Частина 2 з 2: Заповнення адреси

 1. 1

  Адреса пишеться справа. На деяких листівках для цього в правій частині є навіть рядка. Напишіть ім`я одержувача і його адреса (країну, місто, вулицю, будинок, квартиру та поштовий індекс).
  • Так, назва країни теж потрібно! Самі розумієте, якщо ви відправляєте листівку з іншої країни, то вона може і не дійти до адресата, якщо працівники пошти не зможуть зрозуміти, в який-же країні живе одержувач!

 2. 2

  Оближіть або приклейте. До того як ви зможете змусити одного позеленіти від заздрості (або почервоніти від збентеження, якщо ви в Бразилії і посилаєте одну з цих листівок), вам необхідно прикріпити на неї марку - у верхньому правому куті. Переконайтеся, що ви купили марку достатньої грошової суми, щоб листівка дісталася до місця призначення. Знайдіть відділення пошти та вкіньте цей маленький, наповнений любов`ю, шматочок картону в поштову скриньку.
  • Зайдіть на пошту і запитайте, скільки коштує відправити листівку. І так, не забудьте купити листівку міжнародного формату, якщо то необхідно.

 3. 3

  Готово!


Поради

 • Переконайтеся, що ви знаєте точну адресу одержувача, тільки потім починайте писати йому листівку - інакше витратите даром багато часу! Якщо ви не пам`ятаєте адресу, то пошліть листівку самому собі, а потім віднесіть її одержувачу вручну.