Як написати лист подяки клієнту

Лист подяки клієнта - це вид ділового листа, який пише компанія для висловлення подяки новим або постійним клієнтам. Подібний лист є прекрасним способом побудувати гарні відносини з покупцями. Це також допомагає зміцнити ділові відносини з клієнтом і розвинути бізнес з їх допомогою.

Кроки

 1. 1

  Ви повинні писати в щирій, професійної та дружній манері. Надмірна похвала, як правило, ознака нещирості. Ви повинні висловити щиру подяку в професійній формі.

 2. 2

  Дізнайтеся більше про вашому покупцеві. Це ваш новий або постійний клієнт? Ви співпрацюєте з ним вже 5 років? Подібна інформація поміняє динаміку письма. Ви можете мати дружні відносини з відданими клієнтами. З новими клієнтами, яких ви намагаєтеся залучити, необхідно вести себе більш професійно.

 3. 3

  Звертайтеся до клієнта по імені. Ви повинні правильно написати ім`я клієнта. Якщо ви помилитеся, ваш лист здасться не щирим.

 4. 4

  Висловіть причину подяки. Керуйтеся специфікою вашої роботи з клієнтом і позитивними аспектами вашої співпраці.
 5. 5

  Від душі подякуйте клієнта за його підтримку.

 6. 6

  Ретельно перевірте ваш лист подяки. Переконайтеся, що воно звучить щиро і не містить помилок.

 7. 7

  Роздрукуйте лист, оформивши його в діловому стилі. Підпишіть лист від руки, вказавши ваше ім`я.

Поради

 • Тон листа повинен бути професійним, але щирим. Пишіть по суті і уникайте надмірно втішних слів. Пам`ятайте, що ваш клієнт відразу зрозуміє, якщо лист написаний не від душі. Найголовніше викликати теплі почуття у клієнта.


 • Завжди підписуйте листи особисто, навіть якщо вони надруковані.
 • Якщо ви працюєте у великій компанії, ви можете дати лист редактору на перевірку, щоб переконатися в його коректності.
 • Прикріпіть подарункову карту або купон до листа, щоб ваш клієнт дійсно перейнявся вашим листом.
 • Якщо ви пишете листа від імені компанії, наприклад, директора або менеджера, вони самі повинні підписати лист замість вас.
 • Хороші слова в кінці листа допоможуть вам встановити дружні відносини з клієнтом. В кінці листа необхідно знову подякувати клієнта.
 • Якщо ви працюєте в дрібному бізнесі, ви можете написати листа від руки.
 • Напишіть листа відразу після угоди з клієнтом. У цьому випадку лист буде більш коректним. Ви можете відіслати листа подяки через 2-3 дні після спілкування з клієнтом.