Як спостерігати за зірками

Ви коли-небудь хотіли лягти у дворі і просто подивитися на зірки? Тут ви дізнаєтеся, як найкраще це зробити.

Кроки

 1. 1

  Плануйте все заздалегідь. Подивіться погоду, чи чисте небо, чи не занадто холодно або жарко. Переконайтеся, що скоро не почнеться буря. Ви також можете заздалегідь зайти до місцевої бібліотеки і подивитися кілька книг з астрономії або зіркам, щоб знати на що дивитися.

 2. 2

  Знайдіть відкритий майданчик, зручну для спостереження. Переконайтеся, що навколо не надто багато дерев, так як вони будуть заважати перегляду.

 3. 3

  Одягніться по погоді. Якщо вночі буде холодно, обов`язково одягніть светр / толстовку, штани і, можливо, рукавиці. Якщо ж буде спекотно, не забудьте надіти шорти, футболку і так далі.

 4. 4

  Запропонуйте кому-небудь піти з вами. Друзі складуть вам компанію і також зможуть помітити те, що не побачили ви. І також буде романтично, якщо ви і ваша друга половинка будете дивитися на зірки разом.
 5. 5

  Дістаньте теплі ковдри, щоб лягти на них або накритися ними, кілька стільців, якщо немає ковдр, годинники, телескоп, якщо хочете проводити спостереження таким чином, і інші речі, які вам можуть знадобитися.

 6. 6

  Влаштуйте ваше місце. Переконайтеся, що у вас комфортні умови, де вам не доведеться стрибати вгору і вниз, щоб дістати або прибрати речі, зробите все гранично простим.

 7. 7

  Дивіться на небо. Дізнаєтеся що-небудь? Відзначте це і спробуйте знайти інші об`єкти.

 8. 8

  Розслабтеся! Спостереження за зірками не повинно бути напруженим. Це те, чим ви займаєтеся у вільний час, і що має приносити вам задоволення.

 9. 9

  Слідкуйте за падаючими зірками. Якщо вам пощастить знайти одну, будьте готові загадати бажання. Ви ніколи не знаєте, може бути воно збудеться ... 10. 10

  Знайдіть північний небесний полюс (Полярну зірку) і південний (під Південним Хрестом)

Поради

 • Щоб знайти сузір`я і зірки було простіше, знайдіть онлайн карту зоряного неба, яка показує їх місце розташування в залежності від сезону і часу.
 • Якщо вам пощастило знайти незвідану зірку, назвіть її на честь коханої людини!
 • Намагайтеся триматися подалі від вуличних ліхтарів. Світло, що випромінюється цими лампами, може перешкодити вам у пошуку сузір`їв і зірок вночі.
 • Знайдіть музичний супровід! Спостереження на зірками стане цікавіше з музикою. Класична музика, рок або транс можуть створити ідеальний аудіфон для нічного неба.
 • Шукайте астеризми, наприклад Велику Ведмедицю, щоб знайти більше сузір`їв.
 • [1] це ресурс безкоштовного віртуального планетарію, який можна використовувати для того, щоб дізнатися, як виглядатиме нічне небо з вашого місця розташування ... Ця програма також корисна тим, що можна подивитися, як виглядатиме небо при високій хмарності.

Попередження

 • Зірки можуть вас поглинути