Як скласти іспит з математики

Не багато людей люблять математичні тести. Вони навіть можуть призводити вас в тихий жах, не панікуйте! Ви знаєте, що часто люди можуть легко виправити свій результат лише подивившись на проблему під іншим кутом. Тому навіть найгірший результат можна змінити на кращий, лише позбувшись від старих звичок і придбавши кращі нові, які описані в цій статті. Так що, надаємо вашій увазі методи, поради, підказки, які допоможуть вам поліпшити ваш результат з математики.

Кроки

 1. 1

  Коли ви йдете додому, візьміть з собою вашу зошит. Якщо ви не робили в класі ніяких заміток, а тільки малювали, то краще взяти з собою підручник додому. Якщо у вас вийшли гарні записи, то принесіть і підручник і книгу. Якщо у вас вийшли відмінні лекції, і ви записали все, що говорив учитель, то ви можете взяти тільки зошит, хоча краще захопити і книгу про всяк випадок.

 2. 2

  Подивіться таблиці з математики, теореми й докази, які вам потрібні. Часто помилки виникають не через нерозуміння теорії, а її неправильного застосування. Так що краще переглянути записи і згадати те, про що говорилося.

 3. 3

  Вивчення теорії. Теорія в математиці - це як робити не тільки прості, але і складні речі. Для цього ви можете:

  • Подивіться в підручник. Це найкращий спосіб, якщо ви не писали конспект. Тим не менш, недолік використання підручника полягає в тому, що (1) у вас немає цього особливого контакту з ним, який є з конспектом, написаним вами і (2) підручник зазвичай не дуже докладно описує дії.
  • Перегляньте ваш конспект. Це звичайно тільки для тих хто його веде. Якщо ви ведучи конспект, все ще потрапляєте в ситуацію, коли не можете здати тест, тоді вам потрібно вчити не тільки і не стільки за підручником, скільки використовуючи ваші конспекти. З ними зазвичай легше і швидше вчити матеріал, ніж з книгою.

 4. 4

  Вранці зробіть собі хороший сніданок. Важко працювати на порожній шлунок! Так що цілком природно, що люди, які добре їдять вранці краще здають тести, т.к. вони менше схильні до стресу і мають більше енергії.
  • Пийте багато води, щоб тримати вологу. Але не пийте дуже багато перед тестом, бо тоді вам доведеться скористатися ванною і часто потрібно чекати не менше години, перш ніж дозволено вийти з аудиторії! Немає нічого гіршого, ніж намагатися думати в той час як ви намагаєтеся стриматися.

 5. 5

  Пройдіть тест. Як тільки ви отримаєте завдання, зробіть ті, які ви знаєте, а потім поверніться до більш складних для вирішення.

 6. 6

  Знати, як використовувати час, відведений на тест з математики. Почніть з відповіді на всі питання, які ви знаєте, навіть якщо ви починаєте і здається, що нічого не зрозуміло. Перегляньте іспит знову, повторюючи цей процес, поки завдання не будуть вирішені.
  • Перевірте / перевірте, на папері питання в яких ви сумніваєтеся"Не дивлячись у відповіді. Якщо відповіді сходяться, зробіть невелику перевірку і продовжуйте цим способом перевіряти наступні відповіді.
  • Не приймайте відповіді на віру,якщо ваша відповідь відрізняється від оригінального рішення: спробуйте знову вирішити. третя спроба повинна увінчатися успіхом, якщо цього не відбулося, то спробуйте вирішити з боку відповіді.

 7. 7

  Виконання завдань з не єдиною відповіддю. Питання з не єдиною відповіддю. Вам потрібно досить знати, щоб дати відповідь незалежно від запропонованих варіантів, щоб отримати вищий бал. Щоб пройти такий тест, випишіть відповіді в чернетку, щоб переглянути всі варіанти відповіді.
  • На чистовику (на якому можна писати), відзначте відповіді, в яких ви найбільше впевнені і поставте "x" перед тими, в яких не впевнені. Це допоможе вам повернутися до питань, які вимагають доопрацювання. Якщо вся ваша сторінка складається тільки з "х", то іноді має пройти час, щоб ви змогли виправити знак на правильну відповідь.
  • При повторному перегляді тесту, поверніться до невирішених питань поміченим як "х". Випишіть ваші відповіді на чернетку і спробуйте знову вирішити задачу. Це може дозволити вам по-новому поглянути на завдання і можливість вирішити їх.
  • Продовжуйте вирішувати тест таким способом, щоб бути впевненим, що завдання з не єдиною відповіддю були вирішені правильно.
  • Краще викреслити відповідь (на аркуші відповідей) якщо відповідь точно не вірний через обмеженої кількості правильних варіантів, але в деяких тестах це неприпустимо (наприклад, це не радиться, щоб but in some worded questions, there might be an internal contradiction that makes the answer clearly incorrect).

 8. 8

  Робота над домашнім завданням. Іноді людина не може здати тест з математики через недостатню опрацювання теми будинку.
  • По-перше, переконайтеся, що у вас є хтось (наставник), щоб допомогти вам опрацювати будівлі, щоб ви могли використовувати час економно.
  • По-друге, візьміть книгу з математики, яка розглядає аналогічні завдання в повному обсязі (тобто, з докладним описом рішення), так що ви зможете подивитися, як вони вирішуються.
  • По-третє, щовечора після того, як задали домашню роботу, опрацювати кожну задачу і подивіться відповіді як тільки ви закінчите. Якщо ви не знаєте, як вирішити, відкрийте книгу з математики або зверніться до наставника. Навіть якщо ви сильно залежать від керівництва відповіді, завершити на запитання.
  • Як тільки ви закінчите відповідати на завдання перший раз, відкладіть в сторону відповіді і прорешать всі завдання знову. Якщо щось не сходиться, постарайтеся знайти помилку. Якщо завдання раніше не вирішується, подивіться в відповіді. Але це не кінець, ви повинні зуміти відповісти на всі питання без допомоги відповідей. Після того, як ви відповісте на всі питання взагалі без сторонньої допомоги, ви можете припинити вирішувати, хоча опрацювання додаткових завдань не заважала б. Повторюйте цей процес кожен день і майте на увазі, що це вимагає часу, але ви будете винагороджені, коли прийде час іспиту.


  • Перед іспитом, знайдіть час, щоб прорешать всі питання знову, щоб не залишилося нічого, чого б ви не знали. Якщо ви зробите це, ви досягнете успіху в тесті з математики - навіть якщо ви відчуваєте, що не може пройти весь тест, результат все одно набагато зросте.

 9. 9

  Після того, як ви отримаєте перевірений тест назад, перевірте свої помилки. Як було сказано в Посібнику з виживання зомбі Макса Брукса, "Зомбі можуть піти, але загроза залишається."У нашому випадку тест пройшов, але іспит ніхто не відміняв. Тому краще заздалегідь почати готуватися до вашого фінального або проміжного іспиту.

 10. 10

  * Щоб збільшити ваші бали, не покладайтеся лише на перераховані вище методи (перевіркою домашнього завдання та повторного рішення, поки не вийде правильну відповідь), але перевірте всі домашні роботи і всі труднощі, які у вас були при вирішенні їх за тиждень або два до іспиту. Якщо, припустимо, іспит буде по 12 темам, то не обмежуйтеся тільки домашніми заданіяі, постарайтеся прорешать додаткові завдання по цим 12 темам за 6-12 днів до іспиту! Якщо ви будете виконувати все, як сказано вище, виконуючи постійно додаткові завдання і перевіряючи всі завдання, в яких у вас були помилки, то ваші результати набагато покращаться і навіть можуть вас в кінцевому підсумку здивувати!

 11. 11

  * Це також добре не тільки для складання іспиту, а й для підвищення свого рейтингу: Перед тим як курс почнеться не відкладайте вивчення в довгий ящик, а заздалегідь починайте вчити, як тільки буде визначено програму і відомий підручник. Після того, як ви отримаєте підручник, проконсультуйтеся зі своїм викладачем, щодо того, з чого почати вчити і почніть вчити як ніби це ваша постійна робота з 8-ми годинним графіком. До того часу як заняття почнуться у вас вже буде величезна перевага. Але на цьому робота не закінчується. Завжди прорешівайте завдання і вчіть теми до того, як проблеми виникнуть. Як наслідок вашої старанної роботи, ви зможете відповідати в класі на питання швидше за інших! Коли ви будете заздалегідь готові до уроку, відповідати швидше за всіх, схоплювати все на льоту, то це буде найкращий спосіб підготуватися до іспиту, ніж всі вищеописані! Якщо ви будете виконувати всі вищевказані рекомендації, навіть якщо ви не зовсім любите математику або навіть ненавидите, то з цього часу ви можете знайти її цікавою і навіть стати кращим у класі з цього предмету! Навіть якщо студент до цього був слабким в цьому предметі, він може здивуватися, наскільки добре йдуть його справи тепер, коли він став виконувати всі завдання і всі вищезгадані вимоги.

 12. 12

  Якщо у вас є проблема, яку ви можете вирішити або якщо ви не можете запам`ятати правило, використовуйте прості числа на яких можна показати приклад. Наприклад, якщо вам потрібно дізнатися в яку сторону спрямовані гілки параболи, спробуйте знайти значення в точках 0, 1 і -1 (основні числа) і подивіться який результат ви отримаєте. Якщо вам потрібні додаткові точки, візьміть (0, 2, -2) або 10 і більше. Подібне спрощення задачі завжди допомагає.

Поради

 • Ніколи не нервуй на іспиті:, в іншому випадку ви все забудете і будете тільки волноваться- будьте холоднокровні.
 • Перегляньте весь тест і почніть з того, в чому найбільше впевнені.
 • Розслабтеся але вчіть матеріал. Тривога може призвести до зниження концентрації уваги і стати причиною багатьох помилок.
 • Вивчайте з тим же настроєм, з яким збираєтеся здавати тест.
 • Навчання не повинна бути складною. Наприклад, ви можете знайти друга, з яким можете написати міні-тест під час рекламних пауз по телевізору.
 • Завжди вчіть матеріал в ніч перед іспитом. Використовуйте ту частину часу, що безпосередньо залишилася перед іспитом.
 • Це майже неможливо не нервувати на тесті з математики, тому не нервуйте з приводу того, що ви нервуєте.
 • Використовуйте більше одного методу для вивчення матеріалу (вчіть з тим же запалом, що і безпосередньо перед тестом) і тоді ви отримаєте хороший результат!
 • Пам`ятайте, що кращі студенти витрачають час на навчання та домашню роботу як мінімум 20 годин на тиждень, часто і всі 30 або навіть більше. Чим старанніше ви працюєте, тим кращий результат ви отримаєте. До того ж розум податливий і його легко можна розвинути, так що якщо ви думаєте, що ви не дуже хороший студент, ви дуже здивуєтеся як невелике старанність може змінити ситуацію на краще.
 • Прочитайте спочатку завдання (включаючи всі частини / додаткову інформацію), і також подивіться в яких частинах і питаннях можна заробити найбільшу кількість балів, сконцентруйтеся на них. До того ж буде непогано поглядати на годинник і спланувати час на кожне завдання в залежності від того, скільки дає очок ця задача і залежно від того, скільки буде потрібно часу на її рішення:

  (1) Поверніться до невирішених завдань або перевірте ваші ответи-

  (2) Переконайтеся в правильності десяткових дробів, кількості знаків після коми, розташуванні цієї коми, також перевірте правильність округлення числа-

  (3) Зрозумійте алгоритм обчислення і приступайте до вирішення (не тягніть час).
 • Купуйте хороший калькулятор. Знайдіть калькулятор, який спрощує виконання математичних дій, краще буде, якщо він дозволяє вставити дужки (інженерний калькулятор, зазвичай для тестів підвищеної складності). Недорогі калькулятори цілком підійдуть для нескладних завдань, але їх тривалість життя дуже коротке і іноді вони можуть прослужити вам не більш ніж 2-3 місяці.
  • Перегляньте керівництво користувача до калькулятору і прочитайте всі вказівки щодо його використання. Також спробуйте почати ним користуватися задовго до тесту.
  • Купуйте заздалегідь калькулятор. Це дуже хороша ідея, тому що немає нічого гіршого, ніж підійти до тесту з вмираючим калькулятором, який перестане працювати в найважливіший момент або покладатися на калькулятор викладача, який працює не так як ви звикли.

Попередження

 • Не лягайте спати пізно перед іспитом, ви можете не виспатися, втомитися і погано вирішити тест.
 • Для стандартного тесту часто дозволяється користуватися тільки одним видом калькуляторів, які надаються іспитів. Правила бувають жорсткими і не дозволяють використовувати власний калькулятор і власні чернетки (також як і не допускається присутність сумок та інших особистих речей).