Як здати математичний тест на хорошу оцінку

Багато студентів вважають, що математика є найважчим предметом у школі, можливо це відбувається тому, що виділяється мало годин на її вивчення, враховуючи те, що мова математики - це окремий вид мови, горизонти, якого постійно розширюються.


Нижче наведено кілька порад для поліпшення вашої оцінки з математики, так що не полінуйтеся і прочитайте їх.

Кроки

 1. 1

  Запишіться на уроки математики. У той час як в інших предметах можна пропустити якийсь крок і потім нагнати, то в математиці немає, її можна порівняти зі сходами в якій важлива кожна щабель. Якщо пропущено кілька важливих щаблів, то буде практично неможливо перейти на наступний рівень. Крім того, на заняттях вчителі дають додаткову інформацію та вказують, що конкретно потрібно знати на тестуванні, що може допомогти при підготовці.

 2. 2

  Сядьте в першому ряду і активно беріть участь. Сидячи в першому ряду, ви будете менше відволікатися і підвищите свою ефективність. Задавайте питання або давайте відповіді, все це допоможе вам тримати нитку міркувань, що в свою чергу покращує уважність і допомагає запам`ятати матеріал уроку.

 3. 3

  Робіть домашню роботу. Домашнє завдання може здатися тортурами, але насправді воно існує, щоб допомогти вам. Ключ до вивчення математики - постійне повторення матеріалу: вирішите велика кількість квадратних рівнянь і ви зможете вирішувати їх із закритими очима. Крім того, коли ви будете виконувати домашню роботу ви зможете побачити що ви не розумієте. Тестові запитання часто засновані на прикладах з домашньої роботи.

 4. 4

  Задавайте питання. Отже, ви зробили свою домашню роботу, але ви все ще не розумієте як працює множник многочлена. Не губіться, а попросіть вчителя, його асистента, професора пояснити тему, навіть інші студенти можуть допомогти. Питання не буває дурними, і якщо ви думаєте, що це ніяково запитати щось, то уявіть, як ви будете почувати себе, коли ви отримаєте велику червону "2" на іспиті. Питання є у всіх, але відмінники вміють їх задавати.

 5. 5

  Перегляньте до початку випробування. Хороша робота! Ви записалися на курси, робите домашню роботу і роз`яснили всі ваші запитання. Тепер, припустимо, тест завтра. Ви a) зітхнете з полегшенням і ляжете спати- b) увімкніть телевізор і будете дивитися Сімпсонів, або c) повторіть те, що ви дізналися? Правильно, потрібно повторити. Звичайно вже пізно для недолугої зубріння, але повторення не завадить. Перегляньте записи, потренуйтеся на практичних тестах, і перевірте, чи запам`ятали ви всі потрібні вам формули. Звичайно, ви могли б просто дивитися Сімпсонів, але тоді не дивуйтеся, якщо ваші оцінки виявляться такими ж як і у Барта, а не як у Лізи!
 6. 6

  Розслабтеся. Переконайтеся, що ви виспалися. Ви будете почувати себе краще і мислити ясніше, якщо ви добре відпочинете. Перед самим тестом перегляньте важливі формули востаннє, все, ви закінчили підготовку. Пам`ятайте, що ви готові до тесту, і що б не трапилося, це не кінець світу. Виходячи з досвіду думаю, що жувальна гумка допомагає заспокоїтися і сконцентруватися - якщо ваша школа дозволяє це, звичайно.

 7. 7

  Задайте темп роботи. Якщо у ваш тест перед вами, подивитися його, щоб дізнатися, скільки і які в ньому питання. Це дасть вам уявлення про те, скільки часу ви можете витратити на кожну задачу. Якщо ви застрягли на якомусь питанні, перейдіть до наступного, потім повернетеся до невирішених пізніше. Іноді потрібен час, щоб згадати відповідь на питання, так що ви зможете відповісти на той, який пропустили. Найголовніше, не підганяйте себе ..

 8. 8

  Зверніть увагу на акуратність. Будь учитель математики скаже вам, що неакуратність найлютіший ворог тестованого. Навіть якщо ви знаєте матеріал добре, пропущена цифра або забутий «мінус» може зруйнувати цілу задачу. Якщо ви допустили помилку, використовуйте ластик.

 9. 9

  Перевірте свою роботу. Відмінно, ви закінчили роботу і у вас залишилося достатньо часу для перевірки. Не здавайте його поки! Відмінники роблять помилки в тестах постійно, але вони знаходять і виправляють їх перед здачею тесту екзаментару. Ви будете робити помилки постійно. У будь-якому випадку, залежно від типу задачі, вчитель вам дасть пару порад про те, як її перевірити. Загалом вдумуйтеся в задачу, перечитуйте питання і запитуйте себе, чи знайшли ви те, що від вас потрібно чи ні? Ви звичайно можете зробити вашу роботу неідеально, але в усякому разі це збільшить шанси.Всегда перевіряйте ваші відповіді один або два рази після напісанія.Перечітивайте питання два / три рази перш ніж приступити до решенію.Не допускайте сторонніх думок поки пишете тест. Ви можете забути який-небудь відповідь.

Поради

 • Задавайте питання, навіть якщо ви відчуваєте себе нерозумно! У когось обов`язково буде те ж саме питання, так що не соромтеся!
 • Ніколи не здавайтеся. Завжди намагайтеся зробити краще.


 • Переконайтеся, що ви добре вважаєте в розумі і не забудьте перевірити обчислення після.
 • Не поспішайте! Якщо ви допустили помилку, уважно перевірте весь ланцюжок рішення.

Що вам знадобиться

 • Точилка
 • Ластик
 • Лінійка
 • Транспортер (для геометрії)
 • Калькулятор (якщо допустимо)
 • Чернетка, якщо потрібен
 • Циркуль (для геометрії)
 • Кілька олівців (на випадок, якщо один зламається)