Як справити хороше враження на інших в перший навчальний день у восьмому класі

Хочете справити хороше враження на вчителів та однокласників у 8-му класі? Якщо так, в цій статті ви знайдете корисні поради.

Кроки

 1. 1

  За день до вашого першого шкільного дня, виберіть наряд. Це включає в себе аксесуари, взуття та косметику. Краще підготуватися заздалегідь, ніж в поспіху вранці шукати речі перед школою. Попросіть друга зробити вам макіяж. Однак не перестарайтеся з косметикою, все добре в міру. Не забудьте взяти з собою жуйку, щоб ваше дихання завжди залишалося свіжим.

 2. 2

  Складіть свій рюкзак з вечора. Візьміть всі необхідні шкільне приладдя. Склавши всі з вечора, вам не потрібно буде поспішати вранці. Якщо ви берете обід з собою в школу, складіть його з вечора і покладіть у холодильник. Прагніть бути організованою людиною.

 3. 3

  Можливо, вам складно буде заснути через волненія- спробуйте розслабитися, випийте ромашковий чай, надягніть пов`язку для очей з запахом лаванди, або зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Також спробуйте розслабляючий ароматичний спрей. Скористайтеся тим способом, який дозволяє вам почувати себе розслабленим.
 4. 4

  Постарайтеся встати на годину раніше, оскільки вам потрібно виділити достатньо часу на дорогу. Крім того ви зможете спокійно зібратися в школу, і в разі виникнення непередбачених обставин, у вас буде достатньо часу, щоб вирішити виниклі труднощі.

 5. 5

  Обов`язково їжте сніданок. Сніданок повинен в основному складатися з білкової їжі. Ось деякі приклади корисного сніданку: мюслі з чашкою йогурту, вівсяні пластівці і фрукти, тост з арахісовим маслом. Варто відзначити, що їсти солодке вранці погано. Метаболізм ще не розігнався, і солодка їжа практично повністю піде не на енергетичні потреби організму, а в жир, в результаті чого дуже швидко ви випробуєте відчуття втоми. Відмовтеся від содової і кави.

 6. 6

  Одягайся після сніданку, щоб не забруднити одяг. Розчешіть волосся, зробіть макіяж (якщо ви робите його зазвичай), погляньте на свій зовнішній вигляд ще раз. 7. 7

  Покладіть обід в рюкзак. Якщо ви берете гаманець, покладіть його поруч з обідом. Якщо у вас вже немає часу, взувайтеся і покваптеся в школу.

 8. 8

  Будьте впевненою в собі людиною! Люди, як правило, прагнуть бути в компанії впевнених людей. Якщо ви не впевнені в собі, але хочете створити враження впевненої в собі людини, тримайте спину рівно, голову підніміть вгору, і посміхайтеся. Стійте прямо, не схрещуючи руки, бо це ознака того, що ви боїтеся і нервуєте. Заспокойтеся і спілкуйтеся з однокласниками.

 9. 9

  Зберігайте зоровий контакт з учителями. Вони помітять, що ви уважний студент. Не відволікайтеся, слухайте вчителя, і ви зможете створити гарне враження про себе.


Поради

 • Дівчата: зробіть природний макіяж в перший день, ви будете виглядати красиво, і залишите приємне враження про себе.
 • Робіть нотатки, якщо вам складно запам`ятати матеріал.
 • Одягайтеся красиво, ви залишите приємне враження про себе.