Як придумати гарну відмовку, якщо ви не зробили домашнє завдання

Так-так, ви не виконали своє домашнє завдання. Ось кілька порад для того, щоб допомогти вам придумати відмінну відмовку, прикриваючи невиконане домашнє завдання.

Кроки

 1. 1

  Оцініть, чи варто брехати своєму викладачу. Якщо ви вже в школі і просто забули зробити, то вам, ймовірно, не пощастило. Але якщо ви знаходитесь вдома, увечері перед заняттями, і просто не хочете робити свою домашню роботу, подумайте про варіанти. Вчителі, як правило, прощають тих учнів, які забувають виконати свою домашню роботу в рідкісних випадках-але вони зляться на тих, хто робить це неодноразово. Так що, перед тим як ви вирішите не робити своє домашнє завдання і замість цього складати відмовки, запитайте себе, чи варто витрачати терпіння вашого вчителя на це завдання. І якщо вже на те пішло, може статися так, що вам дійсно знадобиться виправдовуватися. Просто не треба йти зараз найлегшим шляхом, який пізніше буде коштувати вам дорожче. Але одного разу ви вирішите, що вам необхідно виправдання.

 2. 2

  Витратьте час на те, щоб обміркувати можливі пояснення, які звучали б правдоподібно. Іншими словами, це повинні бути такі причини, які можуть бути реальними і, швидше за все, трапляються з будь-яким (незалежно від того, чи правдиві вони чи ні), щоб викладач, який дав вам завдання, швидше за все, не відкинув це в своєму розумі як дурість. Хорошим способом почати може стати питання до самого себе, який рід вибачень може прозвучати правдоподібно щодо вас, або в іншому випадку, попросіть когось, кому ви довіряєте, підкинути ідею. Деякі приклади того, що може спрацювати, включають в себе:
  • Стара добра відмовка: «Моя собака з`їла мою домашню роботу». Якщо у вас немає собаки, то це, звичайно не спрацює, але не забувайте, що це може бути і собака вашого друга, особливо, якщо ваш друг зі своїм вихованцем приходив до вас додому останні пару днів тому. А ще краще, візьміть з собою шматочок чернетки або зошити, і розірвіть його на кілька клаптиків різного розміру від мала до велика.
   • Якщо ви дійсно хочете їх обдурити, відправляйтеся в магазин курйозів і купіть пакет з підробленими собачими слюнями, достатньо всього близько 20 рублів. Розмажте слюні по клаптиках паперу так, щоб вони були трохи сирі, але не мокрі. Якщо ви не хочете користуватися підробленими собачими слюнями, то візьміть воду.
  • Розкажіть своєму викладачеві, що у вас будинку стався екстрений випадок в той час, коли ви повинні були закінчувати свою роботу, і з цієї причини - через несподіване події - робота не була закінчена.
  • Скажіть, що у вас була інша домашня робота, терміни якої підганяли, і тому завадили виконати цю (бажано, щоб ви шанобливо попросили перенести термін на більш пізній).
  • Скажіть, що ви випадково втратили інструкцію, як виконувати домашнє завдання, і досі не зрозуміли, як це робити.  • Для творів, скажіть, що ви не змогли його роздрукувати, тому що у вашому принтері закінчилася фарба або ви залишили його в принтері.
  • Для онлайн-завдань, розкажіть, що ваш комп`ютер вчора ввечері зламався або у вас відключили інтернет.
  • Для тих домашніх завдань, які вимагають книг, розкажіть їм, що книгу забули вдома, або в своїй шафці.

 3. 3

  Подумайте про те, як ваш викладач зможе вирахувати, що ви брешете. Якщо ви відвідуєте маленьку школу, переконайтеся, що не користуєтеся одними і тими ж відмовками знову і знову, тому що, швидше за все, інші викладачі вже в курсі, яка у вас відмовка. Також, подумайте про те, чи може вчитель поговорити з ким-небудь, хто може викрити вашу брехню. Наприклад, якщо ви скористалися відмовкою про «сімейному екстреному випадку», подумайте про те, що, швидше за все, викладач подзвонить вашим батькам, щоб ті підтвердили вашу історію. Відповідно до цього скоректуйте свою відмовку.

 4. 4

  Приготуйтеся до того, що вам не повірять. Ваш викладач, швидше за все, вже чув тисячу відмовок раніше, так що приготуйтеся до тих питань, які він або вона поставить вам. Придумайте цікаву передісторію з деталями, але не дуже божевільну. Якщо ви будете нервувати і запинатися в своїх словах, коли ваш учитель буде вас питати, він чи вона, швидше за все, не повірить, що ви говорите правду.

 5. 5

  Будьте готові до того, щоб вигадувати ще більше відмовок. Якщо, наприклад, ви скажете, що ваш принтер зламався, і ви не змогли розпечатати своє завдання, ваш викладач, можливо, запитає вас, чому ви не послали його електронною поштою одному і не попросили його роздрукувати. У цьому випадку, будьте готові придумати іншу відмовку, і може бути, ще трохи більше. Це відноситься до багатьох прикладів, перерахованим вище, таким як, що ви забули книгу, що у вас зламався комп`ютер або у вас на комп`ютері з`явився вірус.

 6. 6

  Будьте ввічливі і нещасні. Коли ви будете розповідати своєму викладачеві, що не зробили своє домашнє завдання, будьте якомога ввічливіше і сповнені жалю. Запропонуйте виконати його якомога швидше і моліть про прощення. Також, покажіть себе жертвою ситуації. Перекладайте провину на свою собаку, комп`ютер, і так далі, поки вина від вас не піде. Може бути корисним у цій ситуації заплакати, якщо ви можете ухитритися і викликати сильні підроблені сльози. 7. 7

  Дотримуйтеся своєї історії. Може ваш учитель вам не повірив, але якщо ви переконливі і тверді у своєму намірі, то йому буде важко дізнатися напевно, брешете ви. Тим не менш, будьте готові старанно попрацювати, принаймні, пару тижнів, щоб відновити до себе довіру вчителя.

 8. 8

  Якщо ваш учитель часто забуває, то краще просто заходити мимохідь і нічого не говорити. Але робіть це всього раз на кілька місяців. Але в рідкісних випадках, через кілька місяців він або вона попросить вас виконати його, і ви навіть можете це забути!

Поради

 • Дача зайвої інформації також може - іноді - робити очевидним те, що ви нечесні (якщо це так). Давайте додаткові пояснення тільки тоді, коли вас про це спитають - а інакше тримайтеся того, щоб давати мінімум інформації при вибаченні.
 • Не перестарайтеся з поясненням деталей під час ваших пояснень. Найчастіше вчителю буде не так цікаво про це чути, ніж про те, коли ви плануєте закінчити і передати йому домашнє завдання.
 • Якщо ви плануєте сказати їй / йому, що ви його забули, заходите в клас раніше, так, щоб ви змогли поговорити з викладачем, коли він не зайнятий!
 • Скористайтеся своїм здоровим глуздом при виборі відмовки для певної людини. Що може з легкістю спрацювати для одного, не обов`язково спрацює для іншого. Вам потрібно використовувати своє найкраще рішення.
 • Варто вигадувати ці види відмовок з деякою часткою чесності в поясненні того, як і коли ви плануєте виконати і здати домашнє завдання - в цьому випадку ваш викладач, швидше за все, буде більш розташований до того, щоб дати вам знижку.
 • Якщо ви не можете знайти підроблені собачі слюні, то ви зможете приготувати їх самостійно, на 1 чашку води і 3/4 чашки розпушувача або кулінарного жиру.
 • Скажіть, що хтось вкрав вашу флешку, і ви не змогли її знайти.

Попередження

 • Не рекомендується робити з цього звичку, якщо тільки ви дійсно не дбаєте про своє навчання і готові прийняти всі негативні наслідки вашого зневаги своїм навчанням.
 • Брехня є поганою звичкою, і в довгостроковій перспективі вона може призвести до складних ситуацій і заробити вам погану репутацію.
 • Чи не придумуйте брехня, якщо тільки у вас немає вихода- наслідки від того, що вас зловлять, набагато гірше ніж, якщо ви просто прийдете і чесно скажете, що не закінчили завдання.
 • Якщо ви вже сумно відомі своїми відмовками, то можливо, буде краще розповісти все начистоту і визнати, а не просто обходити стороною виконання домашнього завдання.