Як бути християнським політичним активістом у справах консерваторів

Проголосуйте за потрібного кандидата: Ви можете задуматися, в яку ж сторону схиляється Бог. Хіба Він виділяє одного (кращого) кандидата чи партію? Яке Його ставлення до політики моральних / аморальних питань, що стоять перед країною? Що ж, Авраам Лінкольн сказав, що ви повинні переконатися, що ми [ви], а значить, і вся країна, знаходимося на стороні Бога. А ви? Чи впевнені, що ви і ваш вплив знаходяться на стороні Бога? Не збоку, де ви можете дістатися до оподаткування або контролювати інших. Звичайно, ви як лідер не хочете нашкодити майбутній «Одна нація перед Богом!» Політичні переконання або віра зростають до мільйонів, в основному, один на один. Це діяльність один на один, коли люди розповідають і показують один одному види правильних змін. Змініть одну душу! Допоможіть змінити віропереконання чи спосіб життя однієї людини! Нехай Істина в першу чергу самостійно змінить вас та інших, приймаючи і розробляючи Божий план, поки є час. Чи можете ви змінити світ - безумовно! Ось що робити, якщо ви хочете продовжити залишатися на стороні Бога для змін ...

Кроки

 1. 1

  Ідіть вперед: підтримуйте і голосуйте за правильні цінності (залежно від індивідуальної роботи і зусиль), щоб відобразити в Біблії місцеву, державну і національну політику. Навіть якщо буде обраний не та людина, не бійтеся. Спробуйте ще раз на наступних виборах.

 2. 2

  Дійте спільно з Богом і Євангеліє, щоб направляти і зміцнювати цінності у своєму регіоні, на робочому місці, в школі

 3. 3

  Зробіть свій внесок в місцеві та національні вибори, роблячи пожертви, розміщуючи символи, наклейки, стукайте в двері, дзвоніть, відповідайте на запитання балотується і т.д.

 4. 4

  Підтримуйте значення Бога в політиці, але не очікуйте багато від лібералів, які можуть бачити Бога і Євангеліє головним чином як засіб залучення членів різних організацій та отримання впливу без надання правди про владу або «істинність Бога». Розуміння політики без консервативних цінностей не врятує наш спосіб життя!

 5. 5

  Пам`ятайте, Ісус виступав за рівноправність і проти встановлення диктатури та егоїстичних релігійних авторитетів свого часу. Тепер ми можемо зберегти християнські цінності і домогтися змін, які б покращили життя людей.

 6. 6

  Моделюйте і чекайте видатну високоморальну особистість, яка буде захищати життя дітей Божих (народжених / ненароджених) і всіляко використовуйте хороші показники (наприклад, дізнайтеся, хто вибирає суддів, які приймають закони з лавки). Це частина відповідальності кожної людини під час виборів.

 7. 7

  Не чекайте успішного політика, щоб просунути свої соціальні / моральні релігійні реформи в потрібному напрямку, навіть якщо від кожного з вас можна отримати підтримку - якщо кожен отримає підтримку і допомогу потрібних людей в законодавчій гілці влади і у обраних суддів - все вирішує тільки виконавча влада ( адміністрація президента), де багато судді призначаються!

 8. 8

  Знайте, чого чекати від кандидата, якщо його віра направляє його рішення. Ви повинні бачити, які діють керівні принципи, перш, ніж голосувати. Невже це правильне зміна

 9. 9

  Виконайте свій борг, щоб звернути людей до Господа, а потім гуманісти (ліберали), які тепер називаються «прогресисти», зможуть зіткнутися без страху. Благочестиві люди зайняті настановою інших в істинну віру і розуміння шляхів Господніх - а не аргументами, які не змінять моральні і духовні цінності, але зроблять це: наповняться Святим Духом  • Американські опитування показують, що понад 90% американців стверджують деякі форми іудео-християнської віри. 61% стверджує, що релігія дуже важлива для їхнього особистого життя. Це показує, що більшість людей хочуть слідувати Божій волі
  • Основний спосіб гуманізму набуває великого значення. На політичній арені панує примус, заплутування, залякування і покупка віруючих обіцянками «змін» і перспективами практично неможливих речей, які вони насправді не пояснюють. Тоді після обрання вони можуть сказати: «О, це гірше, ніж я думав, і ми не можемо дозволити собі робити те, що хочемо». Не так багато ... з обіцянок.

 10. 10

  Моліться про вибори і, особливо, про суддів, яких можуть призначити керувати і приймати закони, виносити постанови, накази ...

 11. 11

  Робіть те, що говорите, у що вірите, знаючи, що Бог буде судити вас і ваш народ правильно. Ви і ваша церква може продовжувати втрачати вплив, дозволяючи політиці, політикам і суддям встановлювати моральне і духовне настрій у ваших розвагах, роботі, школі та суспільстві. Вони не зупинять так аморальність і духовний занепад:
  • У політичних дебатах, повернувши Христа в Різдво, деякі прогресисти наполягають на виклику невпізнаного об`єкта - зимової перерви і відпочинку. Розкажіть своєму сусідові не тільки про законодавствах, які ви вважає правильними! Санта не може змінити це для вас ... Бог може!
   • «Бог» як слово: Бог в нашій присязі на вірність і на наших грошах? Просто дякуйте Господа - НЕ цими символами!
  • Великодній заєць - бізнес трюк, але це дрібниці порівняно з розмовами про Великдень!

 12. 12

  Зберігайте мета Божих послідовників, які повинні завойовувати серця людей і почитати Бога - не тільки сперечатися чи боротися за виверти на честь свята! 13. 13

  Нехай Церква виграє хитрі дебати, роблячи покупки і прикрашаючи, і хороші «слова» повертає в громадські місця, і живе на наші гроші (у той час як гроші являють собою визначник жадібності). Хтось зможе наблизитися до Бога в торговому центрі або це просто розсердить людей, які дозволяють або представляють свої цінності в торгових центрах? Вони не підкоряються душі, розуму або віропереконання.

 14. 14

  Розкажіть всім, що вам потрібна правда і справжня любов, яка ніколи не приходить від політиків, швидше вона прийде від вас. Якщо ви передаєте Добру Новину, і її перехоплює інша людина, світ навколо зміниться. Зміниться моральний і духовний клімат нації.

 15. 15

  Активізуйте зміни. Політика, в кінцевому рахунку, не може викликати правильні зміни. Бог не змінюється. Він дозволяє кожному будувати свій шлях і допомагає нам, як йому завгодно.
  • Якщо громадськість почне шукати Божі цінності, політика Америки побачить деякі більш благочестиві значення.

 16. 16

  Чекайте зниження всіх видів цінностей, якщо кожен не почне пошук правильних змін. Духовне відродження і оновлення нації і окремо віри, яких потребує Америка, ніколи не буде виходити від будь-якої людини.

 17. 17

  Будьте хорошим учителем. Коли духовний клімат досить зміниться, політика піде за ним, але не змінить основні вчення. [1]

 18. 18

  Вивчіть християнських політичних мислителів: знайдіть в магазині або християнських і книгарнях предмет, автора і назву, яке ви могли чути в обговореннях.

Поради

 • Звичайно, опоненти продовжать ворожість до релігії в сім`ї, школі, на робочому місці і вулиці. Замість того щоб бити їх, завоюйте серця кожного окремого члена суспільства, рух вперед буде характеризувати однією людиною за один раз. Вплив осіб поліпшить будинок, державу, націю і навіть на багато років вперед (дітям і онукам).
 • Один або всі кандидати можуть не проявляти у своєму житті справжні Божественні принципи. Мало надії побачити правильні зміни?
 • Один призведе одного. Двоє. Цей один призведе одного, тоді як ви отримуєте ще одного. Чотири. Чотири можуть перетворитися на вісім і т.д. Віра може і буде рости від одного до іншого, навіть з опонентами у вашій особі! Ми бачимо це сьогодні в Китаї, де місцева церква за кілька десятиліть зросла до понад 100 млн. Християн, і вона зробила це в основному без свободи - без християнського телебачення, радіо чи книг ... Ви не залежите від уряду або ЗМІ. Реформа відбувається, коли кожен з нас живе своїм життям, показує і розповідає іншим про Бога і Христа.
 • Як бути на стороні Бога? Зміна в Америці не залежить від того, кого оберуть мером, губернатором або президентом. Це залежить від людей, які вірять в Бога.
 • Ви відповідаєте за будівництво Його Церкви, але він відповідає за вас. Це Він дає вам можливість вижити з ворожим урядом, який робить неправильні зміни. Ви бачите це в Писанні з главою послідовників з рабства Єгипту, а також під час ранньої християнської Церкви під пригніченням Римської імперії протягом сотень років.
 • Слово Боже також нагадує про ефективну молитві! Якщо у вас в країні слабке благочестиве вплив, уряд може досить вороже ставитися до людських цінностей. Тим не менш, ворожість уряди не означає смерть Божого впливу!

Попередження

 • Якщо ви думаєте, що ваша допомога або поразка виходить від уряду і богобоязливого президента, то ваша надія в людські здібності не відноситься до Божих планів. У Старому Завіті мали місце неодноразові попередження приходу біди в Ізраїль, тому що люди сподівалися на політиків (царів та інших лідерів), а не на Бога. Божий задум не залежить від політиків, призначень або виборів, він повинен залежати від Його Слова, яке не змінюється і проголошує: «... побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її» (Мф. 16:18)
 • Ви можете розраховувати на одержання тільки того, що заслуговує кожен (хороше або не дуже) на цій землі, так як кожен з нас працює за свої можливості. Якщо ви знаходитесь на війні, безробітні, інвалід або просто літня людина, можна залежати один від одного, але не від уряду!
 • Ніколи не забувайте: як особистості, ми всі можемо перейти від цього життя. Живіть із зусиллям до виконання волі Божої і вашої кінцевої перемоги, яка повинна прийти від Бога!
 • Невдача в порівнянні з успіхом: «Якщо народ Мій, який називається Ім`я Моє, змириться і буде молитися, і шукати лик Мій, і відвернеться від злих своїх, то Я почую [в] небесах і прощу їхній гріх і вилікую їх землю» ( 2 Хр. 7:14 НМВ)