Як переконати людину розповісти секрет

Більшість людей зберігають безліч секретів, тому що вони соромляться або бояться нашої реакції. Деякі просто бояться зачепити наші почуття. Проходження нашим інструкціям допоможе вам визначити, що приховує людина. Але не забувайте, що цей процес може бути тривалим і складним, і результат справи може вам не сподобатися.
Метод 1 з 3: Переконайтеся, що секрет існує

 1. 1

  Постарайтеся визначитися, чи існує секрет насправді. Можливо, людина бреше або зберігає чужий секрет. Ви можете тільки здогадуватися. Якщо ви підозрюєте людини в наявності секрету, зверніть увагу на його поведінку.

 2. 2

  Не робіть поспішних висновків. Якщо ви вважаєте, що хтось дивно поводиться у вашій присутності, на це може бути багато причин, а не тільки наявність таємниці. Можливо, людина завжди поводиться подібним чином, або йому некомфортно у вашій присутності.

 3. 3

  Не тисніть на людину. Не робіть поспішних висновків з приводу того, що хтось щось приховує від вас таємницю, особливо якщо вам вже сказали, що ніяких секретів немає. Більшості людей не подобається, коли їм задають дурні питання і тривожать їх. Ви можете розсердити людини.

Метод 2 з 3: Побудуйте довірчі відносини

 1. 1

  Будьте чесні. Якщо ви хочете, щоб людина була відвертий з вами, найкраще поводитися тактовно в його присутності. З`ясуйте неправдиві факти у спілкуванні та довірте свої секрети. Якщо людина знає, що ви довіряєте йому, він довіриться вам ще більше.

 2. 2

  Цікавтеся. Будьте залучені і зацікавлені в життя іншої людини. Люди швидше розкажуть секрет, якщо вони відчують, що ви цікавитеся їхнім життям і дбаєте про їхнє благополуччя.

 3. 3

  Слухайте. Іноді люди зберігають секрети, тому що знають, що їх ніхто не слухає. Якщо ви слухаєте людини, яка намагається обговорити з вами якусь проблему, швидше за все, він довірить вам свою таємницю.

 4. 4

  Поважайте особистий простір. Покажіть, що до вас безпечно підійти з проблемою. Не судіть людину і не забувайте обговорювати проблеми наодинці. 5. 5

  Майте терпіння. Якщо людина хоче розповісти вам секрет, він це зробить. Не тисніть на нього занадто сильно. Побудова довірчих відносин - це тривалий процес, який може зайняти від пари днів до декількох років. Якщо ви поспішаєте вивідати секрет, швидше за все, ви не та людина, якій можна довіритися.

 6. 6

  Поважайте людини. Повага - це не тільки ваше поведінка-це і ставлення до іншої людини. Навіть якщо ви прекрасно ставитеся до свого кращого друга, він може і не захотіти розповісти вам свій секрет, якщо ви погано говорите про людей за їх спиною. Не брешуть і не відкривайте секрети інших людей.

 7. 7

  Просто запитайте у людини про наявність таємниці. Іноді однієї можливості виговоритися недостатньо, і потрібно запитати про це прямо. Виберіть час і поговоріть з людиною тет-а -Тітка. Обережно запитайте у співрозмовника, чи хоче він щось вам розповісти. Не тисніть на нього. Продемонструйте, що людина знає, що ви завжди готові вислухати його.

Метод 3 з 3: Що робити з отриманим секретом

 • Зберігайте таємницю. Якщо ви розкажіть про неї хоч раз, людина розчарується у вашій надійності, і ніхто більше не довірить вам свою таємницю. Дуже важко відновити довірчі відносини після того, як вони були зруйновані.

 1. 1

  Підтримайте людини. Найчастіше люди, які зберігають секрети, потрапляють в колотнечі і думають, що вони нічого не можуть змінити. Запитайте у них, чи потрібна їм ваша допомога.

 2. 2

  Результат ситуації може вам не сподобається. Іноді люди зберігають секрети, тому що так потрібно. Це потрібно усвідомити, перш ніж питати у людини про наявність таємниці. Його відповідь може вам і не сподобається. Іноді отримана інформація завдає шкоди відносинам. Якщо це так, поважайте слова співрозмовника і не підриває його довіру до себе.


Що вам знадобиться

 • Терпіння, турбота і трохи паперових серветок (про всяк випадок).