Як заощадити на коледж

Ви готові вже йти в коледж, але думаєте, що не можете собі це дозволити? Багато людей навіть і не здогадуються, що існує багато способів швидко заощадити гроші.

Кроки

 1. 1

  Почніть з того, що відкладайте певну суму грошей на ощадний рахунок щомісяця. Не стільки важлива сума, скільки те, що ви вже відкладаєте. Чим раніше ви почнете, тим швидше сума відкладених грошей виросте.

 2. 2

  Відкрийте пайовий інвестиційний фонд, якщо у вас уже достатньо грошей на ощадному рахунку. Нехай це буде широкий інвестиційний фонд.

 3. 3

  Проведіть перерахунок суми грошей, що виплачується за житло, знизивши її. Це заощадить вам тисячі доларів.

 4. 4

  Перевірте кредитні компанії, які нараховують бали за кожен витрачений долар. Такі бали перетворюються на знижки або авіа квитки. За кожен долар, який ви витрачаєте, вам нараховують бал. Деякі кредитні компанії нараховують навіть по 2 або 3 бали за кожен витрачений долар. Такі бали можна трансформувати в готівку або заощадити таким чином на проїзді. Це особливо зручно, якщо у вас є своя бізнес картка. Не варто недооцінювати силу заощаджень на кредитній карті. Якщо ви витрачаєте близько 52500 руб ($ 1500) на місяць, то ви можете заощадити 10500-21000 руб. ($ 300- $ 600) на рік, а це майже руб 350000 руб. ($ 10 000) за 15 років залежно від програми.

 5. 5

  Розгляньте можливість подачі заяви на стипендію. Зазвичай коледжі пропонують стипендії спортивні, академічні або інші. Якщо одна з категорій підходить вам, то ви можете цілком скористатися цією можливістю.

 6. 6

  Якщо вам важко зібрати кошти на навчання, подумайте про стипендії для малозабезпечених. Існують спеціальні стипендії для малозабезпечених сімей, які мають стабільний щорічний дохід. Дивіться на це простіше, коли будете подавати на цю стипендію.
 7. 7

  Нехай на вашій машині буде реклама. Люблячи компанія може рекламувати себе на вашій машині, що додасть вам ще? 200 в місяць.

 8. 8

  Продавайте ваші власні товари в інтернеті. Деякі сайти, наприклад, Zazzle дозволяють вам створювати власні товари і приносять вам дохід у відсотках, якщо люди купують ці товари.

 9. 9

  Знайдіть роботу, неважливо ким ви будете працювати. Будь-які зароблені гроші - це хороші гроші.

 10. 10

  Подайте заяву на студентську позику, якщо ви думаєте, що будете в змозі виплатити її після закінчення коледжу.


Поради

 • Підготуйтеся заздалегідь. Немає нічого гіршого, ніж робити все в останню хвилину.


 • Пошукайте в інтернеті способи заощадити гроші.
 • Не сподівайтеся на своїх батьків. Заробіть гроші.
 • Отримуючи відсотки від вкладених грошей, не витрачайте їх, а вкладайте на ощадний рахунок.
 • Будьте простіше. Ви можете заробити гроші різними способами, думайте креативно.
 • Знайдіть сайт, який допоможе вам розрахувати витрати в коледжі. Ви будете мати уявлення про те, скільки грошей вам необхідно мати кожен місяць. Відмовтеся від чогось у житті, якщо це допоможе вам заощадити гроші. Якщо ви не можете досягти мети, постарайтеся до неї наблизитися. Краще, якщо у вас буде певна сума грошей, навіть якщо ви скористаєтеся іншими джерелами для оплати коледжу.
 • Не забувайте, що копійка рубль береже.
 • Автоматично робіть інвестиції. Як тільки ви можете щось заощадити, відкривайте інвестиційний фонд і складайте туди всі відсотки. Якщо ви не думаєте про те, як інвестувати, то про те, як оплатити, ви будете думати завжди. Подумайте, за що варто заплатити: за коледж або за інвестиційний фонд.
 • Переконайтеся в тому, що закритий рахунок іпотечної компанії не менше тисячі доларів. Порівняйте не менш трьох компаній, щоб збільшити ваші заощадження.

Попередження

 • Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні.
 • Самі завжди аналізуйте іпотечні програми і програми кредитних карт.
 • Не розраховуйте на своїх батьків. Заробляйте самі.