Як зіграти жарт із щоденною розсилкою інформації про котів

Це класична жарт з розсилкою смс з інформацією про котів, придумана Редді. Двоюрідний брат Редді дав усім новий номер телефону, і Редді вирішила пожартувати. Причиною послужила програма «підключи друга» для щоденної розсилки інформації про котів. Сенс у тому, що такої програми не існує. Це ви розсилаєте всім смс.

Кроки

 1. 1

  У вас повинен бути готовий сценарій. Створіть новий документ на комп`ютері.

 2. 2

  Зайдіть в інтернет і пошукайте інформацію про котів. Скопіюйте і вставте якомога більше інформації в новий документ.

 3. 3

  Почніть писати повідомлення між рядків. Наприклад: «Дякуємо за підписку».

 4. 4

  Пишіть повідомлення щоразу, коли вам відповідає жертва. Наприклад: «Пам`ятайте, кожен раз, коли ви шлете у відповідь смс, інтервал між смс з інформацією про котів, буде скорочений».

 5. 5

  Створіть невеликі рекламні оголошення, такі як: «Щоб відписатися від розсилки, надішліть смс з« fh8434jp0ie ».
 6. 6

  Тепер у вас є повний сценарій з інформацією про котів, початковими повідомленнями, оголошеннями і попередженнями. Не бійтеся імпровізувати.

 7. 7

  Почніть розсилати смс на телефон друга. Використовуйте початкові фрази, щоб ваш друг підписався на розсилку. Потім вишліть один факт і за бонусні бали додайте який-небудь жарт в кінці. Як правило, це збентежить друга, який буде відповідати на смс.

 8. 8

  Що б не сказав ваш друг, напишіть, що «скоротіть інтервал», а потім напишіть, як відписатися від розсилки

 9. 9

  Ваша жертва, скоріше всього, надішле вам комбінацію для припинення розсилки. Напишіть відповідь: «Ви впевнені, що хочете відписатися від розсилки інформації про котів? Щоб підтвердити, що ви людина, дайте відповідь на питання: «Яке ваше улюблене тварина?»

 10. 10

  Якщо ваш друг відповість «кішка», скажіть, що йому пощастило, і тепер він буде отримувати ще більше інформації про кішок. Якщо він назвав іншу тварину, напишіть: «НІ, ваше улюблене тварина - кішка!» 11. 11

  Що б вам не написали, надсилайте більше інформації про котів і попереджайте, що ви будете надсилати смс частіше.

 12. 12

  Постійно шліть повідомлення про відписці від розсилки, і після кожної відповіді жертви шліть питання про «улюблену тварину». Яке б тварина вам ні назвали, використовуйте попередні відповіді і заперечуйте те, що скаже ваша жертва.

 13. 13

  Ви повинні весь час робити вигляд, що ви робот. Необхідно переконати жертву, що вона дійсно підписана на комп`ютерну розсилку.

 14. 14

  Якщо вас запитають про те, де ви знаходитесь (пам`ятаєте, інформація про розсилки приходить з вашого номера телефону), надішліть вашої жертві ще більше інформації про котів.

 15. 15

  Все добре в міру, тому, коли вас попросять зупинитися, ви гарненько посмієтеся (або ваш друг спробує вас вбити). Удачі!

Поради

 • Якщо це можливо, робіть розсилку з номера телефону, який не відомий вашому другу.
 • Намагайтеся триматися професійно, як якщо б це дійсно була розсилка.

Попередження

 • Не жартуйте з друзями, яких легко роздратувати.
 • Як тільки ваша жертва попросить зупинитися, ПРИПИНІТЬ. Це ж жарт над вашим другом, і вона не повинна перетворитися на кошмар.