Як сформувати у вазі букет з троянд

Для того щоб насолодитися видом красивого букета зі свіжих троянд, необов`язково купувати дорогі квіти в спеціалізованому магазині. Можна купити їх в супермаркеті і легко перетворити на букет самостійно, витративши на це трохи часу вдома.

Кроки

 1. 1

  Наповніть вазу на 3/4 прохолодною водою. Щоб продовжити термін життя квітів, змішайте з водою добавку для зрізаних квітів. Чим тепліше вода, тим швидше розкриються троянди. Кольорові троянди розкриваються набагато швидше, ніж червоні троянди, які, як правило, обробляють, щоб вони розкривалися довше.

 2. 2

  Розташуйте зелень, взявши по центру долоні найвище рослину і додаючи до нього в обидві сторони решта, поки зелень не буде схожа на руку. Відріжте стебла знизу врівень і поставте у вазу. Зелень повинна бути міцно зафіксована. Якщо стебла зелені будуть недостатньо міцно скріплені, розпадеться весь букет. Якщо потрібно додати стебел, додавайте. Для букета з 11 троянд необхідно, в середньому, половину оберемки папороті Румор.

 3. 3

  Першою візьміть найвищу, саму пряму і з самим закритим бутоном троянду. Вона повинна бути в 1 -? рази вище вашої вази. Вона стане визначальною по висоті і ширині вашого букета, пам`ятайте про це. Занурте стебло в прохолодну воду, а потім різко відхопити ножицями під кутом, щоб троянда стала ідеального розміру по висоті. Помістіть її в центральний отвір сітки.

 4. 4

  Виберіть наступні 5 троянд, з точки зору закритості бутона, висоти і рівності стебла. Перш ніж помістити троянду до зелені, видаліть всі великі шипи. Тримайте троянди прямо поруч з вазою і рухайте їх по вертикалі до тих пір, поки верхівки бутонів цих 5 троянд не зрівняються з основою бутона першої троянди, вміщеній у вазу. Зріжте всі 5 кольорів під кутом по одній довжині, так щоб вони, стоячи у вазі, мали необхідну висоту. Розмістіть їх навколо центральної троянди приблизно на однаковій відстані один від одного.

 5. 5

  Відміряйте висоту решти п`яти троянд на 16-20 см коротше найвищою троянди. Троянди повинні розташовуватися на однаковій відстані від основи бутона центральної троянди і від краю вази. Зріжте їх під кутом по одній довжині.

 6. 6

  Розподіліть п`ять троянд біля краю вази так, щоб не залишилося порожнечі і щоб у готовій композиції троянди у вазі були видні з будь-якого кута зору. Не всі троянди до цього моменту можуть бути там, де б ви хотіли їх бачити, нічого страшного.

 7. 7

  Виберіть найкрасивішу, пишну і найбільш розкриту троянду і помістіть її в центрі передньої частини композиції. Незважаючи на те, що композиція складена "по колу", у неї повинна бути передня сторона. Можна навіть, якщо хочете, підрізати цю троянду трохи коротше, оскільки на ній буде основний акцент, відповідно, вона повинна бути найкоротшою трояндою у вазі.

 8. 8

  Заповніть всі порожнечі рослинами-наповнювачами. Розділіть їх і розподіліть рівними частинами по всій вазі. Не потрібно ними заповнювати весь простір, інакше композиція стане занадто пухкою і важкою. Важливо, щоб був простір для повітря і рівний розподіл кольору. Особливу увагу приділіть квітці, на який робиться акцент. Рослини-наповнювачі обрамити і підкреслять всі інші квіти. При цьому вони завжди повинні бути нижче і сидіти глибше, ніж основний квітка, тобто троянда.
 9. 9

  Відійдіть від композиції на деяку відстань і киньте прискіпливий погляд: чи не залишилося "порожнеч", які необхідно заповнити кольором. Погляньте на композицію під тим кутом, під яким вона потім буде виглядати. Якщо вона буде стояти на півметровій висоти столику, погляньте на неї з цієї точки зору, і ви побачите більше верхній частині, ніж нижній, відповідно, акцент повинен бути зроблений там. Якщо ви будете сидіти навколо букета, розгляньте його з цієї позиції, з усіх боків. Якщо він буде стояти високо, прослідкуйте, щоб нижня частина букета теж добре виглядала.

 10. 10

  Якщо в букеті проглядають технічні деталі (стрічка, стебла ітд), додайте зелені, але не забудьте про простір для повітря.

 11. 11

  Насолоджуйтесь своєю композицією!

Поради

 • Підрізайте стебла під кутом вниз на рівні приблизно п`яти сантиметрів від кінця стебла, або вище, де стебло безбарвний.
 • Ніколи не подрезайте стебла ножицями. Вони перетискають поживні канали в стеблі. Використовуйте тільки незазубренное вістрі ножа.
 • Якщо квіти вже у вас, а букет буде потрібно лише пару днів по тому, їх необхідно охолодити, щоб вони довше зберігали свій вигляд. Їжа виділяє етиленовий газ, смертельний для квітів, тому не пишіть надовго в холодильник. Краще знайти для них темне прохолодне місце і помістити в прохолодну воду.
 • Кінці стебел моментально висихають і починають набирати повітря, тому кладіть квіти у воду, як тільки з`являється можливість.
 • Можна створити гарну композицію без квітів, за допомогою однієї лише зелені, скомпонувавши кілька її різновидів.
 • Підрізайте троянди гострим ножем під кутом. Всупереч поширеному переконанню, зовсім не обов`язково підрізати стебла прямо у воді. Тримайте троянди в окремому контейнері до тих пір, поки ви не будете готові підрізати стебла. Вода, оточуюча зовнішню сторону стебла, запобігає формуванню повітряних "кишень", здатних перешкодити всмоктуванню води квіткою.


 • На садових трояндах, або трояндах, вирощених для флористів, можуть залишатися так звані "транспортні пелюстки". Це зовнішні пелюстки, які залишають, щоб головки квітів не пошкодилися в процесі перевезення. Перш ніж ви помістіть троянди в композицію, або після, якщо забудете, видаліть один або два зовнішніх "потворних" пелюстки, захопивши їх між великим і вказівним пальцем і розгойдавши з боку в бік, щоб відокремити їх від основи.
 • Міняйте воду кожні два дні, додаючи свіжу і прохолодну, насичену поживними речовинами. На четвертий день подрежьте кінці ще на пару сантиметрів і помістіть квіти назад в контейнер. Щоб не переробляти композицію, можна дістати її з води всю цілком і підрізати кінці рослин одночасно, а потім знову поставити у вазу.
 • Якщо у вас є плющ або яке-небудь інше садова рослина, воно може стати більш цікавим доповненням до композиції, ніж стандартна зелень.
 • Експериментуйте з різними рослинами-наповнювачами, папоротевими, ягодами, зеленими гілочками та іншими. Можна використовувати зелень з будь-якого вже старого і зів`ялого букета.
 • Щоб прискорити розкриття свіжих бутонів, використовуйте злегка теплу воду. Для збереження же кольорів найкраще підходить прохолодна вода.
 • Додайте у воду у вазі 1 чайну ложку цукру і 1 краплю белільной вапна, якщо у вас немає інших поживних речовин для квітів.

Попередження

 • Обережно, не пролийте вапно на одяг.
 • Будьте акуратні з шипами на трояндах!
 • Деякі квіти і рослини, використовувані як зелень, можуть бути отруйними, тому будьте уважні, якщо поруч є діти або домашні тварини.
 • Щоб продовжити життя своїх квітів, не ставте букет на телевізор або під прямі сонячні промені, а також навпроти нагрівальних або охолоджувальних повітря приладів.

Що вам знадобиться

 • Ваза середнього розміру, з малюнком або без, висотою бажано, як мінімум, 40-50 см.
 • Тонка прозора клейка стрічка (необов`язково)
 • 11 троянд з найдовшими стеблами з доступних.
 • Оберемок більш дрібних квітів, наприклад, гипсофилу, гвоздичник, золотарник ітд. - Будь-яка рослина з маленькими квітками або суцвіттями, якими можна заповнити простір між трояндами і зеленню. Чим більш рідкісні і яскраві, тим краще.
 • Оберемок зелені. Папороть - це основний продукт флориста, але набагато більш стильною буде виглядати вирощена вами біля будинку або в саду зелень.
 • Гнучкий стебло зелені, яким можна було б обмотати нижню частину вази і довші і міцні чагарникові гілки для прикраси букета між трояндами. Якщо ви використовуєте свіжу вирощену вами зелень, дайте їй отмокнуть в холодній воді, поки ви готуєте інші рослини.