Як стати ясновидцем

Ясновидіння - це здатність "бачити" майбутнє, але, усупереч поширеним стереотипам, ясновидіння не працює від кришталевих куль і складних ритуалів ворожіння. Перш ніж розвинути ваш дар ясновидіння, вам варто попрацювати над розвитком ваших природних інтуїтивних здібностей. Коли ви налаштували ці здібності, почніть тренувати ваш мозок включатися в зображення, звуки, почуття і загальну енергію, яка оточує вас. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися більше про цей процес.




Частина 1 з 4: Вправи для розвитку інтуїції і сприйняття

 1. 1

  Працюйте з прямою інтуїцією. Пряма інтуїція, або буквальна інтуїція, це той вид інтуїції, яку ви використовуєте, коли запитуєте себе про конкретну ситуацію.
  • Сядьте зручніше. Сядьте в тихому місці і сконцентруйтеся на диханні, поки ваше тіло повністю не розслабиться.
  • Подумайте про ситуацію, про яку вам хотілося б більше знати. Сконцентруйтеся тільки на цій ситуації протягом декількох хвилин.
  • Запитайте - вголос або про себе - про пряму інтуїції щодо цієї події в найближчому майбутньому.
  • Відпустіть свої думки. Вам може знадобитися зробити це кілька разів, перш ніж у вас щось вийде, але концентруючи всю вашу енергію на конкретній ситуації, у вас буде більше шансів включити свою інтуїцію і дізнатися щось нове про цю ситуацію, ніж про що-небудь іншому .

 2. 2

  Працюйте з непрямою інтуїцією. Непряма інтуїція, або символічна інтуїція, концентрується на природній здатності мозку вловлювати ключові моменти і деталі в будь-якій ситуації шляхом розвитку вашої здатності бачити і тлумачити ментальні символи.
  • Візьміть олівець і листок паперу.
  • Запитайте себе: "Що мені потрібно в житті в даний момент?" Повторіть це питання три рази, роблячи паузу після кожного разу, щоб представити себе двигающимся до більш значного відповіді з разу в раз.
  • Після того, як ви задали собі це питання тричі, візьміть олівець і намалюйте перший символ, який прийде вам на розум.
  • Зітреш символ. Розберіться, що цей символ означає з вашої точки зору і як це значення відноситься до вашого життя.

 3. 3

  Прислухайтеся до ваших снам. Людський мозок проходить через фазу швидкого сну кожні 90 хвилин, і як раз протягом цієї фази ми бачимо сни. Сни можуть бути дуже ефективним інструментом на вашому шляху до інтерпретації сигналів від зовнішніх стимуляторів, які ваша підсвідомість уже проаналізувало.
  • Перед сном покладіть блокнот і ручку поруч з вашою ліжком. Задайте собі питання або сконцентруйтеся на певній життєвій ситуації, до якої ви шукайте інтуїтивний відповідь. Повторюйте це якомога більше разів до того, як ви заснете.
  • Коли ви прокинетеся, запишіть ваші сни. Якщо вам нічого не приснилося, напишіть або намалюйте перше, що прийде вам в голову.
  • Повторюйте цю вправу поки ви не отримаєте відповідь на ваше запитання або рішення до вашої ситуації.

 4. 4

  Спробуйте читання наосліп. Для такого читання вам знадобиться система порожніх карток, які допоможуть вам сконцентрувати вашу енергію на проблемі і використовувати ваша підсвідомість, щоб інтуїтивно знайти рішення до неї.
  • Сядьте за стіл, приготувавши три порожні картки.
  • Подумайте про питання або ситуації, в якій вам потрібна допомога вашої інтуїції. Напишіть три різних рішення до цього питання, по одному на кожній картці.
  • Переверніть картки відповідями вниз. Перемішайте їх і залиште лежати відповідями вниз на столі.
  • Проведіть руками над картками. Не поспішайте, розслабтеся і спокійно дихайте.
  • Переверніть картки назад написами вгору. Та картка, до якої ви відчували найбільшу тяжіння, містить правильне рішення.

Частина 2 з 4: Розвиток ясновидіння

 1. 1

  Відпустіть ваші страхи. Більшість викладачів телепатичного розвитку кажуть, що найбільша перешкода на вашому шляху до ясновидіння - страх перед знанням вашого майбутнього.
  • Визначте джерело вашого страху. Часто ваш страх може бути чимось дуже простим, наприклад, занепокоєнням, що ви будете нерозумно виглядати, але іноді це може бути і щось страшне з вашого дитинства, що блокує ваші здібності ясновидіння.
  • Позбавтеся від вашого страху, постійно повторюючи про себе або вголос ствердну фразу, наприклад, "Я готовий відпустити весь свій страх перед майбутнім."

 2. 2

  Підвищіть ваше візуальне уява. Перш ніж ви зможете використовувати ясновидіння для отримання відповідей до прямих, конкретних питань, вам буде необхідно поліпшити вашу здатність бачити яскраві образи в розумі. Ви можете розвинути цю здатність через просте вправи по візуалізації.
  • Уявіть, що ви тримаєте сім кульок. Кожна кулька повинен бути різного кольору.
  • Відпускайте кульки один за іншим. Простежте за тим, як кожен кульку летить у блакитну височінь і зникає в ній, перш ніж відпустити наступний кульку і таким же чином простежити за ним.
  • Виконуйте вправу, поки ви не простежте від початку до кінця рух кожного з кульок.

 3. 3

  Сформулюйте конкретне питання. Коли прийде час використовувати ваші здібності ясновидіння, переконайтеся, що ви сформулювали дуже конкретне питання, щоб ви могли воістину дістатися до суті справи.


  • Остерігайтеся загальних питань на кшталт "Чи сподобається мені мій день народження цього року?" Відразу ж починайте думати про те, як би ви насправді хотіли б відсвяткувати ваш день народження, а потім задайте більш конкретне питання, наприклад, "Чи влаштують мені мої друзі і родичі вечірку на мій день народження цього року?"

 4. 4

  Розкрийте ваш третє око. Поставивши запитання, зробіть три глибокі вдихи. Сконцентруйтеся на області між вашими очима. Ця точка - чакра, відома як "третє око", яка, за твердженнями екстрасенсів, несе відповідальність за візуальні здібності ясновидіння.
  • Продовжуйте дихати, концентруючи всю вашу увагу на цій області. Шукайте горизонтальну овальну фігуру між вашими очима. Це і є ваш "третє око". Попросіть його розкритися, повторюючи ваше прохання, поки він не розкриється і ви не відчуєте як тепла хвиля енергії розіллється по всьому вашому тілу.

 5. 5

  Нехай візуальні образи прийдуть до вас природним шляхом. Чи не уявляйте нічого. Якщо образи виглядають нечітко, скажіть їм - вголос або про себе - стати більше і чіткіше.
  • Бачення при ясновидіння зазвичай приймають форму зображення всередині або поза третього ока, або форму фільму всередині або поза вашої голови.
  • Зображення можуть бути чорно-білими або різнобарвними. Більше того, вони можуть бути або дуже схожими на життя, або у формі мультфільмів.
  • Якщо ви не можете зрозуміти, що ваші бачення означають, запитаєте вголос або про себе: "Що означають ці бачення?"
  • Ви отримаєте відповідь у формі відчуття, думки або звуку.
  • Якщо спочатку у вас нічого не вийде, продовжуйте повторювати вправу, поки ви не отримаєте якісь відповіді. Коли ви тільки почнете практикувати ясновидіння, відповіді можуть здаватися туманними і нечіткими, але важливо продовжувати вірити собі у що б то не стало.

Частина 3 з 4: яснослухання, ясночувствованіе і яснознаніе

 1. 1

  Знайте різницю між цими видами ясновидіння. Коли люди думають про екстрасенсорних здібностях і передбаченні майбутнього, вони найчастіше думають про ясновидіння. Ясновидіння - практика "бачення" майбутнього, але є й інші почуття, за допомогою яких ви можете передбачати майбутнє.
  • Яснослухання - це здатність "чути" екстрасенсорну енергію.
  • Ясночувствованіе - здатність "відчувати" енергію. Найпоширеніші види ясночувствованіе - інстинктивні почуття і співпереживання.
  • Яснознаніе - це здатність "знати" щось, не розуміючи, як ви це знаєте. Якщо у вас була бабуся або тітонька, яка завжди знала, що хтось у родині захворів до того, як їй про це повідомляли, у неї були здібності яснознанія.

 2. 2

  Розвинути яснослухання можна шляхом концентрації на звуках у вашій уяві. Для цього вам буде необхідно налаштувати вашу сприйнятливість до оточуючих вас звукам, а також до звуків всередині вас.
  • Коли ви вночі лежите в ліжку, свідомо прислухайтеся до звуків, які ви зазвичай не помічаєте. Відокремте і визначте кожен зі звуків. Повторіть вправу з якомога більшій кількістю звуків перед тим, як ви заснете, і продовжуйте вправлятися протягом тижня.
  • Прислухайтеся до порад яснослухання. Уявіть, ніби ви включаєте радіо і настроюєтеся на хвилю вашої станції яснослухання. Почніть задавати питання і прислухайтеся до будь словами або звукам, які ви отримаєте у відповідь. Ці слова можуть бути тихими або гучними, ясними або незрозумілими, але почувши відповідь, ви повинні проаналізувати його значення.

 3. 3

  Працюйте над ясночувствованіем, сконцентрувавшись на енергії іншої людини. Один з найефективніших способів розвинути ясночувствованіе - це намагатися прочитати енергію і почуття інших людей. Для цього існує кілька вправ.
  • Попросіть друга показати вам фотографію когось, кого ви не знаєте, але кого ваш друг знає дуже добре. Подивіться в очі людини на фотографії і спробуйте зрозуміти, що ця людина відчував у момент, коли була зроблена фотографія. Запитайте себе, змогли б ви довіряти цій людині і чи бачите ви щось, що відрізняє його від інших людей. Перевірте ваші здогадки, розпитавши вашого друга про цю людину.
  • Попросіть друга дати вам предмет, що належить комусь, кого ви не знаєте, але кого ваш друг знає дуже добре. Цей предмет повинен бути чимось, що ця людина часто носить, тому що такі предмети найкраще вбирають енергію людини. Потримайте предмет в руках і визначте, просочений чи він позитивної або негативної енергією.

 4. 4

  Яснознаніе можна розвинути через вправи з автоматичного письма. Розвиток цієї здатності в чому нагадує розвиток інтуїції. Вам буде необхідно сконцентруватися на вправах, які допомагають вам організувати ваші думки і поняття, наприклад, на автоматичному листі.
  • Сядьте за стіл і візьміть ручки і аркуш паперу. Задайте собі будь-яке питання і напишіть перше, що прийде вам в голову, навіть якщо це споконвічно схоже на щось зовсім стороннє.
  • Примусьте ваш мозок бути спостерігачем у цій вправі. Не дозволяйте собі думати про одержуваної інформації і не намагайтеся управляти їй. Просто пишіть думки в міру їх появи, поки вони не стануть з`являтися з легкістю.
  • Прочитайте, що ви написали. Якщо щось зловить вашу увагу, обведіть це і спробуйте проаналізувати після того, як ви прочитали все, що написали.

Частина 4 з 4: Як поліпшити ваш досвід

 1. 1

  Ведіть щоденник. Чи намагаєтеся ви розвинути інтуїцію, ясновидіння, яснослухання, ясночувствованіе або яснознаніе, відстеження ваших екстрасенсорних успіхів і невдач у щоденнику допоможе вам ще більше розвинути ваші здібності.
  • Ведучи щоденник, ви зможете зрозуміти, які здібності та інтуїція розвинені у вас найкраще. Щоденник також дозволить вам перевіряти вірність ваших здогадок і передбачень і оцінювати відповіді, які ви отримуєте.

 2. 2

  Знайдіть друга по інтуїції. Навіть якщо ніхто з ваших друзів і родичів не намагається розвинути їхні здібності ясновидіння, вам слід знайти хоча б одну людину, з ким ви могли б ділиться вашими думками. Це допоможе вам краще розуміти ваші бачення і передчуття.
  • Діліться записами у вашому щоденнику і обговорюйте ваші тлумачення.
  • Обговорюйте будь схожий досвід, з яким стикався ваш друг, і допомагайте їй чи йому аналізувати сни і бачення, які представляють для вашого друга загадку.