Як стати експертом в математиці

Математика - це більше, ніж просто рівняння, теореми, алгебра і геометричні побудови. Ви думаєте, що ніколи в житті не досягнете успіху в математиці? Нервуєте перед кожною контрольною? Просто відкиньте убік всі ці страхи! Дотримуйтесь даними радам, і ви не тільки зможете зрозуміти все розмаїття математики, а й станете експертом у цій науці. Читайте далі.

Кроки

 1. 1

  Заняття на канікулах - Канікули - час задоволення. Однак, якщо ви плануєте підтягнути математику, необхідні коректування в ваших планах.
  • Поряд з розвагами виділяйте небагато часу (хоча б 2 години), щоб повторювати матеріал попередніх занять.
  • Якщо вам щось стає незрозуміло, відразу ж звертайтеся за допомогою до старших або друзям, щоб все прояснити. (Також можна вдатися до допомоги Інтернету)
  • Якщо ви закінчили з повторенням, влаштуйте собі перерву на 1-2 дні (особливо не спокушайтеся, ще багато чого чекає попереду).
  • До кінця канікул ви підтягнете математику (хоча б трохи) і будете готові до школи.

 2. 2

  Концентрація - Цей пункт вимагає найбільшої уваги, коли йдеться про математику.
  • Будьте уважні і не літайте в хмарах на уроках. У навчальний час відстороняйтеся від сторонніх думок і концентруйтеся тільки на темі уроку.
  • Ні на що не відволікайтеся (інакше ви втратите концентрацію). Якщо ваші друзі надто вам заважають, знайдіть інше, відносно спокійне місце.

 3. 3

  Робіть позначки - на заняттях ведіть окремий зошит з математики. Записуйте туди всі важливі математичні поняття, які обговорювалися на уроці (і намагайтеся розібратися в них). Було б чудово, якби ви записували кожне сказане вчителем слово, але це практично неможливо. Особливо стежте за тим, щоб записи були написані розбірливо й зрозуміло, але намагайтеся писати швидко, опускаючи всі короткі другорядні слова.

 4. 4

  Якщо ваш учитель досить гарний і звертаємо Вашу увагу те, що саме може зустрітися в тесті, виймайте з цього користь - записуйте.
 5. 5

  Прояснює все, що вам не зовсім зрозуміло - Якщо вам щось незрозуміло, необхідно відразу ж в цьому розібратися. Але, поки ви розбираєтеся, намагайтеся не турбувати клас і вчителя.

 6. 6

  Чи не відставайте в класі - заняття з математики, особливо з алгебри, як поверхи, надбудовуються один над іншим, тому, якщо ви проспали весь вересень, у вас будуть великі неприємності, коли прийде жовтень... Намагайтеся дисципліновано робити домашнє завдання з математики і бути уважним на уроках. Якщо у вас це увійде в звичку, заняття в цілому здадуться легше.

 7. 7

  Обзаведіться партнером по навчанню - Знайдіть у класі кого-небудь, хто так само сильно дбає про успішність на заняттях. Візьміть за правило робити разом домашнє завдання або обговорювати його по телефону. Математика, можливо, здасться не такою вже страшною, якщо займатися нею разом з кимось. До речі, думати над вирішенням завдань разом з другом може бути навіть забавним.

 8. 8

  Візьміть за правило вчитися в певний час. Знайдіть час, в яке ви можете займатися кожен день. Це може бути всього 30 хв, але якщо ви зможете сказати: «Я буду вчитися кожен день о 4:30», ви досягнете значних успіхів. Люди не люблять змінюватися, але якщо ви звикнете вчитися у свій час у своєму спеціальному місці для навчання, буде легше братися за роботу.

 9. 9

  Знайдіть репетітора- це може бути платний репетитор або хтось із ваших друзів. Не чекайте, поки ваші позначки почнуть знижуватися, а знайдіть репетитора при перших труднощах. Не бійтеся приймати будь-яку доступну допомогу.

 10. 10

  Зберігайте спокойствіе- багато людей страждають від страху перед математикою. Одна думка про неї змушує їх нервувати і викликає почуття невпевненості у своїх силах. Через це вони відкладають навчання і домашнє завдання, поки не стає занадто пізно. Не дозволяйте математики залякувати вас або засмучувати. Можливо, її важко вчити, але ви зможете це зробити.

 11. 11

  Надолужуйте те, що ви могли пропустити або з тріском провалити. Незалежно від того, чи просить ваш учитель повторно виконати домашнє завдання, про яке ви забули, (я знаю: ваш собака з`їв його) чи ні - але у вас немає іншого шляху, окрім як зробити його. Ви точно не здасте тест за матеріалом вівторка, якщо не розумієте лекцію, яка була в понеділок, так як ви були зайняті в п`ятницю ввечері. Виконання попередніх тестів і домашніх завдань може послужити хорошим способом повторення пройденого матеріалу перед важливою перевірочною роботою!

 12. 12

  Чи не списуйте. А якщо списуєте, повертайтеся і проробляйте роботу самостійно, поки все не зрозумієте. 95% правильно виконаного тесту може здатися відмінним результатом, але наступний тест ви все одно провалите. Звичайно, це заїжджена фраза, але від того, що ви списуєте, страждаєте тільки ви.

 13. 13

  Готуйтеся до контрольних работам- Слідкуйте за тим, що буде в кожній контрольній і тренуйтеся вирішувати такого роду завдання. Попросіть у вчителя пробну роботу. Готуйтеся до контрольних зі своїм «товаришем по навчанню» і висипайтеся перед кожною з них.

 14. 14

  Не чекайте останньої хвилини. Намагайтеся щовечора потроху готуватися до важливих робіт. Якщо ви будете готуватися в ніч перед контрольною, то, ймовірно, все забудете, будете втомленим і непідготовленим. Найкраще просто повторити ключові ідеї і поняття за день до контрольної роботи і на ранок.

 15. 15

  Математика не так складна, як ви думаєте. Вона не схожа на природничі науки або мови. Це не той предмет, який потрібно зубрити - в математиці потрібно практикуватися. Практикуйтеся 1:00 кожен день. Будьте уважні і концентруйтеся на тому, що ви робите. А також намагайтеся зрозуміти, що таке математика насправді. 16. 16

  Не користуйтеся калькулятором при виконанні домашнього завдання. Їм необхідно користуватися тільки для перевірки відповідей. Якщо ви використовуєте калькулятор, то саме він, а не ваш мозок, проробляє всю роботу по вирішенню завдання. Якщо ви використовуєте калькулятор, вам буде важко досягти успіху в математиці. Користуйтеся ним лише для перевірки відповідей. Якщо тільки мова не йде про геометрію, коли вам необхідно знайти кут трикутника або корінь з великого числа.

 17. 17

  Відвідайте ці приголомшливі, цікаві, легкі веб-сайти з вивчення математики і користуйтеся їх підказками.https://homeschoolmath.net, https://letsplaymath.net, https://math.com, https://bcmath.ca, https://letsplaymath.net, https://mathcs.slu.edu - Ці веб-сайти дуже корисні.

 18. 18

  Завжди робіть домашнє завдання вчасно. Робіть його відразу після занять, коли сам урок ще свіжий у вашій пам`яті. Домашнє завдання - відмінною спосіб практикуватися в математиці.

 19. 19

  Заучуйте таблиці з раннього віку. Таблиця множення дуже важлива на заняттях в старших класах. Краще вивчити її напам`ять у ранньому віці, хоча б множення на числа від 1 до 11. Ви повинні бути здатні її розповісти, навіть якщо вас розбудять вночі.

 20. 20

  Вивчайте і запам`ятовуйте формули. Вони дійсно важливі на деяких уроках. Якщо ви забудете формулу, весь урок, можливо, буде марний. Тому важливо вчити формули на практиці, а не шляхом заучування. Ви повинні не зубрити їх, а розуміти, з чого вони випливають.

 21. 21

  Математика, можливо, буде даватися легше, якщо ви зрозумієте її суть. Постарайтеся зрозуміти, про що вам намагаються сказати на кожному уроці. Суть алгебри полягає лише в пошуку заданого числа за допомогою мови математики. Негативні числа стоять перед нулем і використовуються зі знаком мінус. Суть геометрії полягає в зображенні деяких фігур. Це все дуже просто. Вивчайте повністю матеріал кожного уроку без найменшого коливання. Слідкуйте за тим, що б ви всі знали і розуміли.

 22. 22

  Займатися математикою весело через математичні ігри та завдання. З їх допомогою вивчайте математику разом з друзями й товаришами. І ви, можливо, побачите, що це цікавий і веселий спосіб освоювати її. Існує багато сайтів, в тому числі пропонують безкоштовні ігри та завдання з математики. Відвідайте їх.

 23. 23

  Дивіться простіше на математику і з легкістю вивчайте її. Математика - це забава, до того ж найцікавіша з усіх дисциплін і одна з найважливіших. Скористайтеся цими підказками, і вони обов`язково вам допоможуть !!!

Поради

 • Завжди перевіряйте вашу роботу або завдання щонайменше двічі, перед тим, як здати.
 • Вивчайте математику в тихому провітреному приміщенні, сидячи на окремому стільці за окремим столом.
 • Кожен день робіть домашнє завдання з математики, щоб тримати свій розум у формі.
 • Цікавтеся математикою, і отримуйте від неї задоволення, як і від інших, що подобаються вам предметів.
 • Щодня практикуйтеся в математиці.
 • Покращуйте результати пробних тестів і стежте за часом їх виконання.
 • На уроках використовуйте хороший геометричний набір.
 • Практикуючись, використовуйте олівець, тоді ви зможете стерти допущену помилку.
 • Тренер в арифметиці "n" раз, поки не опануєте їй досконало.
 • На заняттях переписуйте з дошки всю інформацію.

Попередження

 • Ніколи не здавайтеся. Завзято працюйте і намагайтеся з усіх сил.
 • Ваші успіхи залежать тільки від одного - вашого бажання досягти успіху. Якщо насправді ви не хочете докладати зусиль і жертвувати чимось, ніякі поради, ідеї або схеми особливо вам не допоможуть. Тільки ви несете відповідальність за вашу освіту і ваше життя. І, нарешті, остання порада - працюйте ні з завзятістю, а з розумом.