Як стати президентом США

Чи ви думаєте, що у вас є всі дані для того, щоб стати наступним президентом США? А також ви роками практикувалися вимовляти іннаугураціонную мова? То вам випала прекрасна можливість почерпнути всю необхідну для цього інформацію з нижчевикладеній статті.
Метод 1 з 4: Вимоги

 1. 1

  Переконайтеся в тому, що вам виповнилося 35 років і ви народилися на території США. Вам також необхідно спочатку прожити як мінімум 14 років на території США, перш ніж балотуватися в президенти Америки. (Однак, якщо ви не відповідаєте вищесказаним вимогам, то давайте просто розгляне гіпотетичну можливість вашого становлення президентом цієї країни, адже ці знання можуть стати в нагоді скрізь, адже погодьтеся, приємно мати директора, який чудово міг би зійти за президента Америки.)
  • Поки що не існує ніяких поправок до віковому і географічним вимогам. Ні, Барак Обама не народився в Кенії. Ви повинні бути стовідсотковим американцем. І ще вам не завадить кристально чисте кримінальне минуле.

 2. 2

  Час причепуритися. Давайте не будемо заглиблюватися в безодню американських стандартів повних матеріалізму і марнославства, а просто відзначимо той факт, що зазвичай вибирають за "красиві очі" або, так би мовити, зустрічають по одягу. Так що вам буде привід зачесатися.
  • Вам знадобиться пара розкішних костюмів і краватка (червоний або синій) для участі в ваших важливих конвенціях і зустрічах. А для виступів перед місцевими городянами вам не завадить кілька простих, але акуратних сорочок. Не турбуйтеся про запонки, тому що вам доведеться працювати засукавши рукава.
  • Працюйте над посмішкою. Ваша посмішка повинна сяяти і проголошувати: "Ти! Так, ти. Я все це роблю тільки для тебе, тому що я піклуюся про тебе!" Чи говорить це ваша нинішня усмішка? А коли ви почнете посміхатися таким чином, чи відповідає ваше тіло цього?

 3. 3

  Відшліфуйте свою мову рухів тіла. Відтепер ви є політиком. Незалежно від того, чи вірите ви в те, що говорите чи ні, вам необхідно вимовляти свої промови переконливим і відповідним чином. Можливо, ваша мова лежить перед вами на аркуші паперу, але чи погоджуються ваші рухи тіла з вимовними словами?
  • Звикайте до незручним і незграбним ситуацій, адже згодом вам доведеться переносити жар напруженій атмосфери запеклих дебатів і розмов. Адже ви навряд чи хочете опинитися на місці Джеймса Клеппер, який посилено витирав піт з лиця при спробі пояснити світові, що Агентство національної безпеки США не шпигувало за діяльністю цивільних осіб.
  • Синхронізуйте свої слова зі своїми рухами тіла. Багато політиків можуть сказати таке як: "Я щиро відкритий до розмов з молоддю", одночасно виконуючи загрозливе помах вказівним пальцем або показуючи свій стиснутий кулак аудиторії. Дані слова і рухи тіла нормальні самі по собі, але при одночасному виконанні можуть зіграти злий жарт по відношенню до мовця. Так що скористайтеся дзеркалом і Підстройте рухи тіла під свої слова.

 4. 4

  Працюйте над своїм резюме. Протягом останніх 70 років, кожен кандидат, незалежний від однієї з чільних партій, був або колишній сенатор, губернатор або п`ятизірковий генерал. Так що, якщо ви працюєте офіціантом або працівником ресторану швидкого харчування, вам слід можливо задуматися про хоча б якої-небудь керуючої посади.
  • Вашим планом "Б" може послужити залучення значного позитивного відгуку з боку засобів масової інформації, представників партій, потенційних організаторів вашої кампанії та спонсорів. Але перш за все, зверніть увагу на наступні факти:

 5. 5

  Обзаведіться друзями. Неймовірно великою кількістю друзів. А точніше, слід шукати найбільш забезпечених друзів. Звичайно, завжди добре мати багато друзів, але погодьтеся, завжди добре мати друга, який здатний профінансувати вашу кампанію у всіх штатах.
  • Не варто розчаровуватися, якщо спочатку вам не вдається залучити достатньо уваги людей. Багатьом іншим людям вдалося розмістити своє ім`я на виборчій бюлетені, маючи всього лише жменю голосів. Брадфорд Літтл балотувався в 2008 і отримав всього 111 голосів. Я впевнений, що і у вас знайдеться 111 друзів. Джонатан Аллен фінішував з 482 голосами. Чим більше, тим краще, але навіть невелика кількість прихильників здатне дати вам можливість обиратися.

Метод 2 з 4: Виплутатися з бюрократичних мереж

 1. 1

  Увійдіть, щоб стати офіційним кандидатом. Якщо ви витратите або зберете більше 5000 доларів для вашої кампанії, то ви автоматично зважаєте кандидатом згідно Федеральної виборчої комісії (ФВК). Відвідайте їх сайт, щоб почати рухатися в напрямку здійснення ваших планів.
  • Вам буде необхідно оновлювати свою фінансову інформацію і тримати ФИК в курсі про ваші витрати і доходи. Якщо ви можете собі дозволити, то найміть когось займатися цими питаннями, адже ви будете дуже зайняті на посиденьках, вечірках, застіллях, зустрічах і прийомах, щоб займатися будь-якими фінансами.

 2. 2

  Додайте своє ім`я на виборчій бюлетені. Виконайте це у всіх 50 штатах, що може виявитися важким і дорогим задоволенням, але ж не кожен день випадає така можливість як балотуватися в президенти США, так що, якщо гуляти, так гуляти на всю. Вважайте це внеском у себе або внеском інших людей в вас.
  • Кожен штат різний, так що вам потрібно буде зв`язатися зі Штатним секретарем для отримання та заповнення необхідних форм і прохань. Ваша мета - це зібрати якомога більше підписів і голосів в кожному штаті. Почніть з відвідування веб-сайтів та збору потрібної інформації.

 3. 3

  Організуйте президентський розвідувальний комітет. Швидше за все це буде безкорислива організація, яка буде розвідувати і перевіряти працездатність вашої кампанії. Створіть веб-сайт, в якому ви викладете свої цілі і завдання. Зробіть ваші заяви дуже переконливими і щирими. Збирайте думки людей щодо ваших пропозицій, таким чином, поширюючи слух про себе.
  • Зберіть команду польових працівників, які будуть ходити від одних дверей до іншої і поширювати добру звістку про вас. Проробіть таку в якомога більшій кількості метрополій, а також в областях, де вам потрібно зміцнить свою репутацію.

Метод 3 з 4: Крига скресла

 1. 1

  Приготуйтеся командувати парадом. Тепер, коли ви є офіційним кандидатом і ваш комітет сказав: "хочете вірте, хочете ні, але ми в силах домогтися успіху!", Час поширювати інформацію про себе, а також прийшов час обзавестися знайомствами в місцевій друкованій конторі, і підготувати своїх рідних і близьких кружляти навколо так близько вашого передвиборчого логотипу впродовж наступних 2 років.
  • Придумайте дизайн логотипу для футболок, магнітів для холодильника і дрібничок для автомобілів, а також наклейки та плакати з вашим логотипом і фірмовою фразою. Попросіть власників місцевих підприємств повісити кілька ваших плакатів у своїх закладах або навіть назвати який-небудь продукт на честь вас (хоча б тимчасово). Попросіть своїх друзів поширити ці речі в інших містах теж.
  • Збагатите віртуальний світ своєю присутністю! Відкрийте свій канал на "YouTube", Організуйте веб-сайт або блог. Звідти сторінку своєї кампанії на "Facebook", "Twitter" і "Instagram". Як же ще достукатися до нового покоління виборців? 2. 2

  Майте чітке уявлення і логічно обґрунтовану думку щодо всіх останніх політичних подій і тенденцій. Адже, коли люди побачать ваше обличчя на різних плакатах, то вони будуть задаватися питанням про те, хто ця людина, за що він стоїть і серйозні ваші наміри. Так, ви серйозно налаштовані зробити зміни на краще і ви стоїте за здорове справу.
  • Якщо ви плануєте що-небудь змінити, то добре заплануйте це (наприклад, надання гуманітарної допомоги іншим країнам). З якою партією у вас більше спільного? Підтримується ви позицію цієї партії щодо основних питань? Чи вважаєте ви себе консервативним або більш ліберальним людиною?
  • Переконайтеся в тому, що ваші погляди добре відображені на всіх ваших блогах і сторінках соціальних мереж, а також ясно Поясни вашу точку зору своїм рідним і близьким, адже чим більше людей будуть здатні пояснити ваші погляди за вас, тим краще.

 3. 3

  Закладіть міцний фундамент для своєї кампанії. Які ваші цілі? Зниження податків? Підвищення рівня життя? Створення робочих місць? Поліпшення якості освіти? Подумайте про всіх тих обіцянках з інших передвиборних кампаній, - які зміни ви хочете пообіцяти?
  • Не завадить, звичайно ж, вірити в те, що ви говорите. Буде набагато легше залишатися вірним собі і не виляти з боку в бік, намагаючись догодити всім і відразу.

Метод 4 з 4: Прийшов, побачив, переміг

 1. 1

  Почніть кампанію. Використовуючи ваших партнерів зі ЗМІ, спробуйте знайти спосіб як можна краще і ефективніше поширювати вести про себе, швидше за все, шляхом статей в газетах, реклами на білбордах.
  • Найкраще почати проводити ранні збори ваших соратників у таких штатах, як Айова, Нью-Гемпшир і Південна Кароліна. Ці штати можуть дати вам гарне перевагу, з яким буде складно змагатися в майбутньому. Вони також можуть добре вплинути на вашу партійну кандидатуру.
  • Будьте готові подорожувати. Якщо ви не чекали такого розвитку подій, то киньте займатися цим вже зараз. Вам щодня доведеться намотувати кілометри навколо країни, так що запасіться дезодорантом, зубною щіткою і абонементом в вашої улюбленої мережі готелів.
  • Кампанія вимагає великої кількості грошей. Придумайте найбільш простий шлях приймати внески і підтримувати зв`язок з вашими початковими прихильниками. Адже вони будуть вашими годувальниками ще довгий час.

 2. 2

  Відшліфуйте ваші переговорні здібності. На щастя, ви, можливо, вже практикували публічні виступи місяцями, так що основні аспекти вам будуть зрозумілі. Але коли ви станете в яскравому світлі прожекторних вогнів, під тиском таймера, то навіть у самого бувалого кандидата можуть затрястісь коліна. Починайте практикуватися вже зараз, ви про це не пошкодуєте.
  • Добре знайте те, у що ви вірите і за що стоїте. Ви повинні прекрасно володіти не тільки своєю інформацією, а й бути добре ознайомленим з пропозиціями ваших суперників, а також пам`ятаєте чого хочуть голосують люди. Добре підготуйтеся, прорахуйте всілякі розвитку подій, адже на вас буде дивитися вся країна, і у ваших інтересах постати при цьому як упевнена в собі людина, а не як тремтячий і потіє від страху новачок.
  • Вивчіть якомога більше успішних і перевірених підходів для проведення дискусій і політичних дебатів. Ви повинні постати сильним, але не до сміху упертим, турботливим, але не занадто м`яким, а також вам слід бути харизматичним до мозку кісток.

 3. 3

  Чекайте все, що завгодно. Ви витратили багато цінного часу і важко зароблених грошей, а тепер прийшов час зіткнутися з розв`язкою. Якщо ви конкуруєте з представниками чільних демократичної і республіканської партій, то всі ваші зусилля можуть виявитися марними і програш просто неминучий.
  • Обзаведіться відданою підтримкою, перед тим як пірнати в глибокі води політичних баталій. Ваші прихильники завжди будуть поруч з вами, коли вам нелегко. Не просте це завдання - балотуватися в президенти США, так, що поставтеся до цього серйозно, але при цьому не на шкоду здоров`ю.
  • Зазвичай, американці люблять тих кандидатів, з якими вони можуть знайти щось спільне, хоча б трохи. Якщо ви будете міцно триматися на ногах і зберігати тверезість думок, то ваша кампанія принесе вам успіх в будь-якому випадку - програєте ви чи ні.

Поради

 • Якщо ви думаєте, що у вас є все, для того, щоб стати президентом США і ви хочете принести щось від чого виграє вся країна, то не здавайтеся!
 • Придумайте класний слоган, що-небудь таке, що приверне увагу людей і повідає їм про ваші наміри в межах декількох слів.
 • Дуже добре, якщо у вас є вища освіта у сфері політології чи юриспруденції, таким чином, люди будуть вважати, що ви розбираєтеся у своїй справі.
 • Не слід бути каверзним і атакувати або лихословити щодо інших кандидатів. Це виглядає пішло.
 • Відпрацьовуйте свій автограф. Адже у президента підпис має бути президентська!

Попередження

 • Будьте абсолютно впевнені в тому, що ви дійсно хочете цим займатися. Ваше життя може змінитися до невпізнання.