Як купити зірку

Хочете "купити" свій власний палаючий куля газу в космосі? Міжнародний Астрономічний Союз є єдиним інститутом, що має право називати зірки, але ви можете неофіційно купити зірку і дати їй особливе ім`я. Ви отримаєте сертифікат на ім`я зірки, а також астрологічний малюнок, що показує, де знаходиться ваша зірка. Читайте далі, щоб дізнатися, як купити свою власну зірку.

Кроки

 1. 1

  Відвідайте сайт Міжнародного Регістру Зірок. Він пропонує безліч варіантів, як упізнати вашу зірку. Ви можете вибрати звичайний, люкс або найкращий пакети для своєї зірки.
  • Звичайний пакет включає сертифікат з ім`ям зірки і координатами, а також малюнок, що показує місцезнаходження зірки.  • Пакет люкс включає матовий сертифікат в рамці, а також астрологічний малюнок.
  • Найкращий пакет включає сертифікат в рамці і малюнок в рамці. 2. 2

  Виберіть ім`я для своєї зірки. Ви можете вибрати будь-яке ім`я, яке хочете. Назвіть її в свою честь, на честь коханої людини, улюбленої команди або будь-якої речі на свій розсуд. Як тільки ви вирішили, ви більше не зможете змінити ім`я зірки.

 3. 3

  Заповніть форму, щоб зареєструвати свою зірку. Виберіть звичайний, люкс або найкращий пакети і заповніть форму. Вам необхідно заповнити ім`я зірки, а також своє ім`я, адресу та інформацію про оплату.

 4. 4

  Отримайте доставку від Міжнародного Регістру Зірок. Коли ви замовите пакет, то незабаром отримаєте сертифікат і малюнок поштою.

Попередження

 • Знайте, що запис про вашу зірці буде визнана тільки в базі даних і книзі Міжнародному Регістрі Зірок. Імені кожної зірки відповідає спеціальний "зоряний номер", що видається Міжнародного астрономічного союзу. МАС не має нічого спільного з покупкою зірок, і вони не визнають вашу зірку.