Як зареєструватися як виборця в Інтернеті (для США)

Реєстрація виборців обробляється штатом, в якому ви проживаєте. Хоча процес реєстрації може змінюватися, станом на травень 2013 року, 17 штатів дозволяють виборцям зареєструватися в Інтернеті. Прочитайте ці керівні принципи, щоб дізнатися, як зареєструватися як виборця у вашому штаті за допомогою Інтернету.
Частина 1 з 4: Зберіть документи

 1. 1

  Подайте, видане штатом, водійське посвідчення або посвідчення особи. Всі штати, де дозволена реєстрація виборця в Інтернеті, вимагають виконання даної директиви.
  • Якщо у вас немає посвідчення особи, виданого штатом, тоді потрібно звернутися особисто або відправити свою заяву поштою.

 2. 2

  Зачекайте, поки у вас не буде посвідки на проживання в окрузі, в якому ви подаєте заяву. Майже всі штати відправляють карту для підтвердження реєстрації виборця за адресою, який є в архіві. Щоб мати можливість подати реєстрацію для голосування, більшість штатів вимагає, щоб ви проживали на території штату протягом 30 днів.

 3. 3

  Переконайтеся в тому, що ви прямуєте всім рекомендаціям по реєстрації виборців. Ви повинні бути старше 18 років, бути громадянин США і не відбувати термін тюремного ув`язнення.

 4. 4

  Щоб проголосувати, необхідно зареєструватися, принаймні, за 30 днів до наступних виборів. Більшість виборчих офісів вимагають завчасно реєструватися в Інтернеті. Можна подати заяву особисто вже ближче до дня самих виборів.

Частина 2 з 4: Доступ до реєстрації виборця в штаті

 1. 1

  Відвідайте Національну конференцію законодавчих зборів штатів, щоб знайти посилання на інтернет-сторінку для реєстрації виборця. Ви знайдете посилання за адресою: https://ncsl.org/research/elections-and-campaigns/electronic-or-online-voter-registration.aspx
  • У деяких штатах були прийняті закони про реєстрація в Інтернеті зовсім недавно, тому їх процедури поки ще не реалізовані. NCSL часто оновлює посилання для виборців на своєму веб-сайті.

 2. 2

  Відвідайте веб-сайт державного секретаря штату, щоб отримати бланки для реєстрації виборця. Якщо ваш штат не дозволяє реєстрацію виборця в Інтернеті, ви зможете почати процес реєстрації, роздрукувавши бланк реєстраційної форми.
  • Ви також можете роздрукувати єдину форму реєстрації виборця на сайті Комісії США зі сприяння виборам, за адресою: https://eac.gov/voter_resources/register_to_vote.aspx

Частина 3 з 4: Початок реєстрації виборця в Інтернеті

 1. 1

  Виберіть "Реєстрація для голосування" на своєму сайті держсекретаря штату.
  • Порядок решти розділів в процесі реєстрації веб-виборців буде відрізнятися в залежності від штату.

 2. 2

  Дайте відповідь на початкові питання, щоб підтвердити свою відповідність вимогам для реєстрації як виборця.

 3. 3

  Введіть своє ім`я та адресу.


  • Увімкніть поштову адресу, якщо він відрізняється від вашого місця проживання.
  • Вам також може бути запропоновано вказати адресу, де ви були зареєстровані в останній раз, щоб голосувати. Тому що для голосування можна бути зареєстрованим тільки в одному місці.

 4. 4

  Увімкніть дату свого народження і водійське посвідчення / ідентифікаційний номер.
  • Можна вибрати варіант, щоб ввести свою адресу електронної пошти і номер телефону. Хоча електронна адреса не є обов`язковим, ви можете отримати підтвердження своєї реєстрації виборця, якщо вирішите його включити.

 5. 5

  Виберіть партійну приналежність, якщо хочете. Також може бути запропоновано заповнити графу - етнічна приналежність.

 6. 6

  Переконайтеся, що інформація введена вірно, підтвердивши підписом в Інтернеті або натиснувши на кнопку підтвердження.

Частина 4 з 4: Підтвердження реєстрації в Інтернеті

 1. 1

  Чекайте отримання підтвердження реєстрації виборця по електронній пошті або звичайною поштою протягом 30 днів після подання заяви.

 2. 2

  Перегляньте детально підтвердження вашої карти або в електронному вигляді. Внесіть зміни, якщо якісь деталі вказані невірно.

Що вам знадобиться

 • Державне посвідчення особи з фотографією
 • Домашня адреса
 • Національна конференція законодавчих зборів штатів / веб-сайт Держсекретаря
 • Особиста інформація