Як вмовити батьків дозволити вам зробити пірсинг

Деякі батьки неохоче дозволяють своїм дітям робити пірсинг. Якщо ж ви правильно підійдете до вирішення питання, то легко зможете схилити батьків на свою сторону.

Кроки

 1. 1

  Ведіть себе так, ніби це щось погане і буденне. Підніміть питання невимушено, наприклад, на сімейній вечері. Можете почати розмову таким чином: "Мам, передай, будь ласка горошок. Це що у тебе, нові сережки? До речі, хотіла запитати, чи можна мені пробити у вухах ще одну дірку?". Якщо ви заговорите про це мимохідь, це не буде виглядати для батьків чимось серйозним.

 2. 2

  Будьте готові до відмови. Будьте готові, тому що, швидше за все, батьки закотять очі і дадуть відповідь категоричним "ні", - майте запасний план! Якщо вони дозволять, це буде для вас приємною несподіванкою.

 3. 3

  Скажіть батькам, чому вам цього хочеться. Повторюючи батькам "Я хочу пірсинг", ви не досягнете результату. Поясніть батькам, чому ви хочете пірсинг. Підкресліть те, що ви зараз молоді, і вам потрібна можливість пробувати нові речі, щоб зрозуміти, хто ви є насправді. Скажіть, що вам подобається те, як пірсинг виглядає, і що це дуже модно, і вам хотілося б спробувати це до того, як ви почнете працювати і будете обмежені дрес-кодом. Ви можете сказати, що це ваш спосіб виражати себе і показати, хто ви є насправді.

 4. 4

  Беріться за одного батька інфекцій. Якщо батьки не розуміють ваш інтерес до пірсингу, спробуйте схилити на свій бік хоча б одного з батьків. Для цього вам краще вибрати більш поміркованим з них. Коли ви переконаєте його подивитися на ситуацію вашими очима, він допоможе вам переконати другого батька.

 5. 5

  Використовуйте аргументи, з якими батькам буде важко сперечатися. Наприклад:
  • "Я хочу бути собою, мені все одно, що про мене подумають люди".
  • "Я дорослішаю і відчуваю, що мені потрібно якось виражати себе".
  • "Завдяки цьому я буду відчувати, що отримав якусь нагороду за всі ті гарні речі, які я роблю".
  • "Я ніколи не буду носити його в домі". Цей аргумент хороший, якщо ваш пірсинг не вимагає носити його постійно.

 6. 6

  Правильно вишиковуйте фрази. Подумайте про ключові слова, які допоможуть вам переконати батьків дозволити вам пірсинг. Використовуйте такі слова, як "будь ласка", "допомогти", "буду", "моя особистість", "свобода", "я", "мені", "прикраси", "індивідуальність", "самовираження" і т. Д. Просто будьте обережні і не використовуйте їх надто багато, не потрібно без кінця повторювати свої аргументи.
 7. 7

  Піднесіть пірсинг як елемент мистецтва. Не використовуйте часто слова, на зразок "пірінга": не говоріть "сережки" - говорите "прикраси" - не кажіть "мені подобається" - говорите "краса" - використовуйте слово "люблю" так, нібито пірсинг - ваше улюблене захоплення.

 8. 8

  Чи не приводите в приклад своїх друзів. Найгірше, що ви можете зробити - сказати "Вероніка зробила пірсинг, чому мені не можна?".

 9. 9

  Уникайте злості і роздратування в розмові з батьками про пірсингу. Вони не змінять своєї думки, якщо ви почнете кричати на них. Навпаки, це покаже вас як вкрай незрілу особистість.

 10. 10

  Обговоріть це зі своїми батьками. Обговоріть з батьками причини, за якими ви хочете більше пірсингу, ніж просто сережки, і будьте готові до питання, на зразок "Яка від цього користь?". Переконайтеся, що зможете назвати хороші, переконливі причини.

 11. 11

  Потренуйтеся! Потренуйтеся говорити те, що збираєтеся сказати, безпосередньо перед розмовою. Якщо хочете, можете записати аргументи і завчити їх, але під час розмови не потрібно сидіти і читати з листа, - стане ясно, що ви репетирували. Просто майте чітке уявлення про те, що збираєтеся сказати, щоб не втратити тему і не відволікатися.

 12. 12

  Досліджуйте питання. Чим більше ви будете знати про те вигляді пірсингу, який хочете, тим краще. Ваші батьки побачать, що ви знаєте, чого хочете, і вважатимуть вас достатньо зрілим. До того ж, якщо ви дізнаєтеся достатньо інформації про пірсингу, який збираєтеся собі зробити, то зможете бути впевнені в тому, що дійсно хочете цього, і що цей тип пірсингу вам підходить.

 13. 13

  Використовуйте власні гроші. Якщо можете, дізнайтеся ціну пірсингу, який ви собі вибрали, накопите грошей і запропонуйте заплатити за нього самостійно.

 14. 14

  Подумайте про безпеку пірсингу. Головна тривога батьків у питаннях пірсингу виходить з страху, що їхні діти зроблять пірсинг в небезпечному місці у не сертифікованого фахівця. Знайдіть сертифікованих майстрів пірсингу у вашому місті і визначитеся з салоном, в якому ви будете робити пірсинг. Найдешевше місце зазвичай є некращим варіантів.

 15. 15

  Проявіть готовність йти на компроміс. Якщо батьки відмовили, обговоріть з ними, чому їм не подобається ця ідея, і спробуйте прийти до компромісу. Наприклад, ви можете поставити другу сережку у вусі замість того, щоб проколювати ніс. Якщо ви будете вести себе зріло, батьки побачать, що ви всерйоз обдумуєте їх тривоги, завдяки чому будуть більше схильні до діалогу. 16. 16

  Запитайте батьків, в якому віці вони (ймовірно, мама) проколювали собі вуха. Будьте обережні, коли станете питати про це, стежте за тим, що говорите! Не питайте кожен день. Вони можуть відмовити вам.

Поради

 • Якщо батьки відмовлять, скажіть: "Ви можете хоча б подумати про це?"
 • Попросіть про це як про нагороду за хороші вчинки, які ви здійснювали, за клопоти по будинку і т. Д., Або в якості подарунка на День народження або Новий Рік.
 • Враховуйте настрій батьків і дійте відповідно до них.
 • Іноді батьки негативно ставляться до пірсингу, бо в їхній час його робили тільки "погані хлопці" і "хулігани". Зробіть все, щоб переконати їх, що часи змінилися.
 • Найкраще говорити один на один з батьком, проте, якщо такого варіант ні, ви можете обговорити це під час поїздки в машині або за сніданком, - так вони будуть думати про цей весь день.
 • Ніколи не здавайтеся! Можливо, батькам знадобитися півроку, щоб, нарешті, дозволити вам зробити пірсинг.
 • Якщо батьки відмовлять, бо їм не подобається те, як пірсинг виглядає, запропонуйте носити прозорий сережку або виймати пірсинг по приходу додому, носячи його тільки з друзями.
 • Якщо ви почули відмову, не заперечуйте, а просто скажіть: "Як сумно, що ти не відчуваєш те ж, що відчуваю я".
 • Якщо у вас є тітка або дядько з пірсингом, спробуйте зробити так, щоб він поговорив з вашими батьками.
 • Просіть ввічливо.

Попередження

 • Погана ідея - робити пірсинг за спиною у батьків, намагатися зробити його самостійно або просити друзів зробити це, якщо вони непрофесіонали. Це може спричинити за собою безліч ускладнень: інфекцію, змішання пірсингу, ненадійний або неточно зроблений пірсинг, травму, шрами і багато іншого, не кажучи вже про гігієну і болю! Краще почекати півроку, отримати дозвіл батьків і зробити пірсинг у професіонала, ніж розлютитися і на емоціях зробити це самостійно в шкільному туалеті швейною голкою.
 • Якщо ви бачите, що батьки починають злитися все сильніше і сильніше, просто відступите і через пару днів або тижнів тактовно спробуйте знову.
 • Переконайтеся, що хочете пірсинг надовго, бо зазвичай отвори від пірсингу тримаються кілька років.
 • Якщо ви отримаєте пірсинг в якості нагороди за хорошу поведінку або хороші оцінки, а потім почнете вести себе погано або потрапите в неприємності в школі, батьки можуть змусити вас вийняти пірсинг.
 • Будьте готові почути "ні".
 • Переконайтеся, що батьки не зляться на вас за що-небудь, інакше будуть відмовляти вам знову і знову.
 • Батьки можуть розлютитися.

Що вам знадобиться

 • Гроші на пірсинг, ювелірна прикраса / біжутерія, рідина для очищення та дезінфекції.