Як вмовити своїх батьків дозволити вам з'їхати, коли вам виповниться 16

Дані кроки працюють, але тільки якщо їх дотримуватися неухильно! Та й до того ж - це виключно важко для більшості підлітків. Найкраще дана порада підійде тим підліткам, у яких є чим похвалитися (манери, гарні оцінки, чи не сперечаються постійно, і т.д.) перед своїми батьками.

Кроки

 1. 1

  Проявіть фінансову обов`язковість. Тобто знайдіть роботу, влаштуйте дворову розпродаж і помістіть гроші в ваш банк. Не витрачайте їх (вам вони знадобляться).

 2. 2

  Плануйте наперед. Визначтеся, де ви збираєтеся жити приблизно за місяць, перед тим, як з`їжджати. Переконайтеся, що ви знаєте наступне:
  • Плата за місяць (точна сума, ніяких від $ 400 до $ 500);
  • Ціна за в`їзд (депозит, витрати);
  • Як далеко знаходиться ваше нове житло (Чим ближче, тим краще - батьки просто з розуму сходять, коли їх 16-річне чадо їде за 150 км від них).  • Як довго ви збираєтеся там жити. «Назавжди» - не відповідь. Вони, як правило, припускають, що ви їдете туди ненадовго, а потім будете жити зі своїми друзями.
  • Які друзі (за наявності таких) будуть жити з вами і як довго. Хлопчик / Подруги, можливо, не будуть схвалені (опеньків ж більшістю батьків), тим не менш, вам слід розповісти правду і довіритися своїм батькам, щоб вони смоли довіритися вам. Брехня нікуди не приведе.
  • Чи плануєте ви закінчити старшу школу або коледж (для більшості підлітків в будь-якому випадку). Тільки так чи ні! Ніяких «може бути».
  • Назбиравши грошей на які ви будете жити там протягом третини або половини періоду всього перебування на новому місці. Більшість батьків будуть вам допомагати і платити за вас, однак, завжди є межа.

 3. 3

  Попросіть своїх батьків зібратися у вітальні, там, де всі зможуть присісти. Вимкніть телевізор, радіо, приставку, тощо ... 4. 4

  Скажіть щось на зразок цього: «Мама, тато (все, що доречно для вашої родини), як ви знаєте, мені щойно виповнилося 16 і я переконана, що я досить відповідальна, щоб з`їхати і жити однією на новому місці. Я шукала нове житло і знайшла ось це місце (надайте вашу інформацію). Це тільки в (x) кілометрах звідси і я буду жити (одна або з друзями) і закінчу / Не закінчивши старшу школу або коледж. Я розумію, що мені тільки 16 (допомагає їм усвідомити, що ви теж розумієте, про що просите), але я хотіла б випробувати себе і довести, що я здатна жити сама для себе і для вас. Я дуже сильно вас люблю і сподіваюся, що ви мене поважаєте так само, як і я вас », (бачите, де зіграють роль ваші досягнення перед батьками?).

 5. 5

  Зачекайте і моліться / сподівайтеся / сидите смирно, робіть все, що ви зазвичай робите, коли чогось дуже сильно хочете. Сподіваюся, все складеться вдало, і ви зможете з`їхати.

Поради

 • Не змушуйте батьків прийняти рішення в той же день. Дайте їм час подумати про це. Адже це ж величезна подія у вашому житті.
 • Ніколи не кричіть або підвищуйте свій голос. Це просто знищить будь-які майбутні спроби переконати їх.
 • Якщо всі спроби провалилися, в деяких місцях, у вас є право з`їхати без згоди батьків, а в інших - ні. Якщо ви хочете з`їхати, переконайтеся, що ознайомилися з усіма законами вашого району не тільки по частині самого факту з`їзду, але і з тим, що ви в точності можете взяти з собою при переїзді. Наприклад, у Новій Зеландії, ви легально можете з`їхати і жити одна без згоди батьків, коли вам виповниться 16, і ви можете взяти з собою все, що вам купили або ж ви самі собі це купили. Ви також можете входити в будинок батьків, коли їх немає вдома, щоб взяти свої речі, за умови, що ви не вламуються (наприклад: використовуйте ключ). Дізнайтеся про схожі законах у вашому районі перед тим, як що-небудь подібне пробувати.
 • Розподіляйте гроші з розумом. Ніяких витрат «наліво», інакше ваші батьки помітять, що ви більше зацікавлені витрачати, ніж збирати.
 • Якщо вони скажуть ні, не турбуйтеся (дивіться рада №2)

Попередження

 • Усвідомте, що якщо ваші батьки не застосовують силу і адекватні, вам, ймовірно, буде найкраще жити разом з ними, ніж одній. Приміром, ймовірно, ви живете в будинку, за який ви не платите іпотеку, їсте їжу, куплену і іноді приготування не вами, і не морочитися витратами за комунальні послуги. Ваші батьки можуть купувати вам речі і прати за вас. Коли ви живете одна, у вас, ймовірно, не буде достатньо вільної готівки (вам доведеться платити за всі ваші потреби), або часу (вам доведеться працювати виключно старанно, щоб мати можливість утримувати себе, поки ви відвідуєте школу і сидите всі уроки). Це не буде нон-стоп вечірка.
 • Ці поради підходять не всім! Результати будуть різними.