Як збільшити свої шанси на побачення

Рекомендації щодо збільшення своїх шансів не отримати відмову від `дівчини своєї мрії`, коли ви запрошуєте її на побачення.

Кроки

 1. 1

  Дізнайтеся, що вона думає про ваших друзів. В одній школі був абсолютно приголомшливий хлопець, але через те, що він водився з грубими і невихованими хлопцями, ніхто з дівчат не хотів з ним спілкуватися.

 2. 2

  Не ведіть себе по-хамськи з її справжніми друзями. Якщо ви не зрозуміли суть першої рекомендації, ДРУЗІ МАЮТЬ ДЛЯ ДІВЧАТ ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ ЗНАЧЕННЯ !!! Подружитеся з кимось з її кращих друзів- якщо ви їй сподобаєтеся, друзі можуть допомогти вам все влаштувати. Або вони можуть натякнути вашої коханої на те, що ви їй цікавитеся. АЛЕ не зближує занадто сильно з її подругами, вона може вирішити, що ви цікавитеся ними, записати вас в "просто друзі" і почати зустрічатися з іншим хлопцем.
  • Якщо ви впевнені, що подобаєтеся їй, і у вас вистачить пороху, підійдіть до неї, коли він стоїть у колі своїх подруг. Дівчатам здається, що це дуже мило.

 3. 3

  Будьте милим. Якщо хлопець не готовий хоча б трішки виглядати нерозумно, дівчата вважають, що з ним не варто зустрічатися. Подаруйте їй троянду (ТІЛЬКИ НЕ ЧЕРВОНУ. Вона може висміяти вас, ніяких червоних троянд, поки не було визнання в любові або ви не Прозустрічалися цілий рік). Виберіть білі або жовті, можливо, рожеві, якщо вона знає, що подобається вам не як друг. Квіти - це шлях до серця дівчини. Ви будете здивовані, скільки очок можна отримати в очах дівчини, завдяки сторубльовой троянді.
 4. 4

  Чи не женіться її. Увага лестить, дівчата люблять його. Але вам НЕОБХІДНО жити повноцінним життям і крім відносин (друзів і так далі).

 5. 5

  Не будьте нерішучі. Дівчатам подобаються впевнені в собі хлопці, АЛЕ робіть іноді або навіть частіше те, чого вона хоче. Дівчатам подобається, коли хлопець розуміє, що від нього вимагається, ПЛЮС ви заробите додаткові бали, якщо з`ясуєте це самостійно. Якщо ви дійсно не знаєте, що їй потрібно, запитаєте у її друзів або в іншої дівчини.

 6. 6

  Піклуйтеся про себе. Ось список того, що потрібно робити ОБОВ`ЯЗКОВО:


  • Регулярно мийте голову.
  • Ніякої жирної шкіри. Гірше, ніж жирне волосся, тільки жирна шкіра, користуйтеся численними продуктами проти акне для хлопців.
  • Купуйте джинси, які будуть добре на вас сидіти, не надто тісні, але і не дуже вільні, всього одну пару, вони завжди будуть добре виглядати.
  • Слідкуйте за тим, щоб зуби були білими. Якщо ви носите брекети, виберіть зелені або сині, не сірі, срібні або жовті і не червоні. Підбирайте світлі тони, а не темні.

 7. 7

  Не будьте залежні від неї. Дівчата терпіти не можуть, коли до них ходять додому кожен день.

Поради

 • Зробіть для неї що-небудь, наприклад, понесіте її підручники- це легко, безкоштовно, і їй буде приємно, плюс їй це сподобається, бо для неї це знак, що вона подобається хлопцеві, і ви сподобаєтеся їй тільки за те, що зробили це для неї.
 • Прочитайте Гру Нілу Стросса.