Як збільшити кількість волосся на грудях

У вас зовсім немає волосся на грудях? Або у вас всього декілька волосків? Не бійтеся! За допомогою цього посібника, ми сподіваємося, ви зможете побачити на своїх грудях кущ вже через місяць. Прочитайте цю статтю і дізнайтеся, як цього домогтися.
Частина 1 з 2: медичні поради для поліпшення росту волосся на грудях

 1. 1

  Приведіть у порядок свій рівень тестостерону. Обговоріть з лікарем свій рівень тестостерону, який має своєрідне ставлення до втрати волосся. При нестачі тестостерону волосся не росте, а надлишок перетворюється в дигідротестостерон, який зменшує волосяні фолікули. Так як ви не можете просто так придбати тест на тестостерон в аптеці, вам доведеться відвідати лікаря.
  • Почніть займатися спортом. Втрата ваги та силові тренування сприяють збільшенню рівня тестостерону. Підіть у спортзал і серйозно займіться тренуваннями. Ви відчуєте себе більш сильним, а також зможете відростити волосся на грудях.
  • Приймайте харчові добавки з тестостероном, якщо лікар визначив у вас його низький рівень. Приймайте добавки тільки за рекомендацією лікаря. Якщо у вас нормальний рівень тестостерону, і ви будете приймати добавки, то фермент перетворює надлишок тестостерону в гормон, що зменшує волосяні фолікули. Це погано для росту волосся.
  • Обговоріть зі своїм лікарем інгібітори естрогену. Ваш лікар повинен знати, чи доречно приймати інгібітори естрогену для росту волосся на грудях у вашому випадку.

 2. 2

  Ніколи не приймайте стероїди для поліпшення росту волосся на грудях. Анаболічні стероїди становлять серйозну небезпеку для здоров`я. Існують десятки, якщо не сотні, різних анаболічних і андрогинних стероїдів з різними побічними ефектами, тому не безпечно вживати стероїди для поліпшення росту волосся.

Частина 2 з 2: неперевірені домашні засоби

 1. 1

  Поголіть груди. Якщо у вас вже є волосся на грудях, то гоління зробить їх товщі, але не допоможе вирости новим волоссю (це одна з причин, чому дівчата видаляють волосся воском, а не голяться). Голінні зрізає волосся біля кореня, там, де він товстий, тому він відростає товщі по всій довжині. Пошукайте додаткову інформацію про те, як правильно голити волосся на грудях, в інтернеті.
  • Голіть груди кожні 2-4 тижні.

 2. 2

  Нанесіть нітрат міконазолу (також відомий як крем дактарин). Вранці, після душу втирайте дактарин масажуючими рухами в область грудей. Цей відомий спосіб стимуляції росту волосся, хоча і не перевірений.
  • Примітка: Нітрат міконазолу використовується для лікування ножного грибка і вагінальних інфекцій. Використовуйте в міру і обережно.

 3. 3

  Розріжте цибулину навпіл і зрізом протріть груди. Втирайте цибулю в груди круговими рухами. Як тільки поверхня лука висохне, отрежте близько 5 мм лука і продовжуйте. Це може допомогти, так як цибуля містить сірку, а цей мінерал відомий поліпшенням росту волосся.


  • Напевно, краще не використовувати цей спосіб протягом дня через запах. Робіть це перед сном, а вранці прийміть душ.

 4. 4

  Зверніться за порадою до родича-чоловіка. Це може бути незручно, тому зверніться до того, кому ви довіряєте.
  • Якщо родич-чоловік запитує, чому ви задаєте подібні питання, у вас є два варіанти:
   • Розповісти правду про свої наміри виростити волосся на грудях, і, може бути, він поділиться з вами своїм секретом. Можливо, вам не буде про що турбуватися.
   • Просто сказати, що ви випадково вибрали цю тему для розмови.

 5. 5

  Будьте терплячі. Ріст волосся, ймовірно, почнеться не раніше, ніж через пару тижнів, а значні зміни ви побачите не так вже й скоро. Будьте терплячі і не припиняйте процедури. Можливо, вам так не здається, але у світі є дуже багато набагато більш важливих речей, ніж волосся на грудях.

 6. 6

  Міфи про зростання волосся. Існує кілька міфів про те, як відростити волосся і придбати мужню гриву. Багато з них були викриті наукою і є помилковими.
  • Збільшення припливу крові НЕ покращує ріст волосся. Можливо, вам порадили натирати груди зубною щіткою, щоб посилити кровообіг, яке повинно збільшувати ріст. Це не правда.
  • Прочищення пір НЕ допоможе зростанню волосся. Деякі вважають, що закупорені пори закривають волосся під шкірою і перешкоджають їхньому росту, тому прочищення пір є простим способом поліпшення росту волосся. Це не так. Прочищення пір і видалення омертвілих ділянок шкіри корисні для організму, але це не поліпшить зростання вашого волосся.


Cite error - $ 2