Як уберегтися від сексуальних збоченців

Щодня навколо нас є невідомі маніяки. Ми повинні навчитися уникати їх і вживати заходів, коли це стає справжньою проблемою. Ось кілька способів, щоб захистити себе і бути поінформованим про небезпеку.

Кроки

 1. 1

  Не піддавайтеся їх чарівності. Сексуальні збоченці можуть бути дуже хорошими, доброзичливими людьми, особливо для дітей. Якщо хтось постійно намагається залишити вас наодинці, ізолювати від друзів або членів сім`ї, то щось тут не так. Ці люди часто подають сигнал або створюють «гри» непристойного торкання:
  • Дотику до області грудей молодої дівчини або до промежини будь-якої дитини. Вони можуть потім сміятися чи хихикати, кажучи: "Ой! Я вас торкнувся?" Якщо це випадково, то більше не повторитися. Якщо це погане намір, то це трапиться знову, ймовірно, дуже швидко, і може бути щось на кшталт: "Ой - я знову зробив це! Я вас торкнувся !?" - Супроводжуючи дотиком до чутливого місця. Він або вона може навіть нахабно запитати «чи сподобалося це вам». До того часу повинна спрацювати ваша бойова тривога, але іноді ви говорите собі: «О, це була випадковість", або "Він просто грає в гру". Він немає - принаймні, ні в яку гру ви не повинні грати.
  • Збоченець може спочатку поплескувати вас по сідницях, а потім, якщо ви засміялися або сказали, що все нормально, або поплеще вас знову, або спробує погладжувати ваші сідниці, або навіть покладе туди руку і залишить, поки ви не відштовхне її. А наступне, що б ви знали, це рука в промежині або спроба дістатися до білизни або під блузку.
  • Маніяк може вести себе досить нахабно. Був один випадок, коли молода дівчина сиділа в пікапі між батьком (водієм) і другом батька (на пасажирському сидінні). Друг закинув руку на дівчину, і, хоча це виглядало доброзичливо, він погладжував рукою між її рукою і грудьми. Він ніколи не робив відкритих рухів, але вона довго відчувала його пальці на грудях. Вона не видала жодного звуку і не поскаржилася батькові, який сидів поруч з нею, так як вважала, що її тато буде злитися на свого друга, і це буде її вина.
  • Розповідайте: маніяк розраховує на те, що ви будете мовчати. Коли та дівчина розповіла батькові про це кілька років по тому, той зізнався, що відчував, що щось не так, але не міг зрозуміти, в чому справа - а потрібно було зупинити машину, вигнати так званого одного на дорогу, і приводом доставити прямо в поліцейську ділянку, щоб написати на нього заяву. Знову ж таки, триваючі спроби доторкнутися до вас, посадити на коліна, або спробувати і тримати далеко від інших, повинні викликати занепокоєння. До речі: цей збоченець продовжував приставати до своєї прийомної дочки, і протягом багатьох років не був виявлений, поки не почав також чіплятися до декільком іншим дівчатам.
 2. 2

  Спостерігайте за їх діями, будьте обізнані про їх пересування. Якщо ця людина, здається, постійно стежить за вами / переслідує вас, про це треба повідомити. Це дуже короткий крок від переслідування до переходу на інше, більш негативну поведінку, наприклад, сексуальний напад або навіть спробу вбити вас.

 3. 3

  Вживайте заходів, якщо ви підозрюєте, що маєте справу з сексуальним маніяком:
  • Розкажіть тому, кому довіряєте. Важливість і актуальність цього кроку не може бути переоцінена - сексуальні збоченці покладаються на ваше мовчання. Вони розраховують на ваші підозри до себе, тому що ви не хочете скомпрометувати когось, у тому числі себе. Якщо ви не впевнені, але є підозри, розкажіть про це дорослому члену сім`ї, якому довіряєте, другу або вчителю, навіть якщо це всього лише для того, щоб вони були уважні і теж стежили за цією людиною.
  • Кожен раз, коли він або вона здаються підозрілими і їх демонстроване поведінку турбує вас, розкажіть про це довіреній дорослому або повноважним органам. Вони допоможуть захистити вас або повідомлять куди слід.
  • Якщо це не так, або якщо це не працює, то сторонитеся маніяків при будь-якій можливості. Познайомтеся з їх розкладом, улюбленими місцями, і як вони зазвичай туди добираються. Знайдіть для себе альтернативу цим місцям / маршрутами і утримуйтеся від розповіді про те, куди ви збираєтеся.

 4. 4

  Будьте готові змінити все, що він дізнається, який-небудь з ваших контактів або особисту інформацію. Приклади: змініть адресу електронної пошти, номер телефону, і т.д. Якщо він знайде щось більш серйозне, наприклад, вашу адресу, то не забудьте тримати вікна зачиненими / замкненими і двері на замку. Вимикайте світло і закривайте жалюзі / штори вночі. Якщо ви нервуєте, подумайте про переїзд - НЕ адресу пересилання. Дайте адресу тільки близьким друзям і членам сім`ї, і переконайтеся, що вони знають, що НЕ МОЖНА ділитися ним без вашого дозволу, тому що ви намагаєтеся уникати когось, хто переслідує вас. 5. 5

  Чиніть опір або уникайте його / її взагалі. Якщо ви як і раніше відчуваєте себе підозріло або ніяково, але поведінка не загострюється, і ви не можете знайти жодних доказів, щоб підкріпити занепокоєння, поговорити з цією людиною, якщо ви відчуваєте в собі сміливість. Скажіть йому або їй: "Ви знаєте, що змушуєте мене відчувати себе в якійсь мірі моторошно. Що це означає?" Може бути, ви отримаєте розумне пояснення. Якщо вам від нього легше, можливо, це допоможе вирішити питання. Якщо ви не зацікавлені в поясненнях, прийміть заходи для активного уникнення цієї людини в майбутньому.

Поради

 • Вивчіть прийоми самозахисту. Це може стати в нагоді в будь-якому випадку, але, звичайно, ви будете раді, якщо ця людина зробить лякаюче рух у ваш бік.
 • Сексуальні збоченці часто в першу чергу чарівні і доброзичливі. Вони приємні і говорять розумно, коли це насправді не так. Вони досягають мети, вказуючи молодим людям, які не визнають в них маніяків, здійснювати дії, або, даючи речам бути зробленими. Якщо ваші тривоги закінчуються, припиняються, змусьте їх зупинитися, а ще краще - тікайте. Не думайте, що ви зобов`язані цій людині що-небудь пояснювати - просто підіть. І ГОВОРИТЕ.
 • Маніяки шукають жертву. Чим менше ви схожі на видобуток, тим краще для вас. Пам`ятайте, що сексуальні збоченці найкраще працюють в атмосфері страху і мовчання - чим більше мішень їх боїться, тим більше вони можуть над нею домінувати і контролювати її. Якщо хтось стосується вас неналежно, або після того, як ви сказали їм віч-на-віч не робити цього, КРИЧІТЬ. Скажи голосно: "Ей, я просив вас не чіпати мене, і тепер я кажу вам прибрати свої руки від мене ..." Репетируйте це коли ви одні, і якщо виходить, то з близькими друзями або родиною. Це допоможе легше зважитися на такий вчинок, коли вам буде потрібно. Якщо щось змушує вас неправильно себе почувати, ви повинні щось сказати або уникнути ситуації. Коли ви говорите, переконайтеся, що інші чують вас, потрібно, щоб люди дивилися в вашу сторону. Останнє, чого хоче маніяк, це щоб на нього звертали увагу і ідентифікували як небезпечного. Іноді збоченець може сильно розсердитися, якщо ви скажіть, що ви не відчуваєте себе комфортно з такою поведінкою. Це вірна ознака того, що ви повинні швидко піти. Бо якби ви сказали благородній людині, що відчуваєте незручність через його поведінки, він би зупинився і вибачився. Важливо розуміти різницю між хорошим і поганим поводженням. Сексуальні збоченці майстра маніпулювання людьми і ситуаціями. Не попадайтеся в їх мережі. Ви не можете довіряти маніякові.
 • Розкажіть кому-небудь про свої занепокоєння - не чекайте, просто скажіть другові або тій людині, якій ви довіряєте. Якщо щось має статися, то один буде знати, з чого почати шукати відповіді.
 • Завжди тримайте номер служби екстреної допомоги або альтернативу на швидкісному наборі (стільниковий телефон і домашній телефон). Таким чином, якщо ви опинилися один на один з ними, і вони намагаються зробити щось небезпечне, ви завжди зможете зателефонувати.

Попередження

 • Будьте обережні при розмові з маніяком або людьми, які його знають. Ви можете випадково розкрити подробиці вашого життя, які можуть бути використані проти вас.
 • Сексуальні збоченці також розвивають дружні відносини з наміченими сім`ями і мають відповідні для дітей вдома з додатковим обладнанням, яке приваблює дітей прийти і пограти, це можуть бути гойдалки, милий щеня або кошеня, хоча у цих людей може не бути власних дітей.
 • Маніяки часто починають з малого, і, здавалося б, безневинного шляху, а потім його розвивають до більш «просунутого» поведінки. Насправді, ви не можете бути впевнені, що станеться щось не так - ось натяк: Кожен раз, коли хтось говорить вам, що те, що вони зробили або намагалися зробити, це "секрет", або, ще гірше , попереджає вас або загрожує завдати шкоди вам або членам вашої родини, якщо ви комусь розкажіть, це вірна ознака того, що вони замишляють щось погане. Пам`ятайте: вони хочуть, щоб ви мовчали. Не робіть цього.
 • Все це сказано, для того, щоб ви були обережні і не бачили "демонів під кожним каменем". Є люди, які добре і люб`язно ставляться до дітей, і для них є обладнання в будинку, але немає своїх нащадків - це не хто інший, як просто хороші люди, які люблять дітей і не мають поки власних. Видивлятися реальні докази і поведінку, які підсумують підозри і настороженість це одне, але, бачити монстрів там, де вони не існують, це параноя. Пам`ятайте, що говорять ваші місцеві поліцейські: сексуальні збоченці, як удар блискавки. Вони небезпечні, але бувають відносно рідко. Хороші люди, які вам допоможуть, як сонячні дні - їх набагато більше, ніж ударів блискавок. Будьте обережні, але не піддавайтеся спокусі стати параноїком. Практикуйте зі своїми дітьми гарне довірливе поведінку. Розігруйте їх - це може бути цікаво. Дозвіл дитині вийти з гри, якщо вона йому не подобається. Маніяки люблять ловити вас зненацька. Вони розраховують на те, що ви не знаєте, що відбувається. Репетируйте те, як виглядає хорошу поведінку і як при цьому потрібно себе почувати. Якщо не виходить, розробіть план дій. Місце зустрічі, або телефонний дзвінок з ключовими словами. Бути в безпеці весело і це показує дитині, як відчувається здорова любов.