Як переконати батьків дозволити вам вечірку з ночівлею

Не завжди так легко переконати своїх батьків дозволити вам вечірку з ночівлею, особливо якщо вони надмірно ощадливі. Природно, що ваші батьки будуть турбуватися про вас, що ночують з друзями. Мало того, що там буде безлад, який потрібно буде прибирати, але ви можете також запросити в будинок тих дітей, яких вони можуть не дуже добре знати. Якщо ви хочете переконати своїх батьків дозволити вам вечірку з ночівлею, то найкраще, що ви можете зробити, це показати, які ви відповідальні і їм нема про що хвилюватися. Якщо ви хочете переконати батьків дозволити вам вечірку з ночівлею, почніть з Кроку 1.
Частина 1 з 3: Правильно запитати

 1. 1

  Запитайте своїх батьків, коли вони в хорошому настрої. Коли потрібно запитати ваших батьків про щось, що ви хочете, правильно обраний час все вирішує. Ваші мама або тато набагато ймовірніше дозволять вам провести таку вечірку в середині спокійного дня в неділю, відпочиваючи на ганку, ніж коли вони приходять додому після напруженого дня на роботі або, витратили весь день на прибирання кухні. Дочекайтеся того часу, коли ваші батьки будуть розслабленими, коли у них не буде мільйона пунктів у майбутньому списку справ, і коли вони взагалі задоволені тобою. Хоча й неможливо точно знати, що відбувається в їхніх головах, ви можете деякий час поспостерігати за ними, щоб отримати уявлення про те, чи дійсно вони прислухаються до вашої пропозиції.
  • Хоча ви не можете точно знати, про що турбуються ваші батьки, не варто запитувати їх у присутності ваших бабусі і дідусі, коли вони чимось займаються за кухонним столом, або коли вони просто здаються занадто втомленими, щоб дійсно вислухати вас. Хоча ви не можете вічно чекати, щоб запитати їх, що краще почекати, поки не настане відповідний час, якщо, звичайно, ви не дуже поспішаєте.

 2. 2

  Попросіть дозволити провести ночівлю в зручний час. Інша проблема, про яку слід поміркувати, це питання часу проведення самої ночівлі. Не просіть провести ночівлю в ніч перед приїздом вашої бабусі, і не просіть тоді, коли ви знаєте, що ваші батьки будуть робити прибирання. Виберіть час, коли їм не потрібно буде займатися клопотами по будинку або коли у них не буде конкретних планів. Чим більш зручний час ви виберете, тим більша ймовірність, що вони погодяться. Ви також повинні вибрати час, коли ви відносно вільні, так що у батьків буде менше шансів знайти відмовку, наприклад: "У вас контрольна з математики / футбольна гра / змагання в цей день."
  • Ви можете дуже, дуже хотіти провести вечірку з ночівлею, як тільки попросите про неї, але важливо, мати, принаймні, кілька тижнів в запасі, щоб збільшити свої шанси на успіх.

 3. 3

  Будьте ввічливим замість того, щоб вимагати. Коли ви збираєтеся щось просити у ваших батьків, будь то купити вам нову відеогру або підвезти в кіно, тон вирішує все. Якщо ви зайдете, і будете вести себе так: «У мене буде вечірка з ночівлею, і ви божевільні, якщо вважаєте, що зможете зупинити мене», тоді вони відмовлять вам швидше, ніж ви і оком моргнете. Замість цього, будьте добрим, розуміючим, і нехай вони знають, що у них є влада. Це зробить їх набагато більш схильними сказати так.
  • Хоча може бути важко, пам`ятати про повагу своїх батьків, коли ви дійсно хочете, щоб вони дали вам те, що ви хочете, поважати їх - це те, що ви повинні робити в будь-який час. Зрештою, вони складають правила вашого будинку, і за умови, що вони досить розумні, ви не повинні скаржитися або бути підлим, якщо ви не отримаєте те, що ви хочете, тому що від цього буде тільки гірше.

 4. 4

  Нехай перша вечірка з ночівлею буде простою. Якщо ви ніколи не були на вечірці з ночівлею раніше, то, ймовірно, не дуже гарна ідея запросити кожну дівчинку в своєму п`ятому класі на свою вечірку з ночівлею. Замість цього, просто запросіть двох або трьох друзів максимум, і не придумуйте ніякої спеціальної теми вечірки або складних страв. Якщо ваші батьки дозволять вам провести веселу і просту вечірку ночівлею, то вони можуть дозволити вам провести в майбутньому вечірку побільше, але ви не повинні закидати їх складними запитами, тому що вони, швидше за все, відмовлять вам у проведенні ночівлі.

 5. 5

  Запропонуйте зробити щось хороше натомість. Ви можете просто чекати, що ваші батьки, скажуть «так» і дадуть вам те, що ви хочете. Тим не менш, ви повинні краще обміркувати це і зрозуміти, що вони були б вдячні, і що вони навіть заслуговують, отримати щось натомість. Ви можете запропонувати, допомогти вимити посуд, робити більше роботи по будинку, ніж ваші батьки, або знайти інший спосіб, щоб виручити їх в питаннях будинку або якимось іншим способом. Якщо ви досить дорослі, може бути, ви можете допомогти в продуктових магазинах, вигуляти собаку, або зробити щось ще, щоб дати своїм батькам трохи більше вільного часу.
  • Ви не повинні просто стояти і чекати їх негативної відповіді. Коли ви закінчите питати дозволу, ви можете додати: "А натомість, я був би щасливий, вичистити холодильник / виносити сміття весь місяць / чистити лоток кошеня, починаючи з цього моменту".
  • Подумайте про це: чи є щось, що ваші батьки дійсно бояться робити, що вони воліли б, щоб робили ви? Може бути, вони завжди скаржаться, дістаючи пошту, відповідаючи на телефон, коли вони знають, що дзвонить телепродавец, або просапуючи сад. Дивіться, якщо є щось, що ви можете запропонувати зробити замість них, вони будуть настільки в захваті, що повинні б дозволити вам провести вечірку з ночівлею натомість.

 6. 6

  Покажіть їм, що це буде хороша можливість для вас, налагодити стосунки з однолітками. Хоча ви не хочете, щоб ваші батьки почувалися винними в тому, як ви виглядаєте, що у вас немає друзів або, що вони не дозволяють вам спілкуєшся з людьми, ви можете випадково зауважити, що для дітей вашого віку досить частотно влаштовувати вечірки з ночівлею , і ви не хочете втратити цю можливість. Скажіть їм, що ви хотіли б, поговорити з друзями під час ночівлі і що ви думаєте, що це буде цікавий спосіб познайомитися з ними краще. Примусьте ваших батьків відчувати, що вони примушують вас упустити веселу можливість.

 7. 7

  Якщо базові підходи не працюють, спробуйте більш радикальні методи. Отже, якщо ви вже пробували бути хорошим, вказували на той час, коли ви були відповідальним, або просто говорили "ну, будь ласка, будь ласка, будь ласка?" і це не спрацювало, ви можете спробувати деякі тактики, які трохи більш різкі. Ось декілька варіантів:
  • Скажіть батькам, що ваш друг дійсно хоче, щоб ви заночували у нього вдома. Після того як вони скажуть «ні», ви можете сказати: "Ну що ж, може тоді він переночує тут?" Більшість батьків дійсно бояться того, що їхні діти йдуть спати в будинок інших батьків і їм набагато комфортніше, дозволити дітям спати в своєму будинку. Якщо це відноситься до ваших батьків, то вони найімовірніше скажуть «так» після вашого першого запитання, тому що вони будуть розглядати ночівлю у вашому будинку, як менше з двох зол.
  • Спочатку запитайте їх, чи можна вам зробити щось більш екстремальне. Ви також можете запитати своїх батьків, чи можете ви зробити щось трохи більш екстремальне, наприклад, відправитися у відпустку разом з другом і його сім`єю, завести собаку, або брати уроки верхової їзди, а потім почекайте, поки вони не скажуть «ні» . Після того, як вони це сказали, виглядаєте дуже засмученим день або два, так, щоб вони думали, що це серйозно. Тоді, випадково запитайте їх, чи можете ви провести вечірку з ночівлею. Якщо вони повелися на ваші хитрощі, то вони, швидше за все, дадуть відповідь «так».
  • Якщо у вас є докучливий молодший брата / сестра або обидва, можна сказати, що вони також можуть приєднатися до ночівлі. Таким чином, ваші батьки отримують безкоштовну няню і можуть трохи відпочити.

Частина 2 з 3: Полегшення їх турбот

 1. 1

  Надайте їм плани ігор, щоб вони знали, чого чекати. Батьки не так сильно відрізняються від своїх дітей. Іноді, найбільша річ, яка їм не подобається це невідомість. Вони можуть заборонити ночівлю, бо вони не знають, чого чекати, і представляють десять дітей, що б`ються подушками і псують всю їх антикварні меблі. Якщо ви хочете, полегшити їх турботи і дати зрозуміти, що нічого жахливого не трапиться, то найкраще, що ви можете зробити, це сказати їм як саме буде проходити ночівля. Ось те, що вони повинні знати:
  • Як багато людей ви збираєтеся запросити
  • Що ви будете їсти
  • Які фільми, якщо такі є, ви будете дивитися
  • Де ваші друзі будуть спати
  • В який час вони прийдуть і коли вони підуть

 2. 2

  Скажіть їм, що ви будете робити всю (або більшу частину) роботи. Ще одна причина, чому ваші батьки можуть не захотіти дозволити вам ночівлю, полягає в тому, що вони вже уявляють собі як готують великий обід і прибирають величезний безлад сутра. Вони також можуть бути стурбовані прибиранням будинку так, щоб він підійшов для ваших друзів і їхніх батьків. Скажіть їм, що ви займетеся всій прибиранням до і після вечірки, і що ви будете стежити, щоб ваші друзі не влаштували великий безлад. Крім того, скажіть, можна зробити щось просте й дешеве, як замовити піцу, щоб вони не відчували, що повинні приготувати мільйон все, щоб ощасливити ваших друзів.
  • Як тільки ви дали зрозуміти, що вашим батькам не доведеться виконувати тонну роботи, вони будуть, швидше за все, не проти ночівлі. Вони також будете вражені, що ви приймаєте так багато ініціативи і показуєте свою відповідальність.

 3. 3

  Дозвольте батькам зустрітися з вашими друзями перед ночівлею. Якщо ваші батьки не ще бачили приятелів, яких ви запросили на ночівлю, то ви повинні запросити їх в гості, щоб ваші батьки побачили, що вони хороші, нормальні люди, яких можна залишити на ніч у їхньому будинку. Запросіть своїх друзів на бейсбольний матч зі своєю сім`єю, або пообідати або подивитися фільм у вашому будинку, так що ваші батьки побачать, що нема чого боятися. Якщо ваші батьки турбуються про те, чи слід давати дозвіл вашим друзям на ночівлю, то демонструючи те, що вони хороші люди, може кардинально змінити їх точку зору.
  • Ваші батьки можуть також відчувати себе комфортніше, якщо вони зустрінуться з батьками ваших друзів, коли будуть забрати їх.

 4. 4

  Скажіть їм, що вони можуть перевірити як справи у вас і ваших друзів в будь-який час. Краща частина в ночівлі для ваших батьків полягає в тому, що вони теоретично можуть перевірити вас практично в будь-який час, на відміну від того часу, коли ви знаходитесь не вдома, а у одного. Розкажіть своїм батькам, що вони завжди зможуть зайти і перевірити як ви, коли ви їсте, дивіться кіно, або просто граєте з друзями. Вони можуть принести вам молоко і печиво або навіть приготувати сутра сніданок, якщо вони захочуть, зробити це-швидше за все, вони в основному залишать вас у спокої, але вони будуть почувати себе спокійніше, знаючи, що у них є можливість легко побачити що з вами .
  • Скажи, що ви залишите свою двері прочиненими або, що ви будете виходити до них кожні кілька годин. Хоча це може бути занадто для вас, це краще, ніж зовсім не проводити ночівлю!

Частина 3 з 3: Демонстрація відповідальності 1. 1

  Посилайтеся на інші випадки, коли ви добре поводилися з друзями. Якщо ви дійсно хочете, щоб ваші батьки, щоб сказали «так», то після того як ви запитайте їх про ночівлю, ви можете нагадати їм про те, що були відповідальним, дивовижною людиною раніше, коли гуляли з вашими друзями. Може, ті ж друзі, з якими ви хочете влаштувати ночівлю, вже бували у вашому будинку минулого тижня. Ви можете сказати щось на кшталт: "Пам`ятаєте, коли Меггі прийшла, щоб подивитися телевізор і з`їсти піцу? Нічого поганого не сталося, правда?" Покажіть їм, що нічого страшного в тому, що ваші друзі, з якими ви вже добре гуляєте, просто проведуть кілька додаткових нічних годин у вашому домі.
  • Ваші батьки повинні бачити, що ви можете вести себе добре, а не просто обіцяти. Складіть список, коли ви раніше добре гуляли з іншими, так що ви зможете привести точні дані і заспокоїти батьків.

 2. 2

  Покажіть, що друзі не будуть відволікати вас від навчання. Якщо ви хочете, щоб ваші батьки дозволили вам ночівлю, то було б непогано принести додому хороші оцінки зі школи. Покажіть своїм батькам, що ви хороший учень, що ви зосереджені на своїй навчанні, і що друзі не будуть вас відволікати. Дружити - це здорово і важливо для вашого розвитку, і ви повинні показати своїм батькам, що контролюєте баланс між роботою і грою.
  • Якщо ваші оцінки не дуже, ваші батьки можуть використовувати це як виправдання, щоб відмовити вам у вечірці з ночівлею. Працюйте, щоб стати хорошим учнем і показати їм, що у вас все під контролем, і вони, швидше за все, погодяться на ночівлю. Не кожен зобов`язаний бути на чолі класу, але важливо робити все можливе.

 3. 3

  Допомагайте по дому. Ще один спосіб переконати своїх батьків на рахунок ночівлі - це бути дуже корисними в питаннях по догляду за будинком. Ви повинні не тільки робити роботу по дому, але робити все можливе, щоб переконатися, що скрізь абсолютно чисто. Виперіть білизну, заправте ліжко ваших батьків, і навіть запропонуйте приготувати обід або купити його, якщо ви можете. Ви навіть можете пропилососити, витерти пил або зробити щось із тих менш приємних завдань, які завжди роблять ваші батьки. Ваші батьки побачать, що ви дійсно відповідальний і будуть вражені.
  • Звичайно, ви повинні допомагати не тільки, щоб ваші батьки дозволили вам провести ночівлю. Демонстрація вашої відповідальності, допоможе вам рости як особистість.

 4. 4

  Дотримуйтесь правил ваших батьків. Це може здатися очевидним, але багато дітей дивуються, коли їхні батьки кажуть їм «ні», навіть після того як вони погано себе вели. Якщо ваші батьки говорять вам приходити додому в певний час, не переступайте межі дозволеного. Якщо вони говорять вам допомогти вашій сестричці, не ігноруйте їх. Якщо вони просять вас вставати в школу, не «вилиці» в ліжку за додаткові десять хвилин. Чим більше ви слухаєте те, що вони говорять, тим більше вони будуть, слухати вас, коли ви просите провести вечірку з ночівлею.
  • Якщо ви не коритися своїм батькам, то вони будуть мати щось, щоб вказати, коли вони пояснюють, чому ви не можете мати з ночівлею. Це краще коритися їм, так що ви можете вказати на позитивну поведінку, щоб підтримати вашу справу.
  • Будьте хорошим господарем, коли до вас приходять гості. Якщо до вас прийшли гості, будь то ваші двоюрідні брати / сестри або друзі дитинства ваших батьків, ведіть себе як добрий господар, приймаючи їх пальто, подаючи їм їжу, і показуючи їм, де що знаходиться. Нехай ваші батьки бачать, що ви будете великим господарем, коли прийде час приходу ваших друзів на вечірку!

 5. 5

  Будьте добрим до своїх братів і сестер. Ще один спосіб показати своїм батькам, що ви досить відповідальний, щоб провести ночівлю, це звертатися зі своїми братами і сестрами чесно і люб`язно, коли вам представляється така можливість. Якщо у вас є набридлива молодша сестра або жартівник старший брат, ви повинні зробити все можливе, щоб бути для них настільки хорошим, наскільки це можливо. Допоможіть їм, коли вони потребують цього, чи не зводьте наклепів на них, якщо вони дійсно нічого не зробили, і працювати над тим, щоб бути хорошою людиною і хорошим братом.
  • Якщо ви шанобливо ставитеся до ваших братів і сестер, то ваші батьки зможуть побачити, що ви відповідальний і можете проводити ночівлю.

Поради

 • Зробіть все, що вони просять, щоб змусити їх думати, що ви заслуговуєте нагороду.
 • Якщо ви хочете переконатися, що вони скажуть «так», то будьте милим і добрим протягом дня, і запитайте їх на наступний день. Можливо, вам доведеться бути хорошим протягом декількох днів, перш ніж просити.
 • Будьте доброзичливим і ввічливим, поки вони не сказали «так».
 • Чи не продовжуйте скиглити. Якщо ви будете постійно нити, вони безумовно скажуть «ні!»
 • Скажіть їм, що батьки ваших друзів не проти ночівлі.
 • Якщо ви дійсно хочете негайно знати їх рішення, то залишайтеся в кімнаті з ангельською посмішкою на обличчі.
 • Також не підкуповуйте або намагайтеся переконати їх грошима.
 • Покажіть їм ваш табель з хорошими оцінками, і скажіть, що ви могли б зробити додаткову роботу: «Я зроблю _______, якщо ви дозволите мені провести вечірку з ночівлею». Може бути, це допоможе.
 • Запропонуйте бути дійсно милим з вашим братом та / або сестрою.

Попередження

 • Залишайтеся хорошим, навіть якщо вони не сказали те, що ви очікували почути.
 • Ваші батьки могли б окреслити правила для ночівлі. Завжди звертайте увагу на них.
 • Те, що ви хочете чогось не повинно бути очевидним, інакше буде важче переконати їх.
 • Якщо вони пропонують, щоб ви провели її пізніше, то кажете, що все в порядку, а не сваріться, бо, принаймні, у вас буде час, щоб запланувати найкращу в світі ночівлю!
 • Вони можуть не дозволити проводити ночівлю в цей конкретний день, але можуть пообіцяти розв`язати її під час найближчих кілька тижнів.
 • Не плачте!
 • Якщо вони сказали «ні», то спробуйте виділити ще один день, який би підійшов для повторного питання про ночівлю.