Як переконати батьків відпустити вас на концерт

Ви хочете піти на концерт, але ваші батьки можуть сказати ні. Не існує вірного способу домогтися їх згоди, але ось кілька способів для поліпшення ваших шансів. Основна ідея тут полягає в тому, щоб переконати ваших батьків у двох речах: 1) Ви заслуговуєте того, щоб піти, і 2) Ви будете в безпеці і вести себе відповідально, поки будете на концерті.

Кроки

 1. 1

  Плануйте заздалегідь. Для досягнення найкращих результатів ідеально підійде почати хоча б за два тижні до концерту, який ви хочете відвідати, і чим раніше ви почнете, тим краще.

 2. 2

  Виберіть концерт і отримаєте настільки багато інформації про нього, наскільки зможете. Запишіть (або роздрукуйте), де концерт проходитиме, скільки коштує похід на нього, коли він буде і хто виступає.

 3. 3

  Якщо ваші батьки не знають цього місця, спробуйте знайти фотографії місця проведення, щоб показати їм. Чим більше вони знають про нього, тим імовірніше вони відпустять вас.

 4. 4

  Ваші шанси на дозвіл піти на концерт можуть бути вище, якщо ви купите квиток самостійно, а не попросите ваших батьків витратити гроші. Тим не менш, обговоріть концерт з вашими батьками, перш ніж купити квиток, тому що, якщо вони відмовлять вам після того як ви купили квиток, то у вас може виявитися дорогий квиток, який ви навіть не зможете використовувати!

 5. 5

  Дізнайтеся, як вам дістатися на концерт. Отримаєте чіткі письмові вказівки, якщо ви ніколи раніше там не були. Важливо те, хто відвезе вас туди і назад. Ваші батьки будуть почувати себе спокійніше, відпускаючи вас з надійним, що заслуговують поваги людиною за кермом. Як правило, чим старше водій, тим спокійніше будуть ваші батьки.

 6. 6

  Дуже, дуже чітко дайте вашим батькам зрозуміти, що людина, яка буде за кермом, не буде приймати алкоголь або наркотики в ніч на концерті. (Переконайтеся, що водій теж це знає!) Може здатися дурною ідеєю, але подумайте про те, щоб попросити ваших батьків підвезти вас. Проїзд на автобусі або іншому громадському транспорті теж підійде.

 7. 7

  Уявіть вашим батькам друзів, з якими ви підете на концерт. Постарайтеся переконатися, що ваші друзі не виглядають занадто страшно, коли вони вперше зустрінуться з вашими батьками, і змусьте їх поводитися чемно.
 8. 8

  Якщо у вас є брат або сестра старше або майже такого ж віку як ви, запропонуйте їм піти з вами, якщо це повністю не зіпсує вам вечір. Разом безпечніше, ніж одному.

 9. 9

  Відвідування концертів - це привілей, а не право. Ваші батьки можуть захотіти, щоб ви "заробили" похід на концерт. Так що якщо ви не ладите з вашими батьками, переконайтеся, що ваша поведінка дуже гарне, принаймні, за тиждень, до згадки про концерт. Будьте уважні. Виконуйте повсякденну роботу по дому після першого прохання, говорите "будь ласка" і "спасибі", посміхайтеся і розповідайте їм трохи про те, як пройшов ваш день в школі. # Ваші батьки можуть бути стурбовані тим, як ви будете одягнені, особливо якщо ви дівчина . Концерт - це ваш час для веселощів, але виберіть наряд, який розумно скромний і стриманий. Ваші батьки не хочуть, щоб ви залучали "неправильне увагу". Пам`ятайте, музика буде такою ж гарною, незалежно від того, у що ви будете одягнені.

 10. 10

  Постарайтеся відмовитися від "мош пита" (танцювальний майданчик перед сценою)."Мош піти" насправді небезпечні, і ваші батьки можуть захотіти, щоб ви не знаходилися там. Скажіть вашим батькам, що ви не підете в "мош піт", і вони, швидше за все, дозволять вам піти на концерт. (Але не кажіть цього, якщо ви дійсно так не зробите).

 11. 11

  Виберіть деякі відомості про групу або їх музиці, які ваші батьки могли б оцінити. Поставте одну або пару найбільш позитивних пісень, розкажіть вашим батькам про велику благодійної діяльності групи в Африці і так далі. Будьте правдиві, але покажіть групу в найкращому світлі. Поясніть, чому побачити їх наживо, - важливо для вас.

 12. 12

  Погодьтеся на комендантську годину. Знову ж ваші батьки хочуть знати, де ви знаходитесь, і що ви маєте намір робити, і той факт, що вони будуть знати точний час, коли ви будете вдома, додасть їм упевненості.

 13. 13

  Скажіть батькам, що на концерті, ви будете з мобільним телефоном, тримайте його весь час при собі і перевіряйте кожну годину або близько того. Ви не зможете почути дзвінок під час виступу, але ви зможете залишатися на зв`язку з вашою родиною, якщо виникнуть проблеми. Зателефонуйте батькам після концерту, коли ви будете їхати додому. Було б краще написати їм повідомлення під час концерту.

Поради • Коли ви маєте намір переконати ваших батьків відпустити вас, не стверджує, що "всі інші так роблять". Неважливо правда це чи ні, це взагалі не вплине на них.
 • Коли ви перебуваєте на концерті, поводьтеся обачно і розумно і тримайте батьків в курсі. Таким чином, ви зможете ходити на концерти в майбутньому.
 • Існує дві причини, чому батьки не дозволяють дітям робити щось. Одна з них полягає в тому, що вони хочуть покарати вас, а інша полягає в тому, що вони хочуть захистити вас. Тому спосіб отримати бажане - це змусити ваших батьків бути задоволеними вашим поведінкою і не турбуватися про вашу безпеку.
 • Запропонуйте зробити роботу по дому, перш ніж попросите їх про щось, таким чином, ви будете здаватися зрілими і готовими зробити все для справи.
 • У ваших батьків є приховані кошмари, що ви потрапите в автомобільну аварію, тому що вони дозволять вам поїхати з поганим водієм. Покладіть край цьому страху, переконавши їх, що ваша поїздка буде безпечною і надійною.
 • Якщо нічого не допомагає, і ваші батьки не хочуть відпускати вас ні за яких обставин, укладіть угоду. Запитайте їх, чи дозволять вони вам піти на наступний концерт через кілька місяців від цього моменту. Змусьте їх пообіцяти вам це, навіть якщо це не так багато. Ви ж не хочете виконувати даремно всю важку роботу!
 • Зробіть акцент на ваших діях, а не почуттях, в якості причин, чому вони повинні відпустити вас. Не перегравати, використовуючи такі фрази, як "моє життя буде зруйнована, якщо ви скажете" ні "або" моє життя буде повною, якщо ви скажіть "так".

Попередження

 • Ніколи не показуйте вашим батькам цю сторінку. Серйозно.
 • Це повинно бути само собою зрозумілим, але якщо ви все ще досить молоді і живете з батьками, не вживайте наркотики чи алкоголь. Вони можуть вплинути на ваші судження і змусити вас робити дурниці, що принесе вам масу неприємностей.
 • Не ведіть машину занадто швидко по дорозі додому, навіть якщо ви пропустите комендантську годину. Зателефонуйте і скажіть батькам, що ви спізнюєтеся, і вони будуть менш схильні злитися. Вони подумають, що ви дуже відповідальні, давши їм знати, що ви живі. Ваша безпека на першому місці.
 • Ніколи не брешіть батькам про те, що відбувається з концертом, водієм або вашими планами. Цілком імовірно, що вони піймають вас і справді турбуватимуться, і навіть якщо вони не зловлять вас, швидше за все, є причина, чому вони не хочуть, щоб ви робили щось заборонене. Крім того, якщо щось піде не так, і станеться надзвичайна ситуація, ваші батьки повинні будуть знати, що відбувається. Вони не зможуть допомогти вам, якщо ви не скажете їм правду.
 • Будьте обережні з людьми, які здаються п`яними або під кайфом. Звертайте особливу увагу на ситуації, які можуть призвести до насильства або небажаного сексуального увазі. Весь час залишайтеся з людьми, яким ви довіряєте.
 • Якщо, незважаючи на ваші очікування, виявиться, що ваш водій випив, покурив марихуану або прийняв будь-які наркотики протягом вечора, не дозволяйте цій людині куди-небудь вас везти! Навіть якщо ваш будинок знаходиться дуже близько, ця людина вживав наркотики раніше і ніколи не потрапляв в аварії, потрібно зробити всього лише одну помилку, щоб назавжди зруйнувати ваше життя. Навіть якщо це середина ночі, і ви думаєте, що інших варіантів немає. Викличте таксі, їдьте на автобусі або навіть зателефонуйте батькам. Вони можуть засмутитися, але вони засмутилися б набагато більше, якби ви постраждали або загинули. Не ризикуйте.