Як переконати батьків дозволити вам носити стрінги

У ваших друзів у всіх є стринги, так в чому проблема? Ось кілька ідей, як переконати маму і тата, що це дійсно не так жахливо.

Кроки

 1. 1

  Визначте, чому ви хочете носити стрінги. Це тому, що ви думаєте, це виглядає привабливо? Ви шукайте уваги від інших хлопців? Ваш найкращий друг носить їх? На вас натиснув колега купити їх? Переконайтеся, що ви хочете це по правильним причин.
  • Скажіть їм, що вашу нижню білизну завжди збирається у вас між сідниць, а хрест від трусів відволікає вас, коли ви сидите в класі. А ви чули, що стрінги набагато комфортніше. Принаймні, мама оцінить коефіцієнт причин.

  • Розкажіть їм про лінії від трусів, і наскільки вони огидні.

  • Скажіть їм, що ви відчуваєте себе невпевнено через ліній від трусів і не хочете, щоб хтось дивився на вашу дупу. Цілком імовірно, що жодним батькам не сподобатися ідея того, що хтось дивиться на зад їхньої дочки.
  • Скажіть, що ви хочете звичайні бавовняні стринги. Це може бути переконливим практичним ходом.
  • Залежно від того, наскільки розуміють у вас батьки, ви можете сказати, що красиву білизну змушує вас почувати себе більш привабливо.
 2. 2

  Запишіть список доброзичливих батьківських аргументів. Ваші батьки можуть сприйняти вас більш серйозно, якщо побачать, що ви багато думали і аналізували свої переконання.

 3. 3

  Ідіть на компроміс. Якщо ваші батьки дозволили вам носити стрінги, зробіть для них що-небудь натомість. Якщо ваші оцінки середні, то ви можете більш посилено підготуватися до наступного тесту. Покажіть їм, що ви готові прийти до угоди. Або, ви можете погодитися не носити низькі джинси, які будуть показувати ваші стрінги кожен раз, коли ви сідаєте, що може жахати їх. Скажіть, що ви хочете тільки низькі стринги, які не видно під штанами. Стрінги можуть виявитися великою проблемою для батьків.

 4. 4

  Підійдіть до цього по-дорослому. Не починайте аргументувати зі слабких причин, на кшталт «всі носять стрінги!» Або «наді мною всі сміються!». Ваші батьки, ймовірно, не сприймуть це на тому ж рівні, що й ви. Будьте розуміючими щодо того, чому вони не хочуть, щоб ви носили стрінги.

 5. 5

  Запитуйте кілька разів. Якщо ви попросите один раз і здастеся, ваші батьки подумають, що це був «просто проходить етап». Це не означає, що ви повинні дратувати своїх батьків кожні 10 хвилин. Але ви можете питати раз на тиждень або один раз на два тижні. Тримайте цю думку свіжої в голові, не пристаючи до них з цим. Знову ж таки, поставтеся по-дорослому.

 6. 6

  Виберіть відповідний час, коли ваші батьки зможуть вислухати вас, і викладіть суть справи. Коли ви розмовляєте з батьками, не забувайте говорити чітко і лаконічно, уникаючи сленгових слів. Це дійсно приверне їхню увагу!

Поради

 • Спробуйте спочатку, запитати у мами. Швидше за все, ваш тато не зрадіє ідеї того, що хтось буде дивитися на ваш зад, і відразу скаже, немає.


 • Дуже важливо пам`ятати, що не треба приставати з цим до батьків. Витримайте час, щоб з розумом знову запитати батьків.
 • Подумайте, щоб носити товсті стрінги або танго. Вони як стринги, але охоплюють всі, крім нижній частині сідниць (танго покриває ще менше). Якщо ви хочете стрінги і не можете переконати батьків носити їх, умовте їх на товсті стрінги або танго, це наблизить вас до того, щоб умовити їх на стринги.
 • Інший спосіб уникнути цього, це купити і носити стрінги без відома своїх батьків. Якщо вони дізнаються, ви можете сказати, що це ваша дупа, і ви купили їх на свої гроші.
 • Якщо вони вам не дозволили, спробуйте носити шортики замість стрінгів, вони такі ж милі, але менш непристойні, але модні, і вам не доведеться турбуватися про клямці в роздягальні.

Попередження

 • Ніколи не кажіть батькам, що ви хочете їх, бо вони «гарячі і сексуальні». Це не спрацює з батьками підлітка. Думки про старий брудному збоченця, глазеющіх на стринги, що стирчать із джинс їх дорогоцінної дочки, відправлять більшість батьків в супер-захисний режим, і ви будете приречені на провал, і, в кінцевому підсумку, будете носити трусики бабусь, поки вам не виповниться 18.
 • Не носіть світлі джинси і неоново-блакитні стрінги або іншого яскравого кольору. Також ніколи не носите джинси з низькою посадкою зі стрінгами. Також, якщо це ваші перші стрігні, подумайте про бавовняних або еластичних стрінгах.
 • Будьте розумні. Найімовірніше, ваші батьки дозволять вам носити зручні, прості стрінги, але не прозорі з написом «гаряча».
 • Якщо ви хочете, щоб батьки вам дозволили, тримайтеся подалі від модних сексуальних стринг, інакше вони просто неправильно зрозуміють вас.
 • Чи не скигліть. Коли ви попросите батьків в перший раз, швидше за все, це буде, ні, так як вони будуть трохи в шоці. Дайте їм трохи часу, щоб подумати.
 • Будьте готові до деякого небажаного увазі, якщо батьки дозволили вам носити стрінги.
 • Не носіть «хвости кити» (коли чорна частина стринг видна з-під штанів), тому що це виглядає гидко. Нехай ваші батьки знають, що ви будете робити все можливе, щоб цього не сталося, так як ви думаєте, що «хвости кити» виглядають бридко (це допоможе їм зрозуміти, що ви не хочете стрінги з сексуальних причин). Носіть товсті стрінги або танго, замість стринг, це допоможе запобігти «хвости китів».