Як переконати батьків відпустити вас на пізніше захід

Ви підліток, який хоче взяти участь в пізньому заході - піти на вечірку, в кіно або навіть церковну службу- але ваші батьки незаперечно кажуть «ні»? Дотримуйтесь наших порад, виробіть звичку і ваші батьки, скоріше всього, дадуть позитивну відповідь на таке прохання.
Метод 1 з 3: Перш ніж запитати

 1. 1

  Покажіть на що ви здатні. Перш ніж запитати дозволу, щоб піти на особливий захід, покажіть своїм батькам, який ви хороший і старанний дитина. Якщо батьки сприймають вас як дорослого парубка, вони з великою ймовірністю дадуть свою згоду на те, про що ви попросили. Вам не потрібно застосовувати великі зусилля і бути маніпулятором (і вашим друзям не обов`язково про це знати).
  • Зміцнюючи своє довіру. Потренуйтеся бути чесним / -ою. Якщо ви отримали погану оцінку, не говоріть неправди. Якщо ви забули винести сміття, скажіть про це чесно. Якщо ви прим`яли мамин універсал на стоянці торгового центру, будьте чесним / -ою. Батьки все одно про це дізнаються. Якщо дитина говорить правду з приводу, батьки з великою впевненістю можуть довіряти йому в будь-якій ситуації і ви можете звернутися до них за допомогою коли б то не було.
  • Візьміть за звичку приймати правильні рішення. Вам не потрібно усувати зі свого раціону нездорову їжу або отримувати «відмінно» з хімії для того, щоб довести, що ви можете приймати гідні рішення. Нехай ваші батьки знають про ваші досягнення, будь то уникнути шкільної бійки або підготовка до заключних іспитів, замість гри у відео-ігри.
  • Намагайтеся бути відповідальною людиною. Коли ви виправдовуєте батьківські очікування (домашнє завдання, робота по дому, сімейні обов`язки), ваші батьки з більшою ймовірністю дозволять вам втілити ваші плани в реальність. Чим більше обов`язків ви на себе берете, тим відповідальніше ви будете здаватися в очах своїх батьків. Виносьте сміття, звільняйте посудомийну машину і звичайно ж, вчіться! Виконана робота безсумнівно буде варто ваших зусиль!

Метод 2 з 3: Коли ви питаєте

 1. 1

  Надайте якомога більше інформації. Батьки люблять факти. Знаючи як йдуть справи, вони відчувають себе більш спокійними. Скажіть їм, куди ви зібралися йти, з ким ви підете, хто буде там, як ви доберетеся до місця і назад, чим ви будете займатися і як довго вас не буде вдома. По можливості, запропонуйте, щоб вони подзвонили одному з дорослих, які будуть присутні на заході і задали їх цікавлять.

 2. 2

  Покажіть свою відповідальність. Скажіть батькам, що вони можуть зателефонувати вам в будь-який час і проконтролювати обстановку. Не забудьте відповідати на їхні дзвінки. Для цього вони і купили вам мобільний телефон. Ідіть на заходи з другом / подругою, якому / -ої вони довіряють.

 3. 3

  Підтримуйте розмову. Будьте готові до обговорення заходу в деталях. Відповідайте на питання прямо, не займайте негативну позицію. Чим більш охоче ви йдете на контакт, тим менше батьки будуть чинити опір, щоб відпустити вас.

 4. 4

  Ідіть на компроміс. Якщо батьки хочуть, щоб ви повернулися до 11-30, а захід триває до опівночі, погодитеся з тим, що прийдете додому в 11-30. Якщо вони проявлять ініціативу відвезти і забрати вас, дозвольте їм зробити це. Нехай вони висадять вас недалеко від місця, якщо вам так зручніше (скажіть про це чесно).

 5. 5

  Ведіть себе ввічливо. Запитуйте дозволу люб`язно. Чи не скигліть, що не примушуйте, не виходьте з себе. Така поведінка вам не допоможе. 6. 6

  Будьте реалістом. Не просіть про те, чого не дозволять, наприклад про прийняття участі в повному змаганні.

 7. 7

  Будьте чесним / -ою. Не кажіть, що йдете в кіно, насправді, збираючись в інше місто. Батьки, скоріше всього, дізнаються про ваші пригоди і ваші плани на майбутнє накриються мідним тазом.

 8. 8

  Ставтеся до батьків з розумінням. Не забувайте про те, що у батьків повинна бути причина, по якій вони прийняли те чи інше рішення або хоча б вони так думають. У більшості випадків батьки кажуть «ні» тільки для того, щоб захистити свою дитину. Покажіть, що ви розумієте їхню позицію, позбавте їх від переживань і збільште свої шанси на успіх.

Метод 3 з 3: Після того, як ви запитали

 1. 1

  Дійте. Робіть те, що пообіцяли. Відповідайте на дзвінки, зателефонуйте, якщо вас потрібно підвезти, прийдіть додому під час, або на п`ять хвилин раніше призначеного часу. Що б ви не робили, підтвердіть, що ви надійний, відповідальний молодий чоловік / дівчина, який / -а може самостійно приймати правильні рішення.

 2. 2

  Подякуйте своїх батьків. Поговоріть про захід зі своїми батьками, підкреслюючи те, що ви зробили. Подякуйте їм за те, що вони вас відпустили.

Поради

 • Поставтеся до розмови з усією серйозністю. Якщо батьки зрозуміють, що ви не подорослішали, вони не зможуть вам довіряти.
 • Не брешіть своїм батькам. Вони, скоріш за все знають, коли ви говорите неправду і змусять вас страждати ще більше, не вирішивши піти на захід.
 • Ведіть себе як доросла людина.