Як переконати батьків купити вам те, що ви хочете

Ви мрієте про нові кросівках, але у відповідь чуєте "Навіщо вони тобі потрібні? У тебе ще ці в хорошому стані". Якщо ви хочете, щоб батьки перестали говорити вам «ні», тоді прочитайте цю статтю, з якої ви дізнаєтеся, як можна домогтися свого, так само легко і просто, як 1, 2, 3!

Кроки

 1. 1

  Подумайте, про те, що ви дійсно хочете і чому ви хочете цього. Завжди запитуйте себе «чому». Чому я хочу цю річ? Чому батьки повинні купити її мені? Якщо ви не можете дати відповідь на це питання, не просите батьків про це. Якщо ви не знаєте, чому ви хочете цю річ, то чому ваші батьки повинні купувати її? Дуже важливо розуміти причину, чому ви хочете цю річ. Завдяки цьому, у вас буде більше шансів отримати те про що ви мрієте.

 2. 2

  Ніколи не приводите в якості причини наступне: «Подивіться, у мого брата або друга є ця річ, а у мене немає». Навряд чи батьки погодяться купити вам цю річ.

 3. 3

  Якщо ви дійсно хочете мати якусь річ і вона потрібна вам, не забудьте сказати своїм батькам про це. Можете не сумніватися вони подумають над вашою проханням.

 4. 4

  Будьте готові почути відповідь "ні". Якщо ви будете готові, до того, що батьки відмовлять вам у вашому проханні, ви не будете надто переживати з цього приводу. А якщо ви почуєте позитивну відповідь, ви відчуєте в два рази більше щастя. Однак пам`ятайте, що вони завжди можуть змінити свою думку.

 5. 5

  Збирайте гроші. Якщо батьки говорять, що вони заплатять за ваше навчання, то у вас залишаться гроші купити те, що ви хочете. Якщо ви хочете відвідати якесь цікаве місце, запропонуйте свої гроші, щоб заплатити за газ / бензин / дизель.

 6. 6

  Розмовляйте з батьками ввічливо. Чи не випрошувати. Якщо вони кажуть "ні", запропонуйте заплатити половину суми з своїх грошей.

 7. 7

  Посміхайтеся. Зберігайте зоровий контакт. Не опускайте руки. Ведіть себе як доросла людина, даючи вашим батькам більше підстав думати, що вам потрібна ця річ.

 8. 8

  Проведіть дослідження. Якщо ви хочете фірмову річ, перевірте, чи можете ви придбати її на eBay або в магазині секонд хенд. Відкладайте гроші на купівлю речі, про яку ви мрієте. Спробуйте розрахувати скільки часу вам знадобиться, щоб накопичити на бажану річ. АЛЕ - дуже важливо - не витрачайте свій час на пошук рейсів в Рим. Використовуйте комп`ютер, щоб зробити розрахунки! Якщо ви побачите, що вам навряд чи вдасться накопичити на річ, про яку ви мрієте, тоді не варто таїти нездійсненні надії. Однак якщо це станеться, ви відчуєте щастя і подяку.
 9. 9

  Будьте ввічливі, розмовляючи з батьками. Ввічливо попросіть їх купити вам бажану річ. Ведіть себе і вчіться добре, і батьки неодмінно виконають бажання вашого серця.

 10. 10

  Прагніть до того, щоб батьки довіряли вам! Виконуйте свої домашні обов`язки, і будьте відкриті для спілкування з батьками! Вони високо оцінять таке ставлення і коли вам щось буде потрібно, вони, ймовірно, скажуть вам «так».

 11. 11

  Ніколи не кричіть, не хлопайте дверима і не використовуйте образливі слова. Це одна з найбільших помилок, яку роблять діти, і це часто призводить до того, що батьки відмовляють своєму чаду в його прохання.

 12. 12

  Нарешті, якщо вони не готові купити вам те, що ви хочете, швидше за все, у них є дуже вагома причина, чому вони говорять вам «ні». Тому просто потисніть плечима, або постарайтеся заощадити і купити бажану річ самостійно, або зверніться з проханням до батьків через кілька тижнів ще раз. Якщо ваші батьки все ще говорять вам «ні», постарайтеся накопичити необхідну суму самі. Крім того ви можете запропонувати батькам взяти більше домашніх обов`язків на себе, якщо вони подарують вам те, що ви хочете. Якщо ви дійсно хочете щось, вам доведеться багато попрацювати. Будьте готові чекати, щоб отримати те, що ви хочете. Також, якщо у вас є вагомі підстави і, якщо батьки раніше говорять, «ні», йдіть вперед. Якою б не була реакція батьків, не варто псувати відносини з ними.

 13. 13

  Напишіть батькам лист, в якому згадайте про своє бажання, а також скажіть про свої почуття, які ви будете відчувати в разі, якщо ви не отримаєте те, про що просите. Ви можете відправити лист електронною поштою. Ваші батьки, швидше за все, захочуть порадувати вас.


Поради

 • Чим більше ви просите, тим більше батьки будуть думати про ваше бажання. Тим не менш, не будьте занадто наполегливі. Попросіть купити цю річ на день народження, Великдень, Різдво, або на інше свято. Шукайте привід, не просіть просто так.
 • Якщо ви погано поводилися, то не варто просити відразу після неприємного інциденту. Не варто просити в той же день, коли ви просили прощення. Батьки можуть подумати, що ви вибачаєтеся тільки тому, що хочете отримати бажане.


 • Не здавайтеся. Це може привести до краху вашої мрії.
 • Постарайтеся змусити своїх батьків думати, що ви знаєте, що ви робите. Якщо ви хочете мобільний телефон, наприклад, а ваші батьки кажуть, "запозичить телефон у одного", вам потрібно правильно відповісти на їх пропозицію. Скажіть: "Якщо ви можете мені довіряти, використовуючи мого друга, чому ви не можете мені довіряти самому?". Найімовірніше, вони не будуть знати, що сказати. Це хороший спосіб. Постарайтеся, поставити їх в глухий кут. Тоді у них не буде приводу відмовити вам. Якщо вони зможуть відповісти вам на ваші слова, подумайте, щоб ви могли сказати їм у відповідь. Попросіть їх пояснити, чому вони відмовляють вам. Ніколи не посміхайтеся і не передражнювати батьків, якщо вони не можуть відповісти вам. Будьте самої невинністю, якщо це можливо.
 • Будьте впевненим у собі. Ви, швидше за все, переживаєте з приводу майбутньої розмови з батьками. Не турбуйтеся про це. Життя триває.
 • Це - найефективніший спосіб. Допоможіть своїм батькам прибрати квартиру, помийте посуд, займіться пранням, вигуляйте собаку, або навіть приготуйте обід для своєї родини!
 • Будьте відповідальним. Якщо ви хочете новий комп`ютер, переконайтеся, що намагаючись не підхопить вірус, відразу після того, як ваші батьки скажуть вам «ні». Хороша ідея? Насправді, немає. Думайте і дійте розумно.
 • Якщо ви привели дійсно хорошу причину, чому батьки повинні купити вам річ, дійте зріло.
 • Проведіть дослідження. Перегляньте, що пропонують магазини в Інтернеті. Ваші батьки можуть сумніватися щодо сайтів, таких як eBay і Amazon, але підберіть позитивні відгуки вдячних клієнтів, які здійснювали операції на цих сайтах. Чи не набридає зі своїми проханнями, навряд чи батьки підуть вам на зустріч.
 • Якщо це можливо, покажіть батькам позитивну сторону речі, яку ви збираєтеся купити. Гра у футбол корисна для зняття стресу. Діти, які займаються музикою, краще розбираються в математиці (більшу частину часу). "Пірати Карибського моря 3" показують випробування та негаразди піратів, плаваючих на європейських і азіатських морях.

Попередження

 • Чи не випрошувати.
 • Постарайтеся діяти зріло, ваші батьки підуть вам на зустріч.
 • Не вдавайтеся до істерик. Ваші батьки не куплять вам те, що ви хочете.
 • Не гнівайтесь.
 • Не проявляйте нетерпіння.
 • Не питайте, чому вони сказали вам немає. Це тільки розсердить їх.
 • Жебрацтво - неефективний спосіб. Більшість батьків не підуть на це.