Як переконати батьків купити вам хом'ячка

Ви дуже хочете хом`ячка? У цих маленьких чарівних вихованців набагато більше плюсів, ніж мінусів. Переконати ваших батьків щодо хом`ячка має бути нескладно, коли вони зрозуміють, що хом`ячки є ідеальними вихованцями. Їм не потрібно багато місця, вони недорогі, від них на дивани не сиплеться шерсть. Після невеликого дослідження про хом`яків ваші батьки повинні погодитися без особливих проблем.

Кроки

 1. 1

  Вивчіть хом`яків і їх повадки.
  • Ви дізнаєтеся, що вони живуть до 3 років, іноді до 5. Вони чутливі до світла, тепла і багатьом іншим речам, як будь-які вихованці і маленькі діти. Якщо у вас є кішки, то вони можуть спробувати з`їсти хом`ячка, тому двічі подумайте. Їх не можна розміщувати на прямому сонячному світлі і протягах, хом`ячкам потрібно стабільна температура. Хом`ячків необхідно брати в руки щодня, щоб вони залишалися доброзичливими. Для підтримання їх здоров`я клітку необхідно чистити щотижня. Не варто брати собі хом`ячка тільки тому, що він симпатичний.

 2. 2

  Поговоріть з батьками. Розкажіть їм, що ви вивчили інформацію про хом`яків і пошукали розташування найближчих зоомагазинів, притулків і заводчиків. Поясніть свої плани по догляду за хом`ячком. Якщо батька погодяться, то для нього вам буде потрібно бігове колесо без перекладин (з монолітною поверхню, в якій не будуть застрявати лапи), підстилка для клітини, корм для хом`яків, клітка і поїлка.

 3. 3

  Будьте наполегливі, але не докучливі. Якщо вам відповіли, що ви, можливо, отримаєте хом`ячка, то ви можете опинитися щасливчиком! Відправляйтеся в зоомагазин і покажіть батькам хом`ячка, розкажіть їм все, що ви дізналися про хом`яків. Зацікавте їх і, ймовірно, у вас вийде змінити їхню думку.

 4. 4

  Будьте терплячі. Через кілька тижнів або днів вони можуть погодитися. Якщо ж ні, то запитайте причину, але не благайте, якщо батькам потрібно ще час на обдумування питання, дайте його ім. Існують багато за і проти в питанні придбання вихованця. Наприклад, якщо у вас є інші вихованці, батьки можуть сказати, що вам не потрібен хом`як або те, що у вас і так вже є кішки. Розуміючи причину відмови, ви можете або здатися, або скласти план того, як переконати батьків у майбутньому. Якщо вам відмовлять, не зліться. Просто почекайте приблизно місяць і запитайте знову.

 5. 5

  Сплануйте фінансові витрати по догляду за хом`ячком. Знадобиться не так вже й багато грошей, але їх доведеться накопичити.

 6. 6

  Напишіть листа своїм батькам, в якому ввічливо, але чітко поясніть, чому ви хочете завести хом`ячка. Також покажіть, що ви розглянули причини, що перешкоджають отриманню хом`ячка. Ваші батьки з більшою ймовірністю погодяться, якщо їм надати хороші конструктивні аргументи.
 7. 7

  Ваші батьки можуть відмовити вам у хом`ячка через погане поводження чи поганих оцінок. Постарайтеся зробити так, щоб у них не було причини просити вас про краще поведінці чи навчанні. Якщо батьки будуть бачити, що ви досить відповідальні для утримання хом`ячка, вони можуть вам це дозволити!

 8. 8

  Намалюйте приклад клітини для хом`ячка. Включіть туди все, що буде потрібно хом`яку, підпишіть ціни до всіх об`єктів (в т.ч. і до самої клітці).

 9. 9

  Виберіть місце розміщення хом`яка. Якщо у вас є інші тварини, розмістіть хом`яка в окремому від них місці, але там, де ви часто з`являєтеся, наприклад, в залі або на кухні.

 10. 10

  Не варто занадто багато тягати хом`яка з собою. Це нічому не допоможе, крім додаткового тиску на батьків.

 11. 11

  Заплатіть за хом`яка самі з кишенькових грошей. Вам, ймовірно, цього не хочеться, але це може переконати батьків. Крім того, заплатити доведеться не так вже й багато.

Поради

 • Батьки можуть відмовити через те, що думають, що відхід буде перекладений на них. Якщо у вас є інший вихованець будинку, доведіть, що можете піклуватися про хом`як, доглядаючи за іншим домашнім вихованцем. Якщо у вас немає іншого вихованця, то ви можете продемонструвати свою відповідальність і цілеспрямованість в інших сферах діяльності.


 • Ввічливо умовляйте батьків, але не кожну секунду, інакше можна їх роздратувати.
 • Якщо ви отримали хом`ячка, звертайтеся з ним добре! Якщо неправильно брати його в руки, можна поранити.
 • Коли вам хочеться завести хом`ячка, переконайтеся, що у вас є достатньо простору і часу для нього. Хом`ячок займе пристойну частку вашого вільного часу і зажадає турботи про нього.
 • Подивіться ціни в зоомагазинах, прикиньте, скільки коштуватиме придбання підстилки та корму.
 • Будьте відповідальні. Виконуйте роботу по дому, забирайтеся у себе в кімнаті, працюйте граблями в саду, займайтеся пранням і т.д. Це продемонструє, що ви готові до турботи про живу істоту.
 • Переконайтеся в тому, що батьки знають, наскільки сильно вам хочеться хом`ячка. Якщо вони вважатимуть, що хом`ячок вам необхідний лише через те, що у вашого друга він є, то, ймовірно, не дозволять вам завести його.
 • Скажіть батькам, що вам потрібен не просто вихованець, а компаньйон, до якого ви будете ставитися з добром і повагою. Батьки повинні знати, що ви досить відповідальні, щоб мати вихованця.
 • Чи не скигліть і не благайте! Це лише дратує батьків і показує, що ви не вмієте себе контролювати і недостатньо дорослі для турботи про живу істоту.
 • Переконайтеся, що ваші аргументи чесні і зрозумілі батькам.

Попередження

 • Якщо ви заводите сирійських хом`ячків або намагаєтеся їх завести, чи не саджайте їх разом. Вони будуть битися!
 • Чи не благайте, це демонструє вашу незрілість.
 • Навіть не думайте заводити хом`ячка, якщо не готові до цього. Це велика відповідальність. Хом`ячок - жива істота, а не іграшка, яку можна ігнорувати або викинути.
 • Хом`ячки Роборовского не підходять новачкам. Їх краще заводити більш досвідченим людям. Непогано починати з джунгарских хом`ячків.