Як з легкістю прокидатися вранці в школу

Вам складно вранці прокидатися в школу? Вам не хочеться вставати? Якщо так, то ця стаття для вас!

Кроки

 1. 1

  Лягайте спати раніше. Підліткам потрібно, щонайменше, 7 годин сну, а бажано навіть 8 або 9. Чим старше ви стаєте, тим менше сну вам потрібно. Таким чином, щоб прокидатися о 6 ранку, вам потрібно найпізніше бути в ліжку до 10:30 вечора.

 2. 2

  Підготуйте одяг з вечора. Завдяки цьому, ви будете позбавлені від стресу з приводу того, що надіти з ранку.

 3. 3

  Приготуйте також з вечора всі свої гігієнічні приналежності. Це заощадить вам час. Вам не доведеться переривати всі свої ящики в пошуках якогось лосьйону для вмивання.

 4. 4

  Звідти надійний будильник. Вас будять ваші батьки? Іноді й вони можуть проспати: вони теж люди, і ви це знаєте. Переконайтеся, що ваш будильник встановлено на потрібний час. Налаштуйте його на свою улюблену радіостанцію, щоб з ранку грала приємна музика! В якості альтернативи можна використовувати iHome для iPodа. Можна прокидатися під музику iPodа замість гудка будильника або радіо.
 5. 5

  Не проводьте півночі за читанням, переглядом фільмів, прослуховуванням музики і так далі. Якщо ви з тих людей, хто читає ночами, щоб заснути, краще вам приберегти читання для іншого часу. Книги захоплюючі, і з ними легко втратити почуття часу!

 6. 6

  Звідти ранковий розпорядок. Запишіть його на клейкому листочку і повісьте поруч із дверима у ванну кімнату. Наприклад: Підйом - 6 ранку, Одягнутися - 6.10- Поснідати - 6.15- і так далі.

 7. 7

  Якщо вам відразу після того, як ви прокинулися, необхідно прийняти душ (ще в сонному стані), як тільки продзвенить дзвінок будильника, біжіть у ванну кімнату, підходите до умивальника і плеще на обличчя холодну воду, це розбудить вас набагато швидше.

 8. 8

  Якщо ви вдома снідаєте, плануйте страви з вечора, щоб вранці не перебирати все, що є в холодильнику і ящиках. І не лягайте назад спати.


Поради

 • Якщо на дворі холодний день або ви живете там, де часто буває холодно, вам може бути складно вилазити з-під теплої ковдри. Тільки подумайте про теплий одяг, яку ви на себе надягнете. Або тримайте поруч чашку кави або какао. Також за півгодини до сну включайте обігрівач і закривайте двері в кімнату. Тоді тепло від обігрівачів не буде видувати з кімнати.


 • Добре тримати поруч з ліжком тапочки, особливо, якщо у вас мерзнуть ноги.
 • Добре допомагають лампи. Якщо у вас є лампа поруч з ліжком, включайте її відразу ж, як задзвонить будильник. Це змусить вас встати і звикнути до світла. Можна навіть не включати яскраве світло, достатньо, щоб ви могли бачити двері у ванну кімнату. А якщо ви встаєте рано, то без світла вам нікуди.
 • Якщо ви зможете змусити себе встати з ліжка і прийняти душ, то, швидше за все, прокинетеся достатньо, щоб бути в змозі слідувати решті ранкового розпорядку.
  • Якщо ви як і раніше не можете прокинутися, кладіть будильник в інший кінець кімнати, щоб вам доводилося вставати, щоб його вимкнути.
 • Коли приймаєте душ, обливатися холодною водою. Якщо ви будете приймати виключно гарячий душ, то вам буде настільки комфортно, що ви ризикуєте втратити лік часу. Не вмикайте крижану воду, просто зробіть її попрохладнее.

Попередження

 • Прослідкуйте, щоб всі термінові справи були виконані з вечора, щоб вранці ви не відчували стресу з приводу недороблених справ, а могли провести час спокійно і розслаблено!
 • Якщо ви спите в одній кімнаті з рідними, вам потрібно узгодити свій ранковий розпорядок з ними, на випадок, якщо вони не в захваті від того, що у них вранці під вухом грає музика.
 • Якщо у вас немає штор або вони пропускають яскраве світло, можливо, ви будете прокидатися раніше будильника.