Як зберегти індивідуальність в одязі в школі, де є форма

Все більше і більше шкіл по всьому світу вводять більш сувору форму і вимоги до зовнішнього вигляду учнів. У той час, як адміністрація школи вважає, що такі заходи усунуть нерівності і поліпшать поведінку учнів, самі учні вважають, що форма обмежує їх можливості самовираження. Якщо у вашій школі потрібна строга форма, і ви боїтеся, що будете виглядати як усі, то тут ви знайдете декілька порад про те, як виділитися з натовпу.

Кроки

 1. 1

  Візьміть копію опису форми у вашій школі і уважно вивчіть її, щоб знайти лазівки. Переконайтеся, що ви точно розумієте вимоги до форми і уточніть у адміністрації, якщо необхідно. Ви не хочете, щоб вийшло, що ви купите річ, а її не можна буде носити в школу.

 2. 2

  Перегляньте одяг, який у вас є зараз, і подивіться, що підходить під вимоги до форми, і що ви зможете носити. Це допоможе вам організувати ваш гардероб на те, що у вас є і на те, що можна носити в школу. Таким чином, коли ви прокидаєтеся вранці, ви не повинні перебирати весь одяг, якої не дозволено носити, щоб знайти те, що вам потрібно для школи цього дня.

 3. 3

  Зверніть увагу на невеликі деталі форми, які не обмежені. Наприклад, вам, ймовірно, доведеться носити сорочки, у яких є коміри і рукави. У той час як це, звичайно, обмежує вас, там нічого не вказано щодо кишень або гудзиків або сорочок поло. Знайдіть щось, що вам зручно в рамках даних вимог до форми. Наприклад, рукави можуть бути будь-якої довжини. Незалежно від того, наскільки суворі вимоги до форми, у вас, швидше за все, буде деякий вибір.

 4. 4

  Крім того, більшість дрес-кодів вимагає, щоб ви носили певну форму, але це не означає, що ви повинні носити тільки форму. Це означає, навіть якщо ви повинні носити одноколірні штани і т.д., то немає нічого, що може перешкодити вам одягнути зверху яскраву спідницю чи спідницю-шорти. Спробуйте одягати кілька сорочок або спідниць або жакетів поверх уніформи. У гіршому випадку, вам доведеться зняти зайвий одяг.

 5. 5

  Купуйте одяг у ваших улюблених магазинах і одяг ваших улюблених дизайнерів. Те, що ваша одяг повинен бути консервативною, не означає, що ви не можете купити речі і бренди, які вам подобається носити. Фактично, безліч дизайнерів тепер роблять одяг спеціально, щоб задовольняти вимогам до форми. Якщо вам потрібно поло, то купуєте його в «AF» або «Urban Outfitters». Весело проведіть час! Але краще не робіть покупки в дорогих магазинах одягу, якщо ви не хочете.

 6. 6

  Виберіть сучасне взуття. Взуття часто важко визначити в дрес-коді, поетом, ви можете дозволити собі деяку креативність на ногах. Наприклад, деякі дрес-коди кажуть, що взуття повинна бути закритою - з закритим носком. Це не означає, що можна носити тільки кросівки або лофери. Якщо у вашій школі немає ніяких строгих інструкцій щодо взуття, то одягніть щось модне і виділяється. Якщо є суворі вказівки, що взуття повинна бути чорна / коричнева, то прикрашайте її потроху. Спробуйте яскраві шнурки або приклейте стрази і подивіться, чи зможете ви вийти сухим з води.

 7. 7

  Аксесуари. Неважливо, чи є дрес-код чи ні, ви можете використовувати аксесуари, щоб показати свою індивідуальність і стиль. Чим суворіше форма, тим важливіше роль аксесуарів.  • Пояси: найчастіше пояс повинен бути шкіряним з певною застібкою, але може і не бути певних вказівок з приводу кольору пояса і розміру застібки. Використовуйте яскраві кольори і візерунки, які привертають увагу. Ваша мама вже купила вам сірий або коричневий пояс? Використовуйте блискучий клей. Кнопки метелики також виглядають дуже мило. Якщо ви не можете і не хочете нічого додавати, ви можете просто використовувати чорний пояс із старовинною застібкою.
  • Коштовності: якщо немає ніяких обмежень для прикрас, то носите браслети, намиста, сережки і кільця, які завжди виділяються і роблять вас особливими. Якщо ви додасте помітні і сміливі коштовності, то виділитеся, при цьому, не виділяючи одяг. Тоді ви можете виглядати дійсно оригінальними. Будьте обережні, браслети сильно дзвенять при ударі об стіл.
  • Волосся: зазвичай, дрес-коди не обмежують вас у виборі зачісок. Хоча ви, звичайно не можете пофарбувати волосся в божевільні кольору, але ви можете заколоти банти, стрічки, косички, шнурки або ще що-небудь, що не може обмежити дрес-код.
  • Шарфи: особливо взимку, квітчастий шарф може зробити форму яскравою і класною.

 8. 8

  Спробуйте вийти за межі дозволеного. Можливо, у вашому дрес-коді є деякі "сірі області", або деякі його частини ще не втілені в життя. Подивіться, що вам може зійти з рук. Що поганого може з вами статися? Ви повинні будете просто зняти річ.
  • Ніколи не кажіть ніколи: Якщо ви розумієте, що те, що ви хочете носити не дозволено, то не турбуйтеся. Візьміть це з собою - в гіршому випадку, ви можете прибрати це в сумку.
  • Сумки: ви можете завжди виразити себе своєю сумкою. Зазвичай, не існує обмежень для сумок. Розійдіться і купіть які-небудь божевільні і унікальні сумки. Якщо є обмеження навіть для сумок - ви завжди можете прикрасити їх шпильками.

 9. 9

  Ваше волосся не повинні бути нудними! Шукайте в Інтернеті навчальні програми та ідеї зачісок. Божевільні стилі можуть бути розвагою, і рідко існують такі правила, в якому говориться, що не можуть!

Поради • Пам`ятайте про ставлення. Підійдіть до дзеркала із серйозним обличчям. Потім відійдіть і знову підійдіть до дзеркала з посмішкою на обличчі. Ви помітите, що ви виглядаєте і відчуваєте себе по-різному. Одяг не робить людину, тому пам`ятайте, що головне і саме унікальне - це ви, навіть в найпростішій формі.
 • Можна нафарбувати ноги красивим лаком. Щось занадто дике миє стати проблемою для вас, але існує величезна кількість блідих і пастельних відтінків, і французький манікюр - це завжди класика. Якщо ви любите французький манікюр, то зробіть його різнобарвним. Ви також можете покрити нігті спеціальним покриттям, щоб зберегти манікюр.
 • Слідкуйте, щоб макіяж був акуратним і скромним, якщо вам взагалі дозволяється фарбуватися. Трохи світлих тіней - в самий раз, але ніякої яскраво-зеленої підводки для очей!
 • Якщо у вашій школі немає обмежень для сумок, виберіть таку, яка показує вашу індивідуальність, і прикрасьте її, як вам подобається. Це може бути дуже цікаво - виражати себе і свої інтереси!
 • Багато дрес-коди не поділяють одяг для хлопчиків і для дівчаток. Звичайно, хлопчик не прийде в школу в спідниці або в гольфах, але ніхто не заперечуватиме, якщо дівчинка прийде в школу в брюках.
 • Якщо у вас є спідниця на гудзиках, як всі звичайні шкільні спідниці, то замініть яскравою гудзичком, але будьте обережні і переконайтеся, що вона пролазить у петлю і що вона пришита на місце.
 • Перевірте, чи є у вашій школі винятку. Якщо є, то попросіть, щоб батьки склали прохання-виняток для вас.
 • Носіть шпильки і кнопки, але не дуже багато.
 • Носіть жіночі кольори, якщо у вашій школі дозволено носити блакитний, білий і рожевий. Носіть їх. Вони допоможуть вам виглядати більш жіночно, якщо ви цього хочете.
 • Якщо у вас є почуття гумору, вкладіть провід в краватку, щоб ви змогли надати йому форму.
 • Якщо ви виглядаєте в ньому круто, то носите бере.

Попередження

 • Пам`ятайте, не одяг створює вашу індивідуальність, Ви її створюєте! Тому не дозволяйте своєму одязі одягати на вас маску, приховуючи вашу індивідуальність.
 • Деякі школи вимагають, щоб ви замовляли форму в певних магазинах. Вибирайте кольори, в яких ви відчуваєте себе впевнено і вибирайте розмір, який вам підходить.
 • Переконайтеся, що ви прямуєте приписами дрес-коду, відправляючись за покупками, або коли переробляєте одяг.