Як зробити так, щоб вас залишили після уроків

Вам нудно в школі, і ви не знаєте, чим зайнятися? Ви хочете подружитися з бунтарями і хуліганами? Вашого друга залишили після уроків, а вас немає? Ви хочете займатися в шкільних гуртках, але не хочете офіційно записуватися в них? Якщо так, читайте поради, як швидко отримати покарання і залишитися після уроків.

Кроки

 1. 1

  Жуйте жуйку в класі. Якщо вчитель нічого не помічає, надувайте великі бульбашки, голосно Лопати їх і смачно облизуйте губи. Запропонуйте шматочок однокласникам чи вчителю або спробуйте продати їм жуйку. Якщо це не спрацює, повторіть все на практичних лабораторних роботах або на зборах.

 2. 2

  Говоріть невпопад. У середині уроку задайте недоречне запитання або відпустіть коментар під час обговорення. Після того, як ви переб`єте вчителя кілька разів, вас залишать після уроків. Як варіант, можна весело базікати з друзями, не звертаючи ніякої уваги на вчителя.

 3. 3

  Дочекайтеся тиші. Встаньте і почніть віджиматися. Зробіть двадцять віджимань, поверніться і почніть присідати. Якщо ви дієте досить голосно, то не встигнете ви і п`ять разів віджатися, як учитель запитає, що це ви робите. Тоді скажіть: "Ну, я напевно не хочу виглядати як ви, правда ж?"

 4. 4

  Не займайтеся в школі, не виконуйте домашні завдання. Не трудіться навіть конспектувати на уроках. Читайте, базікайте з одним, або усніте. Якщо ваша успішність впаде, вас залишать після уроків.

 5. 5

  Без всякої причини сядьте навпочіпки і видайте звук повітряної сирени. Потім покажіть на вчителя і скажіть: "На нас знову напав Гітлер!"

 6. 6

  Розкидайте зошитів листи, а ще краще, кидайте їх у людей, у тому числі в учителя. Слідкуйте, щоб інші не виглядали винними, хай учитель зрозуміє, що це зробили ви.

 7. 7

  Якщо вчитель скаже вам припинити, дайте відповідь:"Ні! Життя ужааааааасна". Тягніть слово "жахлива" якомога довше. Потім скажіть: "Я маю на увазі, для вас жахлива, мерзенний дідуган!"

 8. 8

  Стріляйте жування паперовими кульками в однокласників. Закричите "рятувати ХТО МОЖЕ!" і випустіть цілу чергу. Якщо вистачить духу, стріляйте якомога частіше в вчителя, але за це можна отримати відсторонення від занять.

 9. 9

  Пишіть смс або слухайте музику. За це вас будуть залишати після уроків протягом довгого часу і / або конфіскують телефон.

 10. 10

  Займіться макіяжем, якщо це проти правил. Принесіть в клас косметичку, кисті, люстерко. Розкладіть все це на парті і чепуритися. Якщо вчителька нічого не помічає, запитайте її, чи не занадто яскрава у вас помада і чи не дуже світлі тіні. Якщо ви хлопчик, грайте своїми годинниками / очками / браслетом, несамовито копайтеся у волоссі.

 11. 11

  Якщо на заняттях необхідний ноутбук, відкрийте сторонні сайти. Поплещіть одного по плечу, щоб привернути увагу до того, чим ви зайняті. Кричите Так!, якщо вам це вдалося. Також можна кричати, поки ви дивитеся щось недоречне. Наприклад, можна включити на YouTube відео "На поштовху" на всю гучність!

 12. 12

  Вийдіть з класу. Якщо вчитель запитає, куди ви, скажіть, що хочете пити або забули олівець у своєму шафці. Якщо ви будете робити це досить часто, вчитель зрозуміє, в чому справа. Також можна з викликом відповісти, що ви йдете, тому що вам нудно.

 13. 13

  Задавайте вчительці особисті питання, причому як можна більш дратівливі. Якщо вона самотня, запитуйте про її особисте життя.

 14. 14

  Діставайте кого-небудь. Тикайте його, кидайтеся речами, почніть безглуздий розмова. Робіть це якомога довше.

 15. 15

  Забудьте всі свої приналежності, навіть рюкзак, якщо хочете. Потім, просіть їх у кого-небудь в міру необхідності. (Наприклад: "Можна позичити олівець?" Через п`ять хвилин: "У кого-небудь є папір?" І так далі).

 16. 16

  Їжте, і як можна непристойні. Принесіть в клас пляшечку газованої води, води, батончик, пакетик чіпсів. Жуйте з відкритим ротом. Полощіть горло напоєм, вдавіться і виплюньте все на кого-небудь.

 17. 17

  Кидайте всякий непотріб в учителя.

 18. 18

  Попросіться в туалет посеред важливого уроку або контрольної. Якщо вчитель не дозволить, через п`ять хвилин запитаєте ще раз. Повторіть рази три. Схопитеся за свою промежину, підніміть руку і кричите: "МЕНІ ТРЕБА пописати! БУДЬ ЛАСКА, БУДЬ ЛАСКА! МЕНІ ТРЕБА пописати!" Якщо вчитель знову відмовить, почекайте дві хвилини, візьміть пляшку з водою (неважливо, чию, головне, щоб там була вода) і непомітно розлийте її по підлозі. Якщо ви хлопчик, зробіть вигляд, що писати в кутку, і скажіть: "Ну ось, дивіться!"

 19. 19

  На весь клас стукайте пальцями по парті. Видавайте інші звуки: стогніть, тріщить, клацайте мовою, і так далі. Включайте і вимикайте ручку, барабаньте олівцем, це завжди спрацьовує. Виправляйте вчителя при будь-якій можливості. Тільки нехай ваші зауваження будуть безглуздими і не по темі. Наполягайте на своїй правоті, не давайте вчителю вставити ні слова.

 20. 20

  Підбігаючи до урни, нахиліться до неї і видайте звуки блювоти, поки весь клас не почне на вас дивитися. Потім підніміть голову і засмійтеся зі словами: "потрапили !!".

 21. 21

  Візьміть з собою в клас iPod або портативний DVD-плеєр. Спробуйте подивитися кіно. Щоб викликати ще більше роздратування, поїдайте попкорн під час перегляду. Однокласники захочуть пригоститися, і це відверне їх від учителя.
 22. 22

  Переодягайтеся в класі. Надіньте короткий топік і шорти. Поверх топа надіньте сорочку, зверху вітровку і ще одну сорочку. Поверх шортів надіньте джинси. Одягніть шльопанці. Зніміть їх, надягніть шкарпетки і тенісні туфлі.

 23. 23

  Напишіть фальшиву записку від батьків, нібито звільняє вас від занять, тому що вони нудні. Вчителі відразу зрозуміють, що вона фальшива. Скажіть, що це не так, заперечуйте все. Коли витівка вичерпає себе, расплачьтесь або почніть кричати, дивлячись що вам більше подобається.

 24. 24

  Раптово видавайте різні звуки. Це не тільки налякає вчителя, а й доконає його, якщо він давно стримувався. Спробуйте зобразити розумово відсталого або припадочний. Можливо, це призведе до того, що вас відвезуть в лікарню.

 25. 25

  Викликом читати вголос. Тільки перед цим ведіть себе добре, інакше вам цього не дозволять. Читаючи, заїкайтеся на кожному слова і читайте як 4-річна дитина. Також можна читати дуже голосно або дуже тихо, або читати весь текст як одне речення.

 26. 26

  Намалюйте портрет вчителі з великим носом. Намалюйте що-небудь непристойне на його голові, або прірісуйте зачіску як у Боба Марлі. Ведіть себе так, немов надаєте вчителю послугу і щиро вірите, що портрет хороший!

 27. 27

  Коли вчитель звернеться із запитанням до класу, голосно відповідайте:"Твоя мама!"

 28. 28

  Вдарте кого-небудь з однокласників, або попросіть когось сказати, що ви його вдарили. Тоді вас залишать після уроків. Також можна попросити когось розплакатися. Це може призвести до тимчасового відсторонення від занять.

 29. 29

  Візьміть з собою водяний пістолет, щоб стріляти в учителя. За це вас усунуть від занять або навіть виключать.

 30. 30

  Якщо вам потрібно здати домашнє завдання, здайте фотографію свого домашньої тварини або щось ще зовсім стороннє.

 31. 31

  Запізнюйтесь якомога частіше.

 32. 32

  Списуйте на важливою контрольною, і нехай вас зловлять.

 33. 33

  Пропускайте заняття.

 34. 34

  Одягайтеся так, як не дозволено у вашій школі. За це вас можуть відсторонити від занять або, того гірше, виключити.

 35. 35

  Зробіть дивну зачіску, або пофарбуйте волосся в яскраво-рожевий.

 36. 36

  Забарикадують свою парту папками. Коли вчитель запитає, навіщо, скажіть: "Я боюся, що хтось буде у мене списувати!"

 37. 37

  Робіть все прямо протилежно тому, що говорить вчителька. Якщо вона говорить відкрити записи, складіть їх під стілець.

 38. 38

  На весь клас звертайтеся до вчителя по імені, використовуйте кличку або чуже ім`я.

 39. 39

  Кожні десять хвилин питайте, коли закінчиться урок.

 40. 40

  Зробіть викликає макіяж.

 41. 41

  Прикрасьте свій підручник божевільними малюнками або страшними картинками, які точно викличуть огиду вчителі!

 42. 42

  Принесіть в клас ящірку або інше маленька тварина. Покладіть його на парту і залучіть увагу всього класу, щоб і вчитель помітив. 43. 43

  Якщо ви включили iPod, слухайте музику якомога голосніше, а також пританцьовуйте.

 44. 44

  Протягом 10-15 хвилин намагайтеся зняти або надіти вітровку (і нехай це буде вітровка з якоїсь грубої написом).

 45. 45

  Сперечайтеся з учителем, скажіть, що сьогодні контрольна, і ви точно це знаєте. Або затверджуйте, що домашнього завдання не було.

 46. 46

  Малюйте на класній дошці.

 47. 47

  Робіть дивні рухи тіла, голосно стукайте по парті.

 48. 48

  Сядьте на стілець догори ногами. Нехай ваша голова знаходиться там, де повинні бути ноги, стегна - там, де має бути торс, а ноги звисають зі спинки стільця.

 49. 49

  Встаньте посеред класу і співайте пісню Олександра Сєрова Я люблю тебе до сліз, волаючи на все горло "Пелюстки БІЛИХ ТРОЯНД Я НАШЕ ЛОЖЕ застелити!"

 50. 50

  Причісуйте волосся в класі або пригладжуйте їх руками, поки вчитель проходить важливу тему. Розчісуйте волосся або спробуйте поставити сторч. Спочатку, можливо, це не приверне уваги вчителя, але через деякий час точно спрацює.

 51. 51

  Якщо все це не допомогло, просто підійдіть до вчителя і скажіть, що хочете залишитися після уроків. Якщо він / вона запитає, навіщо, скажіть, що просто хочете, або що ви списували на останній контрольній. Можливо, вас покарають за шахрайство.

 52. 52

  Верещите! Це особливо дієво в тиші.

 53. 53

  Співайте пісні, які ВСЕ ненавидять, наприклад, "О боже, який чоловік" або "Добре, все буде добре". Найкраще робити в це в середині уроку.

 54. 54

  Смійтеся над зачіскою вчителя. А краще всього, якщо вчитель лисий, запитаєте у нього, де його так підстригли.

 55. 55

  Спробуйте біт-бокс, причому голосно. Зробіть це посеред контрольної, коли вчитель забороняє розмовляти.

 56. 56

  Почніть кидатися їжею у шкільній їдальні. Якщо вчитель не помітить, повторіть. Після декількох спроб вас точно залишать після уроків.

 57. 57

  Використовуйте коридор в якості туалету. Тільки нехай нікого не буде поблизу, коли ви це робите. Якщо вчитель не помітить, зробіть це знову. Коли вчитель або хтось ще з дорослих помітить вас, швидше за все, ви отримаєте покарання.

 58. 58

  Прийдіть до школи п`яним. Учитель, швидше за все, подумає, що ви курили травку або пили. Вас усунуть від занять або виключать.

 59. 59

  Кричите на весь клас "ПЕРЕГОНИ на вантажівках! ВПЕРЕД, ВЖЖЖЖ! "

 60. 60

  Влаштуйте метушню, коли прийде час здавати проект.

 61. 61

  Підіть до директора і скажіть, що вчитель відпустив расистське зауваження по відношенню до учня з іншої країни і страшенно образив його. У вас будуть ВЕЛИЧЕЗНІ проблеми, коли з`ясується, що це брехня, це вже точно. Можливо, наслідки будуть набагато гірше, ніж відбування покарання після уроків.

 62. 62

  Бігайте по класу з безглуздими криками "Цукор, цукор, ми хочемо цукор!". Підмовив інших підхопити цю фразу. Вас точно залишать після уроків в покарання.

Поради

 • Щоб дізнатися, за що ще можуть залишити після уроків, прочитайте шкільний звід правил.
 • У деяких школах передбачена система доган чи попереджувальних карток. Після 2 або 3 попереджень вас залишать після уроків. Дізнайтеся, як це працює у вашій школі. Попередження можна отримати за невелике порушення, але не за таке велике, як ор благим матом, наприклад.
 • Пам`ятайте, що ваша мета - залишитися після уроків. Нехай люди не думають, що ви просто намагаєтеся привернути увагу.
 • Спробуйте посваритися з викладачем, який вас недолюблює.
 • Попадіться.
 • Якщо є вчитель, який говорить з акцентом, смійтеся над ним.
 • Якщо хочете, відкрийте цей сайт, коли ви на заняттях. Щоб вас точно залишили після уроків, читайте першу-ліпшу або жартівливу статтю, щоб учитель зрозумів, що ви ледарюєте.
 • Намагайтеся знову і знову, поки вас не залишать після уроків.
 • Відбувши покарання, поводьтеся самим зразковим чином, інакше отримаєте ще.
 • Якщо ви одноосібно у своєму прагненні залишитися після уроків, які не втягуйте в свою авантюру інших.
 • Чи не задирайте однокласників, намагаючись отримати покарання.
 • Якщо вчитель вирішить конфіскувати ваш телефон або плеєр, відмовляйтеся віддавати їх.

Попередження

 • Залишитися після уроків - це зовсім не так весело, як здається. Запитайте того, хто вже проходив через це покарання.
 • Учитель напевно на вас розсердиться, так що після ведіть себе добре.
 • Можливо, вас так і не залишать після уроків, якщо ви улюбленець вчителя, зразковий учень або вчитеся в молодшій школі.
 • У деяких школах за такі витівки вас можуть оштрафувати або перевести в іншу школу.
 • Майте на увазі, що вчитель може зателефонувати вашим батькам, і вдома вам дістанеться ще більше, навіть якщо це не входить у ваші плани.
 • Якщо ви вас все ж покарають за перераховані вище дії, не звинувачуйте цей сайт або кого-небудь з авторів статті, так як вони не несуть юридичну відповідальність за свободу самовираження.
 • Вам можуть призначити кілька покарань.
 • Вас можуть заарештувати за хуліганство.
 • Пам`ятайте, що в британських школах у випадку, якщо ви не відбули покарання, вам, швидше за все, призначать іншого, зазвичай більш суворе.
 • Деякі з перерахованих вище дій можуть накликати на вас тимчасове відсторонення від навчання.