Як змусити хлопця посміхнутися

Гарне почуття гумору і інтерес до захоплень свого коханого - перевірені способи заволодіти його увагою і змусити його посміхнутися.
Частина 1 з 5: Дізнайтеся його ближче

 1. 1

  Ви зрозумієте, чим можна викликати посмішку на обличчі хлопця, який вам подобається, якщо дізнаєтеся його ближче. Поспілкуйтеся з ним і дізнайтеся особливості його особистості.

 2. 2

  З`ясуйте, що він вважає смішним або забавним.
  • Він любить грубий чоловічий гумор або витончені гостроти? Це легко з`ясувати, провівши з ним якийсь час і дізнавшись, які телевізійні програми і відеофільми він любить.
  • З`ясувавши, яке в нього почуття гумору, вставте в розмову своєчасну жарт або розкажіть заздалегідь заготовлену гостроту - і відгуком вам буде задоволене хихотіння.

 3. 3

  Дізнайтеся, чим він захоплюється.
  • Ніщо не викликає такого вогню в очах людини, як розмова про його інтереси, хобі чи захоплення.
  • Навіть якщо ви не особливо розбираєтеся в автомобілях, завівши про них розмова і проявивши щирий інтерес до цієї теми, ви змусите його посміхнутися.

Частина 2 з 5: Зміцнюйте його впевненість у собі

 1. 1

  Потіште його его. Посмійтеся над його жартами. Зробіть комплімент його сорочці. Якщо, завдяки вам, він буде пишатися собою, йому захочеться, щоб ви частіше були поруч.

 2. 2

  Слідкуйте за тим, щоб ваше спілкування було позитивним. Нехай він відчує, що вам подобається його компанія, тоді і йому буде подобатися ваша.

 3. 3

  Як можна частіше робіть йому компліменти і говорите, що вам в ньому подобається.

Частина 3 з 5: Фліртуйте з ним

 1. 1

  Фліртуючи з хлопцем, ви даєте йому зрозуміти, що він вам цікавий, і це неминуче змусить його посміхнутися.

 2. 2

  Фізичний контакт - відмінний спосіб пофліртувати з хлопцем. Злегка доторкніться його руки під час розмови або візьміть його за руку - так ви висловите свій інтерес.

 3. 3

  І, як завжди, компліменти і жарти в присутності хлопця теж є відмінними способами пофліртувати.

Частина 4 з 5: Завоюйте його довіру 1. 1

  Будьте впевнені в хлопця, який вам подобається. Якщо ви дасте зрозуміти, що відчуваєте до нього почуття і довіряєте йому, велика ймовірність, що це викличе у нього відповідні почуття.

 2. 2

  Час від часу дзвоніть йому або шліть смс. Так ви дасте зрозуміти, що думаєте про нього.

 3. 3

  Слухайте його. Коли він щось розповідає, активно слухайте його. Покажіть, що вам не все одно з приводу того, про що він говорить.

Частина 5 з 5: Посміхайтеся!

 1. 1

  Не соромтеся. Вам нема чого втрачати. Посмішка на адресу хлопця - найкращий спосіб проявити свій інтерес, крім того, за відповідної реакції досить легко зрозуміти, чи відчуває він взаємний інтерес.

 2. 2

  Незалежно від того, наодинці ви чи у великій групі людей, якщо, піймавши його погляд, ви подаруєте одну зі своїх білосніжних усмішок, малоймовірно, що він встоїть, щоб не посміхнутися у відповідь.

 3. 3

  Кращий спосіб викликати у хлопця посмішку напевно - посміхатися йому чи сміятися разом з ним.


Поради

 • Чи не заморачивайтесь на дрібниці. Якщо він не засміявся над вашою жартом чи не оцінили вашу смішну історію, не приймайте це близько до серця. Зробіть собі позначку і спробуйте інший стиль гумору, більш йому близький.
 • Будьте терплячі! Романтичний потяг або близька дружба за один день не народжуються. Дайте собі час познайомитися з ним ближче і насолоджуйтеся часом, який ви будете проводити разом.
 • Будьте завжди самою собою. Якщо ви намагаєтеся завоювати увагу цього хлопця, немає нічого привабливіше, ніж впевненість у собі.
 • Навчіться розпізнавати, коли варто зупинитися. Якщо у вас з`являється інтуїтивне відчуття, що "ви йому подобаєтеся, але він не закоханий у вас", то продовження регулярних зустрічей і розмов може стати злегка відштовхуючим або навіть нав`язливим. Якщо він не зацікавлений ні в дружбі, ні в романтичних відносини, краще вам перевести свій погляд на когось іншого.

Попередження

 • Якщо ви хочете бути просто друзями, не робіть йому занадто багато компліментів. Більшість людей сприймає це як флірт і можуть зробити невірні висновки.
 • Чи не формуйте залежність від цього хлопця. На самому початку відносин можна відштовхнути людину, якщо постійно спілкуватися і бути з ним поруч.
 • Нікого не слухайте, адже оточуючі можуть просто вас піддражнювати щодо вашої симпатії до нього!